Skocz do zawartości

MUX L3 (MWE Broadcast)


pl677
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś się zaczęło dziać z nową siecią nadawczą?

 

Wczoraj w nocy zauważyłem, że jest dostępny sygnał MUX-L3, a anteny nie przekręcałem. Nadal jest skierowana na Górę Kamieńsk.

Wieczorem poziom siły i jakości oscylował w okolicach 80-90%

Dziś rano jakość w okolicach 60-80% ale siła spadła do 20-30 % i pojawiło się sporo błędów choć na obraz to nie wpływało, wyświetlał się bez krzaków.

 

Czy to tylko anomalia pogodowa?

Edytowane przez grzesk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barney 24 napisał:

Złapałeś sygnał MUXA L 3 z Amelina 

Być może. Tylko, że anteny nie ruszałem. Nagle po kilku miesiącach się pojawiło. Widocznie to pogoda spowodowała bo na razie innego wyjaśnienia nie mamy.

 

Poczekam jeszcze na tą nową sieć nadawczą i dopiero wtedy ewentualnie będę kręcił anteną jeśli trzeba.

 

Teraz działa choć zaskakująco dobrze, bo wczoraj np. popołudniu miałem siłę sygnału w okolicach 90% a jakość między 2 a 8 % i obraz był poprawny choć widać było jak na wskaźniku BER szalał na maksa. Później wskoczyło na jakieś 25 - 28 %.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół doby awarii i nadawca milczy.kiedy MUX zacznie działać.

Tradycja w wykonaniu MWE.

@PowerTV testuje kiedy spadnie oglądalność tylko szkoda że nie ma jedynego naziemnego kanału który oglądam czyli @STARS.TV nawet jeśli naziemnie ma słabsze audio 😅

Edytowane przez maks27
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 najprościej jest milczeć to wychodzi MWE najlepiej. @PowerTVunika odpowiedzi, bo ma to gdzieś. Szkoda tylko, że na tym badziewnym Muksie L 3 są 2 stacje, które nadają na MUX 2. Tv Puls i Puls 2 płacą  za miejsce a i tak nie emitują programu, bo ciągle awaria i tak od 3 lat odkąd MUX L 3 kupiło MWE. 😀

Edytowane przez Kiler
Popracuj nad pisownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2022 o 17:48, maks27 napisał:

@PowerTV kiedy będzie migracja do DVB-T2 sprzęt (nadajnik) gotowy jak wiadomo  pora na zmianę 🧐

DVB-T2 jak DVB-T2 ale pytanie kiedy nadajnik zmieni miejsce położenia aby dało się odebrać sygnał. Dopóki był na górze Kamieńsk działało w miarę bez problemu, a od momentu jak jest w tym Amelinie są wielkie problemy aby w ogóle złapać stabilny sygnał o ile już coś się złapie.

 

Niech jajnik wróci w okolice poprzedniej lokalizacji na górę Kamieńsk, bo obecne miejsce jest właśnie w cieniu Góry Kamieńsk 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKPA może odpowiadać za ewentualne nieaktualne EPG, jego brak to już operator MUX-L3,  co ciekawe u mnie brak EPG na kanałach własnych MWE natomiast Stars.TV i oba Pulsy a nawet TV Okazje już jest.

Żebyśmy nie narzekali na nieaktualne EPG to na swoich kanałach @PowerTV je wyłączył 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...