Skocz do zawartości

Strona internetowa Polsat Box


Digi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I już jest na stronie głównej reklama HBO :) W sumie mogliby na stronie głównej wyznaczyć część newsową. Widać, że teraz informacje prasowe umieszczają jeszcze tego samego dnia co wysyłają do redakcji, więc mogliby się postarać i coś takiego zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak teraz to jest jedna z lepszych stron jesli chodzi o platfromy N ma ladna graficznie stronke i tylko tyle bo te filmy jesli chodzi o kanały to albo sa nie aktualne albo nie dzialaja, i troche jest mało funkcjonalna ta strona,Cyfry to juz jest tak przestarzała ta strona ze przydaloby sie jakby cos nowszego zrobili no a w Cp jest fajny ten dobór kanałów wg upodoban i to ze dobiera odpowiednie pakiety i sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę mylące... jeszcze ktoś sobie pomyśli, że w Cyfrowym Polsacie jest dostępny Canal+... co nie jest prawdą... Ale program faktycznie jest fantastyczny. Kilka dni temu szukałem całego rozkładu dnia dla TVN Gra (całkowicie uszła mi z głowy ta stronka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mylące... jeszcze ktoś sobie pomyśli, że w Cyfrowym Polsacie jest dostępny Canal+... co nie jest prawdą... .
Być może mylące ale przecież wyraźnie program Tv jest oddzielony od działu oferta. Dla mnie jest to jednoznaczne, że Oferta swoja drogą a część informacyjna + program tv swoją. :)

Program naprawdę bomba

 

Cyfrowy polsat dodal z boku strony program na wiele stacji tylko jezeli wezme w dol to zjezdza na sam dol i jak wybrac program ze srodka?????? heh :shock::shock:
Spróbuj może ctrl + f5 ... (?) hmmm . . . U mnie nie ma takiego problemu. Z jakiej przeglądarki korzystasz ?

 

nie zmieniło się nic - szczególnie szybkość działania
u mnie śmiga :) nie wiem na co marudzisz ;>

 

Jedyne co tam jest często aktualizowane to ten Program TV :lol:
To nie prawda ;> masz jeszcze strony hitowe, informacje... nie jest tak źle...

 

piotrtomkiewicz: Skąd wiesz, że wywalili :?:
Może sami się wzięli za tę stronę wychodząc z założenia że "chcesz żeby coś było zrobione dobrze to zrób to sam".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko, ale nie wiem jaki jest sens umieszczania tylu kanałów w programie z którego i tak najczęściej korzystają abonenci CP. Mogli ograniczyć się jedynie do kanałów z oferty platformy. Ciekaw też jestem jak będzie z aktualizacją tegoż programu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mamy już lipiec i Polsat News oraz Eurosport HD nadają już kilka ładnych tygodni, a informacje na stronie CP jak były stare, tak dalej są, nie wspomnę już o HBO HD. Zawsze ten spis kanałów aktualizują ze znacznym opóźnieniem, a on jest taki ładny i kolorowy :lol: Strona internetowa jest dziś sto razy bardziej ważniejsza dla firmy, niż jeszcze kilka lat temu. Myślę że niedługo coś z tym zrobią http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-cyfrowa/oferta/zawartosc_pakietu_super_film.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...