Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Na cos takiego nie liczylbym nawet w najpiekniejszych snach. To w wiekszosci kanaly autorskie (Cyfry), ktore maja byc magnesem dla potencjalnych abonentow. Ale coz - pomarzyc mozna - jedynie za marzenia nie trzeba placic... Bo wracajac do wczesniejszego tematu - aktualnie placimy za AXN SpinHD, ktorego oczywiscie nadal nie ma... Rowniez za brak TVP na zyczenie czy innych, ktorych rowniez w dekoderach 3G bez pvr nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie czy odbieracie kanał TELEToon+/Hyper+. Oglądam całą ofertę programową i niestety też go tam nie widzę.

Czyżby nasza Ukochana Toya po cichu znowu coś wyłączyła od tak by nam abonamentom umilić życie.

Bo jeszcze wpadlibyśmy w rutynę i zbyt dobrze by nam było :)

 

Zdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE HOTEL TOYA SOBIE POSTAWILA. CYTAT: Na budowie Hotelu Double Tree by Hilton zakończyły się główne prace budowlane. Obiekt osiągnął już stan surowy. Z tej okazji na dachu budynku zawisła dziś wiecha. Teraz przyjdzie czas na prace wykończeniowe. Hotel o wyjątkowym, filmowym charakterze ma być otwarty za nieco ponad rok. za nasze pieniadze! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew wcześniejszym obawom, że nie wystartuje, naziemny system nadawania pokrywa coraz większą powierzchnię Polski. Jest szansa, że za darmo większość Polaków zobaczy Euro 2012 w jakości HD. Jak znam Toye, to cos wyszuka, aby zarobic na nas abonentach...!

 

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... edzie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje pytanie telefoniczne, dotyczace braku uslug na zyczenie w dekoderach 3G, pani w BOK stwierdzila, iz wszystkie nowosci sa dostepne w Lodzi - a jakze! - w innych miastach beda stopniowa wlaczane "niebawem"... Dlaczego wobec tego, w tych innych miastach, placimy tyle samo co abonenci w Lodzi, majacy dostep do szerszej, wiekszej, bogatszej oferty?

ps. ze przypomne jeszcze, iz zmuszony jestem odbierac TVP3 Lodz a niezbyt mnie interesuja tamtejsze aktualnosci... tak trudno wlaczyc lokalna wersje regionalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryzys w kablowkach i w Toyi... czy to kl...!

 

... Moim zdaniem idzie kryzys dla kablowek. W Toyi tez i to powazny... Jeśli ... dostęp do płatnej telewizji i internetu bedzie darmowy?. Tym bardziej ... z tradycyjnego kontentu w telewizji cyfrowej. Stawiam również na ... unikatową przewagę: bogatą ofertę telewizji cyfrowej i najszybszy internet, ... sześciu największych operatorów kablowych razem wziętych. A ... jednak, że branża kablowa musi upasc ... a co wymysli Toya, nikt na razie nie wie...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teletoon usunęli skubańcy. Pisali o tym w tym swoim magazynku :(

A jesli chodzi o AXN Spin to na ich stronie jest informacja małym druczskiem:

1fvggpneh144my78tewf_thumb.png

 

[beep]iana to kablówka. Ale co zrobic jak nie ma alternatywy. Talerza nie chcę mieć bo ogranicza mnie to jednego odbiornika TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do telewizji satelitarnej może być utrudniony

 

... antenowego oraz okablowania, które posłużą mieszkańcom do odbioru telewizji satelitarnej. Według izby brak tych regulacji może utrudnić ... do naruszenia tzw. neutralności technologicznej, promowana będzie bowiem telewizja naziemna. Mieszkańcy, którzy chcieliby mieć dostęp do szerszej oferty, będą zmuszeni do wyboru operatora kablowego. – Trzeba wskazać, że w wielu przypadkach właściciele ... czytaj w Gazecie Prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...