Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się premiera Studia LOTTO nastąpiła. Ogółem poprzednie studio wydaje mi się lepsze. No i LOTTO będzie produkowane w 16:9 tylko, że belki o nowych zdrapkach są animowane na czarnych pasach więc, standard TVP INFO kamery w 16:9 a reszta 4:3 nawet pasek informacyjny jest podczas i zegarek znany nam z TVP Warszawa na pasku treść to mniej więcej: "Studio Lotto w TVP INFO >> Losowanie we wtorki, bla bla bla >> Na żywo". No i co najdziwniejsze cały program jest emitowany jako: Ogłoszenie Płatne, w Polsacie tak nie było.

 

Screeny robione komórką:

http://iv.pl/images/l5te4y8h5n726cuegd1.jpg

http://iv.pl/images/15qj80vsbitw8xrnrkym.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś się pospieszyło z naciśnięciem guzika bo napisy dzisiejszego "Sportowego wieczoru" zostały ucięte i chwilę po ich rozpoczęciu polecieli sponsorzy a po nich dżingiel reklamy z o wiele za wysokim poziomem głośności co wywołało porządny przester. Dżingiel na koniec reklam też był przesterowany.

 

Kacper Kaliszewski - nowa twarz TVP Info.

c69031bf5ce812d9med.jpg

Wcześniej pracował w TVN 24 a jeszcze wcześniej w Polskim Radiu. Po przygodzie z TVN 24 chyba wrócił do Polskiego Radia ale nie wiem na pewno. Pracę w Polskim Radiu można łączyć tylko z pracą w TVP więc całkiem możliwe, że nadal tam jest. Czyta również filmy ale pod pseudonimem bo równoczesna praca w Polskim Radiu i w firmach komercyjnych wymaga specjalnego pozwolenia od przełożonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyta również filmy ale pod pseudonimem bo równoczesna praca w Polskim Radiu i w firmach komercyjnych wymaga specjalnego pozwolenia od przełożonego.

Pod jakim pseudonimem? Zdobycie takiego pozwolenia od przełożonego chyba nie jest niemożliwe, skoro Paweł Bukrewicz, Maciej Szklarz i Paweł Straszewski pracują równocześnie w TVP i prywatnych studiach lektorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim pseudonimem?

Kacper Kaliszewski w roli lektora funkcjonuje jako Ireneusz Królikiewicz.

Zdobycie takiego pozwolenia od przełożonego chyba nie jest niemożliwe, skoro Paweł Bukrewicz, Maciej Szklarz i Paweł Straszewski pracują równocześnie w TVP i prywatnych studiach lektorskich.

Wymieniłeś ludzi z TVP a tam nie jest to aż taki duży problem. W Polskim Radiu nie ma tak słodko ale takie pozwolenia czasami są wydawane, np. Andrzej Matul przeczytał dla Polsatu "Gotowe na wszystko". Nie wszystkim chce się biegać po pozwolenie dla każdego filmu dlatego czyta się czasami pod pseudonimami. Pseudonimu używa też Tomasz Kozłowicz i jako lektor nazywa się Jan Czernielewski - w przypadku tego Pana to nie wiem czemu tak robi ale powód jakiś musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie dla czego tak wczesnie zakonczyl program ? :/

Mnie też to zastanawia. Żadnych nowości nie widać.

 

Po 3 miesiącach emisji Planety wg. Kreta chyba zdjęto ją z anteny. Wrócił sprawdzony Światowiec. A tak promowano, tak reklamowano ten program gwiazdy TVP. I po co to było? Chyba tylko po to by ktoś zarobił. Po pierwszym odcinku było widać że to marny program.

Planeta wg Kreta była dziś o 6:51. Mi ten pogram bardzo odpowiada. Jarosław Kret to jeden z najlepszych dziennikarzy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w całym kraju i na satelicie miała miejsce przerwa techniczna w nadawaniu TVP Info. Miałem nadzieję, że może mieć to związek z przejściem na 16:9 ale rano włączając telewizor rozczarowałem się bo nadal jest 4:3. Program w mazowieckim analogu naziemnym nie wiedzieć czemu codziennie kończy się tak wcześnie. Z satelity i innych nadajników naziemnych (nie wiem czy wszystkich) jest przez całą noc. Nikt nie potrafi mi wyjaśnić tej dziwnej sytuacji. 3 minuty po północy zniknęła grafika, po 10 sekundach wróciło samo logo bez zegara. Po zakończeniu nadawania "Nostalgii" emisja została przerwana i pojawiły się kolorowe pasy z napisem TVP Warszawa. Nie wiem czym to wytłumaczyć ale wczoraj w TVP Info nadane zostało tylko początkowe 10 minut "Sportowego wieczoru". Później Maciej Jabłoński poinformował, że dalszy ciąg programu tylko w TVP Sport - kolejna niezrozumiała decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...