Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, ale problemy te same na każdej budowie-remoncie.

Weźmy choćby drogi budowa lub remont. Czy na palcach da się policzyć ile skończyło się w zakładanym pierwszym terminie...

Ekipy remontowe tak mają. Zawsze stosuje się aneksy jak coś się przeciąga i to że to remont w TVP niewiele zmienia. A nawet gorzej, bo większe wyzwania.

Swoją drogą zobaczymy czy remont dużego studia TVN zakończy się w terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec 

Po co się zastanawiasz, czy remont studia w TVN zakończy się w terminie, skoro nadawca nawet nie podał w jakim terminie studio zostanie oddane do użytku? Na jakiej zatem zasadzie ocenisz czy skończył się w terminie?

Edytowane przez matik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Klopseł napisał(a):

Co innego remont na prywatę, a co innego poważna prawie-budowa dla reprezentacyjnej firmy państwowej.

Skąd ci się takie bzdury biorą w głowie? 🤣🤣🤣 Ile było opóźnień przy budowach gdzie przetargi oglądały państwowe spółki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matik napisał(a):

@dvbtowiec 

Po co się zastanawiasz, czy remont studia w TVN zakończy się w terminie, skoro nadawca nawet nie podał w jakim terminie studio zostanie oddane do użytku? Na jakiej zatem zasadzie ocenisz czy skończył się w terminie?

Nadawcą TVP Info o ile mi wiadomo także daty zakończenia remontu nie podał. Opieramy się na nowościach programowych które się przesuwają w niektórych przypadkach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info traci coraz więcej widzów, a do tego "obiektywny" i absolutnie nie prorządowy program "19.30" również, trzeba się reklamować bilbordami z wpadką słowa "wiadomości". Chyba jednak brakuje konsekwencji i "czystej wody". No cóż coś nie udaje się przyciągnąć nowego grona widzów do TVP SA w likwidacji, jeszcze do tego jeżeli wpadli na pomysł całkowitej zmiany logotypu to będzie już upadek tej stacji. Nie bardzo mam ochotę na to by z moich podatków szły pieniądze na telewizję, która jest w moim odczuciu źle zarządzana i nie ma oglądalności i generuje coraz większe straty, a wszystko w ramach odgrzewanych kotletów sprzed 8 lat, starych twarzy i propagandy obecnego rządu. 

Edytowane przez satmaniak2000
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz w przypadku Republiki niekoniecznie wartościowe treści zyskują widza. Piszesz kolejny raz to samo więc kolejny raz i ja powtórzę że lepsze takie TVP Info z garstką widzów niż szczczujnia z oglupionymi widzami jaka była przez ostatnich 8 lat. Amen.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę co uważam. Podobno nie oglądasz Republiki? To skąd wiesz co tam jest emitowane? Przez ostatnie 8 lat chyba wcale nie oglądałeś TVP Info, bo powielasz nudną moim zdaniem narrację, słabe troszkę. Gdybyś był obiektywny, a nie zapatrzony na podział to byś potrafił też dostrzec ciekawe audycje, magazyny niekoniecznie związane z Jackiem Kurskim i polityką w starym TVP Info, które były robione na wysokim poziomie merytorycznym i technicznym. Dziś brakuje jednego i drugiego. Jeżeli ta Telewizja chce przyciągnąć nowych widzów i oferuje Orłosia w jakimś nowym paśmie to gratuluję. Tak trzymać. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadasz się publicznie na forum i będę komentował czy ci się to podoba czy też nie. 😎

Nie muszę oglądać Republiki, widzę fragmenty programów, screeny bo wszędzie tego pełno więc widzę jaki jest przekaz. To mi wystarczy. 

Wy też wielu rzeczy na temat TVP Info dowiadujecie się z portalu X bo przecież mnóstwo tu waszych wrzutek z tego serwisu. Nie sądzę byście wszystko oglądali. Zresztą taki słaby poziom więc po co się męczyć?

Edytowane przez Kirk
Literówki
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Wpadką słowa "wiadomości". 

To nie żadna wpadka. Nazwa wiadomości wciąż należy do TVP i mogą tak nazwać w haśle reklamowym program informacyjny, który reklamują. 

3 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

Do tego jeżeli wpadli na pomysł całkowitej zmiany logotypu to będzie już upadek tej stacji. 

Telewizja (prawie każda) się wizualnie co jakiś czas zmienia. Nie wiem, czy zmiana znaczka w rogu ekranu będzie oznaczała jego upadek, w moim odczuciu nie. 

3 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

Nie bardzo mam ochotę na to by z moich podatków szły pieniądze na telewizję, która jest w moim odczuciu źle zarządzana i nie ma oglądalności i generuje coraz większe straty.

No widzisz, a tak od kilku lat się dzieje. 

3 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Nie ma oglądalności.

Przesada. 

3 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

Gdybyś był obiektywny, a nie zapatrzony na podział to byś potrafił też dostrzec ciekawe audycje, magazyny niekoniecznie związane z Jackiem Kurskim i polityką w starym TVP Info, które były robione na wysokim poziomie merytorycznym i technicznym. 

Niekoniecznie, każdy ma swój gust. Może i takie treści były w jedynce czy w innych kanałach TVP, ale dla mnie osobiście w TVP INFO ich nie było a oglądałem ten kanał za rządów Kurskiego czy Matyszkowicza. Mówię tu o treściach merytorycznych bo technicznie było okej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ipo napisał(a):

Nie muszę oglądać Republiki, widzę fragmenty programów, screeny bo wszędzie tego pełno więc widzę jaki jest przekaz. To mi wystarczy. 

@satmaniak2000 tego nie potrafi jakoś zrozumieć, że tego kanału nie trzeba oglądać aby wiedzieć jaki jest przekaz stacji, bo jest cała masa portali która relacjonuje co się w tej stacji dzieje.

 

8 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

TVP Info traci i generuje coraz większe straty, a wszystko w ramach odgrzewanych kotletów sprzed 8 lat, starych twarzy

Te rzekome straty były już prostowane. TVP w pierwszym kwartale 2024 wykazała większy zysk z reklam i sponsoringu niż w analogicznym okresie ub. r. Nie powtarzaj zatem jak katarynka tych samych też bo są nieprawdziwe.

Straty TVP odziedziczyła z czasów poprzedniej ekipy, gdzie ekstra z naszych podatków dosypywaliśmy co roku 2 a następnie 3 miliardy.

 

Co do rzekomych odgrzewanych kotletów i tych samych twarzy. Może jak włączasz Republikę to tak masz. W TVP Info dowiadujemy się coraz więcej o tym jak nieprawidłowo gospodarowano publicznymi środkami dla znajomych królika. Tego w poprzedniej TVP Info nie było, więc kolejny chybiony zarzut  Ale podobno jak deklarowałeś TVP Info nie oglądasz obecnie, więc skąd masz to wiedzieć, a w Republice o tym nie wspomną. Także rozumiem 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem naprawdę czy jest sens koledze cokolwiek tłumaczyć. On ma z góry narzucone tezy bo zabrali mu tubę propagandową i tego nie może przeżyć. Wyciągane są jakieś absurdalne rzeczy i argumenty. Cóż, musi pocierpieć teraz przez te 4 lata czy tego chce czy nie. Inni męczyli się 8 lat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

TVP Info traci coraz więcej widzów, a do tego "obiektywny" i absolutnie nie prorządowy program "19.30" również, trzeba się reklamować bilbordami z wpadką słowa "wiadomości". 

Jaka wpadka? Przecież w słowie wiadomości w tym kontekście chodzi o

1) wiadomości jako ogólnie wiadomości, wydarzenia, informacje, 

2) to nawiązanie do poprzedniej nazwy, w sensie wiadomości "ewoluowały" I teraz jest nowa, lepsza 19.30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą wpadką ze słowem "Wiadomości", chodzi o to, że pojawiło się ono na tym bilbordzie, a pojawiają się artykuły w internecie dotyczącego tego, że Twórcy z telewizji TVN "19.30" są tym zniesmaczeni, że pojawiło się właśnie takie słowo. Brak tutaj konsekwencji i chyba pokazuje to niezły bałagan, że nie mogą się między sobą dogadać co do bilbordu i pewnie nie tylko...

8 godzin temu, Ipo napisał(a):

Nie wiem naprawdę czy jest sens koledze cokolwiek tłumaczyć. On ma z góry narzucone tezy bo zabrali mu tubę propagandową i tego nie może przeżyć. Wyciągane są jakieś absurdalne rzeczy i argumenty. Cóż, musi pocierpieć teraz przez te 4 lata czy tego chce czy nie. Inni męczyli się 8 lat.

Ty tak uważasz, że absurdalne, jesteś zaangażowany, a więc i nie obiektywny. Wiele ludzi z branży mediów wypowiada się o zmianach w TVP i większość krytycznie, co wcale mnie nie dziwi. Ja tam zbytnio nie cierpię, tylko śmieszy mnie to i obserwuje co się dzieje w TVP SA w likwidacji. Pytanie co niektórzy zrobią jak wróci Jacek Kurski?

Edytowane przez Kirk
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

19.30" są tym zniesmeczeni, że pojawiło się właśnie takie słowo.

Zwłaszcza "Gazeta Wyborcza".

6 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Pytanie co niektórzy zrobią jak wróci Jacek Kurski😁?

Wrócą do Onetu, TVN24 i Agory. 

Edytowane przez Kirk
Nie rób offtopów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

 jesteś zaangażowany, a więc i nie obiektywny. Wiele ludzi z branży mediów wypowiada się o zmianach w TVP i większość krytycznie, co wcale mnie nie dziwi. Ja tam zbytnio nie cierpię, tylko śmieszy mnie to i obserwuje co się dzieje w TVP SA w likwidacji. Pytanie co niektórzy zrobią jak wróci Jacek Kurski😁?

Wydaje mi się i jak widzę nie tylko mnie że sam nie dostrzegasz że jesteś zaangażowany.

Czy nowa TVP Info jest idealna, oczywiście że nie i nie dziwi że ludzie z branży dostrzegają różne rzeczy.

Istota sprawy jest jednak taka że takich rzeczy które można wytknąć jest niewiele, stąd tak łatwo nimi się podniecać na forum.

Poprzednia wersja TVP Info zawierała same gafy i rzeczy na bekę za beką i był to tabloid a nie informacji. Ale wówczas część osób tu na forum siedziała cichutko. Aktualnie każda drobnostka przez te osoby jest podnoszona do rangi mega problemu. I niestety jak się czyta Twoje posty włączasz się do tej grupy.

Krytykujemy za coś co ma sens być poddane krytyce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Te rzekome straty były już prostowane. TVP w pierwszym kwartale 2024 wykazała większy zysk z reklam i sponsoringu niż w analogicznym okresie ub. r. Nie powtarzaj zatem jak katarynka tych samych też bo są nieprawdziwe.

Czyli Ziemkiewicz ma moim zdaniem rację, że to domy mediowe kręcą sprawą, skoro oglądalność spada a wpływy rosną. Gospodarowanie środkami nie jest biznesowe, tylko polityczne. Teraz widać to jak na dłoni.

 

Cytat

W TVP Info dowiadujemy się coraz więcej o tym jak nieprawidłowo gospodarowano publicznymi środkami dla znajomych królika. Tego w poprzedniej TVP Info nie było, więc kolejny chybiony zarzut

Jak najbardziej było. Za poprzedniego Info ekipa patrzyła na ręce jeszcze wcześniejszego rządu. Za to ani wtedy, ani teraz Info nie rozlicza aktualnych władz.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr. Music napisał(a):

Gospodarowanie środkami nie jest biznesowe, tylko polityczne. Teraz widać to jak na dłoni.

A jakieś źródło na tą tezę? Zarzucasz domom mediowym lub TVP że kłamie w sprawie tego ile zarobiła na reklamach?

 

Co drugiego akapitu, różnica jest taka że teraz mamy informacje o aferach, a wcześniej wydumane tematy typu wałkowane w kółko lekcje niemieckiego "Fur deutschland" albo że Niemcy zazdroszczą Polakom sylwestra i pensji :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...