Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta jak przekształci się z FOX'a, przynajmniej nazwą zyska większy prestiż. A zaraz pewnie ktoś by powiedział co do tych zmian logo na niektórych kanałach, że to wersja BETA strony, zgodzę się, ale logo to nie problem uaktualnić a oni zawsze mieli późny zapłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że PULS ma tego samego właściciela co FOX to nie znaczy wcale że musi zmieniać nazwę. Dopóki Puls nie zmieni radykalnie ramówki i nie bedzie kanałem na poziomie chociażby TV 4 to zmiana nazwy nie nastąpi. Powód jest prosty - FOX to uznana marka i nie będzie chciała żeby jakiś podrzędny polski kanał był kojarzony z wielkim amerykańskim holdingiem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy zauważyliście ale uzupełnili Program TV na stronie CP o kanały których brakowało wcześniej do kompletu czyli Zone Europa i Wedding TV - teraz jest naprawdę komplet kodowanych i niekodowanych, dodali też nowości n-ki czyli m.in DaVinci Learning, Religia.tv, n-talk, odświeżyli logo stacji. Jeżeli chodzi o zawartość to program na stronie CP bije nawet drukowany magazyn To i Owo. Brakuje mi tylko dopisku przy danej pozycji czy jest na żywo - to ważne szczególnie przy programach sportowych.

A poza tym full wypas jak to mówią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi na tej stronie np. informacji o liście tunerów, które można parować z modułem CP. Owszem można tego typu informacje znaleźć na stronach interntowych sklepów oferujących odbiorniki CI, ale jeżeli platforma oferuje tego typu usługę, to potencjalny klient powinien znaleźć pełną informację właśnie na stronie tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy mają wolne. Oni aktualizują stronę dość rzadko, przecież przez kilka lat było logo Reality.tv a powinno być Zone Reality, tak samo Club (Zone Club) czy nie dawno Polsat2, ale tym razem się pospieszyli. Poczekajmy do jutra albo jakoś może trochę dłużej to może będzie aktualizacja. Zauważcie, że na stronie CP jest inne logo BBC Knowledge niż to, które leci na satce, to samo z z BBC Lifestyle. Poprawią :?: Mam nadzieję, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...