Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie leci film na kanale FILMAX  który mnie zainteresował niestety nie wiem jaki tytuł i kiedy będzie kolejna emisja. W EPG jest "Kabaretowy szał", a jednak w kanale filmowym jest film, trochę dziwnie promuje się oferta w MUX-L3.

Z ciekawości sprawdziłem EPG w sieci Vectra i tu jest go całkowicie brak na tym kanale.

Niedzielne południe i całkowity brak EPG na wszystkich kanałach MUX-L3 ale to nic dziwnego w podejściu do widza w grupie MWE.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: 

Podłączyłem tuner DVB-T który nie aktualizuje listy kanałów, jak wyżej wspomniano aktualnie nie ma w MUX-L3 EPG, i na tym tunerze jeszcze jest na liście 4Fun.TV  (oczywiście brak odbioru) z aktualnym EPG. Po wykonaniu aktualizacji listy kanałów wspomniana stacja co nie dziwne zniknęła z listy. Zastanawiajace że jest wyłączone EPG jednak dla 4Fun nadal obecne dostępne jednak aby je odbierać potrzebny odbiornik z nieaktualną listą kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

‼ Multipleks eksperymentalny DVB-T MWE w Łodzi zakończył nadawanie z powodu upływu ważności pozwolenia

W dniu 4.02.2022 o 22:11, PowerTV napisał:

Wkrótce MUX L3 zostanie przełączony na nową stację czołową DVB-T2/HEVC.

MUX L1 czy MUX T2 w Szczecinie działają z niej perfekcyjnie.

Zakończyliście nadawanie jaka nowa stacja ???

Wygasło pozwolenie na emisję muxl3

Wymiana nadajnika czy inna lokalizacja?

Skąd będzie nadawany nowy sygnał?

Bo aktualnie MuxL3 to historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszary wiejskie takie jak Rudlice mogą oglądać Stars TV.

W Mojej okolicy dokładnie okolice Lututowa sygnał raz jest raz nie ma.

Na Ziemi Wieluńskiej wiele osób słucha muzyki disco (nie chodzi o disco polo) i emisja tego kanału,jest potrzebna.

@PowerTVCzy będzie możliwe regularny odbiór w miejscowości Świderki (Owieczki) powiat sieradzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mateusz2006 napisał:

Obszary wiejskie takie jak Rudlice mogą oglądać Stars TV.

W Mojej okolicy dokładnie okolice Lututowa sygnał raz jest raz nie ma.

@PowerTVCzy będzie możliwe regularny odbiór w miejscowości Świderki (Owieczki) powiat sieradzki?

Lututów to już szczątki sygnału z Kamieńska, w Wieluniu jeszcze jest ok. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed erą @PowerTV w Radomsku to w okolicach Lututowa sygnał był 24 godziny.

Pamiętam że u mojej kuzynki odbiór całodobowy NTL Radomsko był dobry w Kozubie (ja w tej samej wiosce mieszkam co ona).Gdy MWE zaczęło tworzyć " darmową TV Mobilną" tak nazwiemy to sygnał był rankiem i w godzinach nocnych 4:00-5:00 nad ranem.

Czasem sygnał jest dobry a czasami tnie się jak makaron.

U mojego wujka (Świderki) gdy TVN miał MUX L3 to dział gdy Power TV wkroczył to sygnał zniknął i pojawiają się w nocy ścinki.

Czy po podniesieniu mocy sygnału z Kamieńska to odbiór w Świderkach i Kozubie znów będzie możliwy w standardzie DVB T2 HEVC? @PowerTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie za czasów MWE wycisnęliśmy maksimum mocy z nadajników zamontowanych w obiektach Emitela, a także wymieniliśmy nadajnik w Częstochowie na 4x mocniejszy. Poprzedni właściciel chciał ten MUX nadawać jak najtaniej.

Eksperyment w Łodzi się zakończył, ale pracujemy nad nowym - większa moc z lepszego obiektu nadawczego, aby zapewnić większy zasięg. 0,8KW z niskiego obiektu to było moim zdaniem bardzo słabo jak na Łódź.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...