Skocz do zawartości

karaiby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie Sagem ma z tym problemy. Kiedyś miałem ten dekoderek i robiłem tak: najpierw wpisałem ręcznie parametry transpondera po wyszukaniu mi kanałów z paczki TVP zapisywałem je np. na liście C później uruchamiałem skanowanie całego satelity a po skanowaniu dodawałem do listy ulubionej pozostałe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słuchajcie, a nie lepiej byłoby, zamiast takiej zabawy, gdyby wreszcie dołączyli ten kanał do platform oficjalnie? Wydaje mi się, że tak. Poza tym nie każdy ma możliwość skorzystania z dobrodziejstw zeza czy multifeed'a. Ja chciałbym go mieć oficjalnie w ofercie Cyfry+(zanim ktoś to napisze - wiadomo, że bez dodatkowych opłat czy podwyżki abo, który i tak już jest o wiele za wysoki), a nie kombinować, co tu zrobić, żeby móc odbierać TVP Historia z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wam TVP Historia jest to kanał dość przeciętny nie puszczają tam niczego ciekawego. Na początku leciała tam Królowa Bona serial dość wiekowy raz na rok leci na TV POLONIA. Kanał zrobiony tylko na sztukę żeby był.

Wiecie czego brakuje na tym kanale pana Wołoszańskiego i jego programów dość ciekawych a w archwach TVP jest ich odgroma.

POZDROWIENIA DLA FANATYKÓW tvp historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od historii się nie ucieknie jaka była taką trzeba pokazywać- Berezę Kartuską i mord w Katyniu, tragedie na wybrzeżu i odbudowę kraju po wojnie- to nasza historia..... często tragiczna ale i piękna.

 

TVP posiada ogromne archiwum tyle tylko że twórcy tego programu nie potrafią tego wykorzystać lub z premedytacją nie chcą aby tylko program był jak najbardziej poprawny politycznie, ale myśle że za kilka miesięcy gdy sytuacja polityczna nieco ( mam nadzieję że baaardzo) się zmieni i w TVP powieje duchem odnowy - skończy się partyjniactwo a zacznie się praca jakiej się wymaga od (publicznej :?: ) TVP. i TVP Historia też będzie takim programem jakim winien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...