Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/70605/sport-w- ... 12011.html

patrz: "Sportklub"

Zdaniem wlodarzy Toy'i - malo atrakcyjna oferta.

Moge wymienic z 30 - 40 programow faktycznie malo atrakcyjnych sposrod nadawanych przez Toy'e...

ps. "jan.wan" - jakos zadne "nowe" nie przyszlo - a sygnalu brak bylo dosc dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanie. Dwa dni temu podpisałam umowę na "trójpaka" ,a teraz przeanalizowałam , ze mało co mi się to opłaca i czy jest możliwość na zmianę warunków umowy bądź odstąpienie od umowy ??? W regulaminie jakoś nie ma zbyt dokładnych opisów co do tej kwestii. Nie wiem czy przysługuje mi jakis okres od podpisnaia umowy przykładowo 7 dni na zmiane umowy badz jej zerwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zainstalowano u Ciebie urządzeń koniecznych w przypadku świadczenia zakupionych usług (tuner, modem, telefon), innymi słowy nie było instalatora i nie podpisywałaś protokołu odbioru to jest duża szansa, że po wizycie w BOA anulują podpisaną umowę, bo tak naprawdę TOYA usług jeszcze nie świadczy.

 

W przeciwnym wypadku możesz wypowiedzieć umowę, ale musisz liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z regulaminu promocji (§ 2 pkt 4 ).

 

Jest jeszcze możliwość wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w związku ze zmianami od 2 stycznia 2012r. (vide informacja w efakturze za listopad), ale Ciebie to chyba już nie dotyczy z racji dopiero co podpisanej umowy (aneksu), do której pewnie załączono już zaktualizowane dane dotyczące wysokości płatności i oferty programowej. Ale tu nie mam pewności, sama musisz zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"adamania123 zawsze jestes poinformowany i uswiadomiony?

 

Grupa TOYA została uhonorowana tytułem FIRMA ROKU.

 

24 listopada, na gali zorganizowanej przez Łódzkie Studenckie Forum Business Centre Club, wręczone zostały statuetki w 11 kategoriach. Grupa TOYA w kategorii “Firma roku” pokonała IKEA Group i SKANSKA i znalazła się wśród laureatów takich jak: Marek Belka – osobowość środowiska naukowego, John Godson – polityk roku, Uniwersytet Łódzki – uczelnia roku czy Marcin Gortat – zasłużony dla rozwoju miasta Łodzi.

 

 

bo czytam, oglądam i wiem... pozdr. :D

 

Tylko tu nie chodziło o telewizję, gdzie Toya jest porażką, o czym każdy wie..:) tylko o ToyaStudios i klub Wytwórnia..:)), a poza tym nagrodę przyznało Studenckie Forum..:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 2 stycznia TV Toya wprowadza zmiany w swojej ofercie.

W miejscu programu nadawanego RTVi, Prpeller, sat1 Vox Super RTL i Mowies24/ nadawca kończy emisje/i Eurosport News, Luxe tv i program Teletoon+ następują zmiany.

Zamiast tych programów do oferty wejdą następujące programy. PoloTV, U_tv, Orange Sport, który już będzie dostępny dla abonentów pakietu oszczędnego.

AHN HD,TV Disco , Kino Polska będzie dostępny w pakiecie wygodnym.

W pakiecie bogatym dołączy AXN Crime i AXN SCi-Fi.

Wg danych Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej TOYA miała w marcu 2010 r. ok. 160 000 abonentów (3,56% rynku) i była pod tym względem piątą największą siecią kablową w Polsce[1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane Toyi za drugu kwartal 2010- trzeci jeszcze brak . Dane Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej.

 

TOYA - rok 2011, kwartał 2

Ogółem 160000

Udział w rynku 3.56 %

Miejscowości 4

Abonenci TV analogowa 185000

Abonenci TV cyfrowa 43000

Lokalne TV - liczba gospodarstw domowych 185000

Abonenci Internet stacjonarny 84000

Abonenci Internet mobilny 200

Abonenci Telefonia stacjonarna 19000

Abonenci Telefonia mobilna 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/86474-Orange-Spo ... olska.html

Dlaczego inne kablowki (i wieksze i mniejsze) potrafia dolaczac nowe kanaly co 1-2-3 miesiace a nasza Toy'a tylko w czerwcu i w grudniu (do ubieglego roku) lub w lipcu i styczniu (od biezacego roku)... Ze nie wspomne o platformach cyfrowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawic mozna byle co, ale nie oto chodzi

Czlowieku! Co Ty za glupoty wypisujesz?!? Przeciez dodaja te same kanaly co inni (Kino Polska Muzyka, Orange Sport) tylko nie od razu jak inni lecz miesiac - dwa po hucznym ogloszeniu!!!

A z HD to sobie rzeczywiscie niech czekaja (przygotowania?)!!!

Sam taka opinia szerzysz swoj "defektyzm"... Bo takie dzialanie to istny defekt od poczatku do konca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem stycznia 2012 r. najpopularniejsze pakiety Internetu TOYAnet zwiększą

swoją przepustowość. Ceny pozostaną bez zmian.

 

Najtańszy w ofercie pakiet Internet TOYAnet Lekki (24 zł/m-c) zwiększy swoją przepustowość

dwukrotnie, z 512 kb/s do 1 Mb/s! Z kolei cieszące się największą popularnością pakiety 4 i 12 Mb/s

przyspieszą odpowiednio do 6 i 15 Mb/s.

Pełna oferta dostępu do szerokopasmowego Internetu pozostaje bez zmian i obejmuje pięć

pakietów : 1, 6, 15, 25 i 50 Mb/s w cenie od 24 do 95 zł miesięcznie.

Powiększona zostaje też dwukrotnie (do 2 GB) pojemność skrzynki pocztowej we wszystkich pięciu

pakietach. Przy każdym Pakiecie Abonent może korzystać z aż pięciu kont pocztowych, przestrzeni na

własną stronę www oraz podłączyć do sieci nawet 32 komputery.

W ramach promocji wszystkie pakiety dla nowych Abonentów objęte są zniżką 50% od 3 nawet

do 12 miesięcy.

Dodatkowo, zamawiając Internet z opcją Wi-Fi przez stronę http://www.toya.net.pl, Abonenci na 6 miesięcy

otrzymują zwolnienie z opłaty za modem Wi-Fi.

źródło: toya.net.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze osoby korzystające z TV w Toyi? Pełny pakiet z multiroomem np w C+ to ok 100 PLN ,korzystając ze splittera wychodzi jeszcze taniej.

Proponuję zrezygnować z tej nieprzyjaznej swoim abonentom firmy.Drożyzna i koszmarne tunery do odbioru to wydaje się wystarczający powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są! I ja jestem zadowolony z usług TOYA! Wszystkich malkontentów żegnam ozięble.

A teraz do rzeczy. Wg informacji media2.pl i satkurier.pl abonenci, którzy mają dostęp do nFilm i nFilm2 będą mogli oglądać nPremium3 i nPremium4. Czy ktoś wie czy będzie kontynuacja QsF na którymś z tych kanałów?

Ciągle czekam (jak jakub m.) na nowy magazyn abonenta. Jeśli ktoś z Was już ma, proszę o info z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jeszcze osoby korzystające z TV w Toyi? Pełny pakiet z multiroomem np w C+ to ok 100 PLN ,korzystając ze splittera wychodzi jeszcze taniej.

Proponuję zrezygnować z tej nieprzyjaznej swoim abonentom firmy.Drożyzna i koszmarne tunery do odbioru to wydaje się wystarczający powód.

 

Nie każdy ma taką możliwość, ja mam okna na wschód, i u mnie nie da się talerza zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co ze przyspiesza, ale dlaczego starzy abonenci nic z tego nie maja, zadnych ulg. Dlaczego placimy za pakiet analogowy 50 zl, skoro nie korzystamy z analogu. SKANDAL. :(

 

 

Będziesz płacił tak długo jak Toya będzie oferować pakiet analogowy ( od abonentów zależy jak szybko będą chcieli korzystać z cyfrowej telewizji, wtedy i szybciej wyłączą przekaz analogowy (zapewne pozostanie najtańszy pakiet)), gdyż nie da się oferować telewizji cyfrowej bez dostępu do całego pasma częstotliwości (teraz z analogu usuną Teletoon+/Hyper+ i ta częstotliwość będzie wykorzystana na potrzeby telewizji cyfrowej).

 

 

 

Nie każdy ma taką możliwość, ja mam okna na wschód, i u mnie nie da się talerza zamontować.

 

To może trzeba się dogadać z sąsiadem i zamontować np. dwa konwertery Quatro i i sąsiad będzie mógł skorzystać z telewizji sat, jak i Ty.

U mnie na osiedlu właśnie część osób tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...