Skocz do zawartości

Fuzja w polskich platformach (?)


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz że Solorz - najbogatszy Polak da CP sprzedać? I to firmie znienawidzonej przez niego? ha ha ha

 

Vivendi i Solorz razem - hahahahahahahahahahahahahaha Bo się posikam :lol::lol::lol:

 

dzoas - chyba coś Ci się pomieszało - C+ sobie skinie a Solorz będzie leciał do nich :lol::lol::lol::lol::lol: hahahahahahahahahahahahahaha

 

Większej głupoty jeszcze nie słyszałem

 

 

hahahahahahaha

 

 

zaraz padnę

 

 

zaplułem ekran :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Łukasz i innych krytyków

 

 

o ilę ja staram się myśleć logicznie i racjonalnie to wami kierują emocję i sterotypy.C+ group działa globalnie i nie pozwoli sobie( jeżeli przyjmiemy że inwestycje w Polsce są bardzo ważne dla ich strategii a tak narazie jest ) na pozycję drugiej czy też trzeciej platformy w naszym kraju bo to oznacza dla nich nie tylko utratę prezstiżu ale i kasy.Prawdziwe pieniądze w kapitalizmie nie robi się w w wolnej konkurencji ale wtedy gdy samemu jest się liderem i ma się taką pozycję że można samemu ustalać zasady gry.Dla przyszłej pozycji i przyszłych zysków warto wydać na początku kasę na przyjęcie konkurencji to jest praktyka globalna i standartowa dla wielkich firm które działają na lokalnych rynkach. To że Solorz jest bogaty jest bezznaczenia.To nie jego majątek zadecyduję czy CP zoatanie przyjęty lecz okoliczności biznesowe.

 

 

Vivendi i Solorz razem - hahahahahahahahahahahahahaha

 

co w tym śmiesznego.Pokucili się o Erę nie o CP.A jak było z fuzją C+ z Wizją.Większość mówiła że to nie możliwe a jednak doszło do przejęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe, na pewno, nigdy!!! Nie można porównywać tak wielkiej marki europejskiej jaką jest CANAL+ Cyfrowy i ich platforma CYFRA+ z Cyfrowym polsatem! Nie dojdzie do żadnej fuzji! Niby dlaczego? Bo n jest na rynku? C+ sie idealnie trzyma, i poszerza swoją ofertę nie tylko programowo ale i o nowe technologie. 2007 rok to wielki rozkwit dla CYFRY+. Pozdrawiam :wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Łukasz i innych krytyków

 

 

o ilę ja staram się myśleć logicznie i racjonalnie to wami kierują emocję i sterotypy.C+ group działa globalnie i nie pozwoli sobie( jeżeli przyjmiemy że inwestycje w Polsce są bardzo ważne dla ich strategii a tak narazie jest ) na pozycję drugiej czy też trzeciej platformy w naszym kraju bo to oznacza dla nich nie tylko utratę prezstiżu ale i kasy.Prawdziwe pieniądze w kapitalizmie nie robi się w w wolnej konkurencji ale wtedy gdy samemu jest się liderem i ma się taką pozycję że można samemu ustalać zasady gry.Dla przyszłej pozycji i przyszłych zysków warto wydać na początku kasę na przyjęcie konkurencji to jest praktyka globalna i standartowa dla wielkich firm które działają na lokalnych rynkach. To że Solorz jest bogaty jest bezznaczenia.To nie jego majątek zadecyduję czy CP zoatanie przyjęty lecz okoliczności biznesowe.

 

 

Vivendi i Solorz razem - hahahahahahahahahahahahahaha

 

co w tym śmiesznego.Pokucili się o Erę nie o CP.A jak było z fuzją C+ z Wizją.Większość mówiła że to nie możliwe a jednak doszło do przejęcia

 

Wizja to miała kłopoty finansowe, dlatego została sprzedana przez UPC - taka jest prawda.

A CP przynosi zyski i Solorz na nim nie traci - i to jest logiczne że nie sprzeda czegoś co mu przynosi zysk. A C+ nawet jakby dawało miliard złotych to jak druga strona nie chce to i tak do niczego nie dojdzie.

 

No ale myslenie niektórych to myślenie megalomaniackie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz

 

No ale myslenie niektórych to myślenie megalomaniackie.

 

nie bardzo rozumiem o co ci chodzi? Staram się myśleć logicznie,wyciągać racjonalne wnioski,gdzie tu megalomania.Przedstawiłem swoją wizje opierając się na wielu książkach artykuach, które przedstawiały świat mediów, koncernów w globalnym świecie np.Dzihad kontra McŚwiat B Barbera.Jakimi kryteriami się kierują co jest dla nich ważne itp.Być może się myle kto to wie? przyszłość pokaże.Ty zaś myślisz w kategoriach Zygmunt nie lubi Francuzów są oni be i inne takie tam [beep]oły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Cyfra prędzej czy później i tak wycofa się z Polski (na razie idzie na zaparte).

Brak praw na wyłączność obniży koszt abonamentu, obojętnie z jakiejkolwiek platformy.

A abonenci Cyfry+ jak chcą i im to odpowiada niech płacą, ja mam to samo tylko o połowę taniej.

Nawet jeszcze dużo więcej. :wink:

 

Dopóki Cyfra niema strat to nie zniknie z naszego rynku a co do fuzji obu platform może w przyszłości do niej dojdzie i sądzę że górą będzie grupa Canal+ to jest potęga a Solorz to tylko mały pionek w tej grze chyba ze włączy się grupa Murdocha to będzie w tedy ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
hehehehehe, na pewno, nigdy!!! Nie można porównywać tak wielkiej marki europejskiej jaką jest CANAL+ Cyfrowy i ich platforma CYFRA+ z Cyfrowym polsatem! Nie dojdzie do żadnej fuzji! Niby dlaczego? Bo n jest na rynku? C+ sie idealnie trzyma, i poszerza swoją ofertę nie tylko programowo ale i o nowe technologie. 2007 rok to wielki rozkwit dla CYFRY+. Pozdrawiam :wink:8)

 

A co Ci tak rozkwita w tej CYFRZE+. Ja mam pelny pakiet lacznie z RELAXXX i nie widze wielkiego rozwoju. Mam ten pakiet glownie dla C+ i HBO oraz AB Moteurs. Jednak jesli chodzi o nowe kanaly i sam rozwoj C+ to srednio go oceniam. Ale zobaczymy moze ten rokwit nastapi nieco pozniej bo w koncu mamy poczatek 2007r. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale dlaczego wszyscy jak mówią o fuzji to traktują to jako przejęcie jednej przez drugą?

Czy musi któraś którąś przejmować?

Nie mogą się po prostu POŁĄCZYĆ? Tak, że 50% w nowej platformie będzie miał Canal+ a pozostałe 50 CP ?

Dlaczego takie coś nie jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze zarzyć lekcje biznesu. Nie ma naświeci spółek równo podzielonych myślacych o dobry prosperowaniu, myśle tu o dużych koncernach. . Zawsze ktoś ma większy pakiet akcji aby ktos inny mógł rządzić, w innym wypadku może to jedynie przynieść złe skutki.

A co do fuzji to predzej nalezy się spodziewać C+ z N niż jakiejkolwiek innej z udziałem CP. Bo oferta CP przedewszytskim jest niszowa i takiego klineta szuka CP. A oferty C+ i N majac trafiać do klienta tego samego segmentu rynku.

 

I tyle :roll: A uzasadnienie :roll: Ja np. uważam, że fuzja CP i C+ jest możliwa, tylko najpierw któraś z platform musi znaleść się na krawędzi bankructwa.

Także polecam lekcje biznesu. FUzja na celu ma połaczenie 2 przedsiebiorstw po to aby udział tego nowo powstałego był wieksze i żeby było ono silniejsze a nie to jak wnioskujesz, że musi dojśc do niej w momencie kłopotów finasowych tej drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...