Skocz do zawartości

Ulubiony Polski Kanał muzyczny!!!


Luk@sz
 Udostępnij

Ulubiony kanał muzyczny PL ?  

93 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony kanał muzyczny PL ?

    • VIVA Polska
      20
    • MTV Polska
      2
    • VH 1 Polska
      19
    • ITV
      2
    • 4fun.tv
      17
    • AirBox (zakończył działalność)
      1
    • Eska.tv
      34


Rekomendowane odpowiedzi

Oddałem głos na VH1 bo grają tam dużo fajnych przebojów lat 80-tych.A tak poza tym to fajny był kiedyś kanał Muzyczny Relaks w Cyfrowym Polsacie :D Super muza.Mogli by go włączyć do oferty.Z pewnością miał by sporą ogladalność :D Podobno Disco Polo powraca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun TV którego nie uwzględniono razem z Viva na 1 miejscu (oddalem na ta druga). Ale generalnie polskie stacje sa i tak slabe w porownaniu z zagranicznymi. Moj faworyt - MTV Base

 

1. 4funTV

Viva Polska

 

3. MTV Polska

VH1

 

--- dluga przerwa (w sumie inny swiat)

 

5. ITV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie muzyke z tamtych lat ale nie zaglosowalem na VH1 Polska :P A to z tego wzgledu poniewaz ta stacja malo puszcza takiej muzy a jak juz cos leci z tamtych lat to w malym procencie i w dodatku daje wg mnie slabe numery :P Myslalem ze ten kanal bedzie choc troche przypominal org VH1. No niestety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oddaje głosa na 4fun tv bo dla mnie viva i wsio co ze stajni viatcomu to dno!!

 

Hmm... Dla wielu dojrzałych widzów 4Fun TV to też dno, kicz i do tego dla wyrostków. Warto więc pomyśleć nim się coś napisze :roll: Widzowie MTV, VH-1, czy VIVY to spora rzesza ludzi, którzy oglądają to "dno" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...