Skocz do zawartości

nc+ telewizja na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co nie mają/nie znają innych możliwości to dobry i taki w wersji SD. Dla mnie z uwagi na to że sport to jedyna pozostała dziedzina którą jeszcze jestem w stanie oglądać w telewizji, to uważam że warto zapłacić te parę złotych za pakiet domowy hd+ w nc+ na kartę i mieć dostęp do obu kanałów Eurosport 1 i 2 w wersji HD. Warto dodać, że najbliższa promocja na te kanały będzie w Polsat Box na czas igrzysk olimpijskich wraz z uruchomionymi dodatkowymi kanałami Eurosport 3, 4, 5 i 4k.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tail# napisał:

Dla tych co nie mają/nie znają innych możliwości to dobry i taki w wersji SD. Dla mnie z uwagi na to że sport to jedyna pozostała dziedzina którą jeszcze jestem w stanie oglądać w telewizji, to uważam że warto zapłacić te parę złotych za pakiet domowy hd+ w nc+ na kartę i mieć dostęp do obu kanałów Eurosport 1 i 2 w wersji HD. Warto dodać, że najbliższa promocja na te kanały będzie w Polsat Box na czas igrzysk olimpijskich wraz z uruchomionymi dodatkowymi kanałami Eurosport 3, 4, 5 i 4k.

Jestem fanem żużla, a w nc+ na kartę nie ma nSport.  Ale nawet pomijając żużel wolę nSport niż Eurosport2. Są na tym kanale mecze, co prawda trzeciego wyboru ale to i tak lepsze od tego co oferuje E2 (nierzadko ten trzeci wybór jest ciekawy) . Także jak dla mnie TNK i NNK to zdecydowanie najlepsze oferty. To z resztą powszechna opinia na tym forum. Nie przypadkiem im nowsze oferty na kartę, tym bardziej wykastrowane a na dodatek droższe. A na dodatek doładowując w odpowiedni sposób kwotą za 31 dni , można uzyskać 40 dni (a zdarzyło mi się nawet 50) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

@djrafik Kwota 39,99 miesięcznie jest przy doładowaniu Komfort+ na minimum 5 miesięcy, normalna kwota doładowania na jeden miesiąc pakietu Komfort+ to 44,95 zł.

A w TNK i NNK nSport i Eurosport 1 za jedyne 19,90 :) .  Przy doładowaniu na 1 mies. !!!   To se ne wrati. Takiej oferty nie ma i nie będzie. Na znanym portalu ze świecą szukać. Nikt nie chce się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD - N na Kartę z dekoderem ADB2850ST można znaleźć - używki bez problemu jak wie czego się szuka. Domowy HD - Premium HD - Extra HD każdy pakiet po 20 zł.

 

Była jeszcze oferta z Domowym HD+ ( nie mylić z Domowym HD ). W Domowym HD+ był Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD bez Nsport+ za 24.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od punktu widzenia - bo mogę z tunera satelitarnego mając oczywiście dvb-t2 oglądąć dodakowo kanały z telewizji naziemniej, gdzie na tą chwilę jest tvp sport HD całkowicie za darmo czego nie ma w tej ofercie. Oprócz tego za kilka miesięcy wchodzi dvb-t2 więc jeśli nie dodają kolejnych kanałów do darmowego pakietu to w dvb-t2 będzie lepsza oferta. Chcąc mieć oba kanały Eurosport wychodzi drożej niż np. w nc+ na kartę, bo trzeba kupić pakiet EKSTRA HD za 59,70zł. Dla porównania w Polsat Box po wynegocjowaniu można mieć oba eurosporty z wszystkimi polsatami sport z wyjątkiem premium za 20zł ale minusem jest umowa zamiast prepaid.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Pytanie z innej beczki! Czy jak ktoś z Was kupował zestaw TNK w APS-ie C+, to dostaliście jakieś potwierdzenie do podpisania?

Nie wiem co chciałeś podpisywać. Otrzymałeś paragon tak jak za piwo w sklepie, a jeśli płaciłeś kartą, to również jest potwierdzenie zakupu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz doładować przez stronę i masz włączony Comfort+ to możesz wpłacić najmniej 44,99. A skoro ja potrzebuję Start+ na miesiąc to najpierw muszę wpłacić kwotę wartości doładowania Start+ żeby móc zmienić pakiet przez telefon. Inaczej nie zmienią.

Edytowane przez markar
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...