Skocz do zawartości

karaiby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż za wspaniała wiadomość! Wreszcie i abonenci platformy tvnu będą mogli sobie pooglądać nigdy niekończące się programy o rozliczeniach z komunizmem i świętości Jana Pawła II...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Bo ja wczoraj na TVP Historia oglądałem bardzo ciekawy dokument o Janie III Sobieskim, Bitwie pod Wiedniem, wspomnieniach i opisach króla z tego wydarzenia. Pokazano także zabytki zachowane z pola bitwy. Bardzo ciekawy dokument. Z czasów PRL. Ciężko o taki na Discovery czy History channel.

Trochę obiektywizmu i myślenia panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za wspaniała wiadomość! Wreszcie i abonenci platformy tvnu będą mogli sobie pooglądać nigdy niekończące się programy o rozliczeniach z komunizmem i świętości Jana Pawła II...

Jeśli interesują Cię wyłącznie produkcje z Michaelem Dudikoff'em, Jean-Claude Van Damme'm, Chuckiem Norris'em itp., to TVP Historia nie jest kanałem dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapominajcie że TVP HISTORIA nadaje dużo programów z archiwum TVP.

 

Za czasów gdzie były tylko 2 programy TVP nawet nie było mowy o pokazaniu programów z naszej historii - była niestety cenzura.

Na szczęście dziś cenzury już nie ma (prawie).

 

W końcu możemy pooglądać co TVP na kręciło w czasach cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ciekawy kanał. Discovery Historia nadaje po prostu kilkadziesiąt programów powtarzanych w koło. Np ile jeszcze razy mają zamiar puścić "Gdyby Kraków był stolicą" ? A na TVP Historia naprawdę można trafić na interesujące rzeczy. Wczoraj leciał fajny dokument o wojnie iracko-irańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

TVP Historia to kanał dla znawców i prawdziwych pasjonatów. Brak tutaj bełkotu i sensacji znanych z Discovery... Kanał bardzo dobry i poruszający przeróżne problemy historyczne. TVP ma bardzo dobrą bazę dla kanałów temtycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tvp historia są wyłącznie programy o rozliczeniach z komunizmem (tych jest zdecydowanie więcej) i o świętości papieża (tych jest mniej), poza tym na tym kanale już regularnie programy prowadzą, jak i w nich występują, księża w strojach roboczych. Dla mnie to jest po prostu skandal, ale czego się spodziewać po telewizji, w której dopuszcza się do prowadzenia dziennika panią Lewandowską w habicie, która w czasie zapowiadania informacji jak gdyby nigdy nic wygłasza przed całym krajem swoje poglądy religijne (patrz przegląd prasy z 2 września). Skandal, inaczej się tego nazwać nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zgadzam Się, ten kanał to wielkie DNO! Siedzą Stare Dziady i nawijają, nawijają, nawijają....., podobnie jak drugie Dno: Edusat.

Ciesz się, że jesteś jeszcze młody. Jak kanał Ci się nie podoba, to na pilocie są przyciski od innych kanałów. Ostatnio na TVP Historia spodobał mi się program z Pietrzakiem. Jest co posłuchać i z czego się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym z Was wydaje się, że kanał historyczny TVP to dno samo w sobie. Macie racje :) Mała dygresja: Zarówno Discovery Historia jak i viasat History mają duzo ciekawszą formę mówieniu o dawniejszych czasach. Niestety TVP HISTORIA to kanał, który potrafi zaraźić nudą... - oczywiście po za malutkimi wyjątkami. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem ciekawa rzecz. W czasie emisji programu nadawane są napisy, w języku angielskim, (czyt. tłumaczenie ) wiecie coś więcej o tym może? bo to świetny pomyśl na naukę ...
Kiedyś czytałem, że w ramówce tego kanału mają pojawić się produkcje z napisami, ale polskimi. Więcej informacji tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...