Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Ipo napisał(a):

To nie jest logo tylko imitacja pasku przeglądarkowego a strzałka symbolizuje publikacje. Tak mi się wydaje i to wynika ze spotu. 

Edytowane przez radiofan
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze powinna pojawić się ramówka TVP INFO na 1 września. Właściwie powinienem powiedzieć, że pojawi się, no ale nie wiadomo czy będą ją już chcieli oficjalnie przedstawić czy przewijanie na stronie stacji będzie możliwe tylko do 31 sierpnia. 

Edytowane przez radiofan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2024 o 00:44, ciastek napisał(a):

Odnoszę wrażenie że TVP Info coraz bardziej przypomina TVN24, zarówno jeśli chodzi o styl przekazu, ramówkę czy nawet oprawę graficzną. 

Przecież bardziej Ramówka nowego TVP Info przypomina tą starą.

Nowy program satyryczny=W tyle wizji

Sprawdzamy=Demaskatorzy

Oko na Europę=Studio Europa

Redakcja=Salon dziennikarski

Teraz jeszcze dojdą magazyny informacyjne, które są odpowiednikiem Info Dnia i Info Wieczoru. Jeszcze niech reaktywują śniadaniówkę, to będzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fanbonda napisał(a):

To nie fejk?  rozbawił mnie ten pasek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=902146845272954

To nie jest fejk, zbyt dobre dopasowanie napisu do ekranu. miała być czysta woda, a jest czyste ZŁO(to) :)

Edytowane przez Klopseł
Musiałem dodać na końcu emotkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty wygadujesz?🤣🤣 Jakie zło?😅 Ktoś po prostu się zamotał, chciał pewnie najpierw napisać o medalach zaczynając od złota, a potem może, że najpierw ile ogólnie i pokręcił to.😅 Może to być po prostu w miarę zabawna wpadka, a ty dobierasz jakąś ideologię do tego. Niektórzy widzę już kompletnie ześwirowali.😅

 

Jest niestety całkiem sporo ludzi, którzy widzą wszędzie tam zło i szukają najmniejszej za przeproszeniem pie**oły, żeby naskoczyć na nich czy na jakąś osobę, typu literówka na pasku, rozwalone kartki na stole, problem z sygnałem.💁‍♂️

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w kanale zero była ciekawa rozmowa dotyczącą tzw. Mediów Publicznych, czyli mediów rządowych, bądź partyjnych obecnie - jak kto woli. Fragment rozmowy odnosił się do tego, że tej TVP nikt nie ogląda, bo jest nudna i ludzie wolą oryginał czyli TVN24 lub w kontrze Republikę niż TVP Info i to prawda w pełni się z tym zgadzam, co pokazują również wyniki oglądalności. Mniej agresywna i podana ładniej propaganda to cały czas propaganda, zwłaszcza w wykonaniu tej Pani powyżej. Niech cały czas zajmuja się tym co było przez 8lat to wyniki oglądalności napewno będą wyższe i jak powiedział pan Sygut będą się ciągle zadłużać, i po kolei wszystko likwidować. 

Edytowane przez Kirk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne media publiczne na pewno nie są partyjne przez 8 lat PIS takie były bo odebrano wybór władz organowi państwowemu a ten organ też upartyjniono TVP mogła wszystko a inne stacje były karane za byle co zresztą do dziś bo KRRiT się nie zmieniła tylko dziś się odwołują do sadów i wgrywają.  Co do dalszych [beep]n twoich to TVN24 jest bardziej prorządowa niż TVP Info, a Republikę trudno nazwać informacyjną.  I na koniec TV Informacyjna ma być nudna

 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze słowami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Wóz strażacki @fanbonda służył ówcześnie do kupowania głosów wyborczych. Tylko niestety jak słyszeliśmy na nagraniach strażacy były zbyt mało wdzięczni. 

Możesz Pani Dorocie wytłumaczyć.

To nie jest odpowiedź na pytanie do czego służy wóz strażacki, tylko ewentualnie odpowiedź na pytanie do czego służyło przekazanie wozu strażackiego. To dwie różne rzeczy. Ponadto powiedziałem, żeby ktoś życzliwy wytłumaczył Pani Dorocie, więc nie spełniam kryterium :) 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Będzie rewanżyzm i Ci wszyscy, którzy tak klaskają, chcą tego rewanżyzmu. 

Rewanżyzm by był, gdyby na krwawych paskach i w przekazach można było wyczytać np. że za upały w Polsce odpowiada Morawiecki. Bo taki był poziom poprzedniego TVP Info, a obecnie Republiki - patrz Republika za ostatnie obfite opady i zalania winny Tusk i Trzaskowski.

 

W nowej TVP Info po prostu informują o przekrętach poprzedników, podobnie jak robi to Polsat News, TVN24. Jedynie Republika jakoś przypadkiem ich nie dostrzega. No ale skoro nawet za opad jest winny Tusk i Trzaskowski i widzom taki przekaz się podoba i nie urąga to ich inteligencji, to coś można poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Klopseł napisał(a):

Ma być ciekawa, inaczej Informacje nie zdołają przyciągnąć młodych.

Z ust mi to wyjąłeś. Nie rozumiem rozumowania, że telewizja publiczna ma być nudna. Rzadko kto po południu wybiera taki Kontrapunkt. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panuje trend odchodzenia od oglądania telewizji, a jeśli chodzi o młodych to sam znam kilku 20-latkow którzy telewizji nie oglądają w ogóle. Młodzi w sporej większości już dawno nie oglądają telewizji i raczej nic ich nie przyciągnie. To, że macie nadzieję na przyciągnięcie ich przed telewizory tylko jasno pokazuje że nie nadążanie zupełnie za zmianami jakie następują. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czekać aż młodzi przestaną oglądać telewizję bo oni już jej nie oglądają, a na pewno nie stacji informacyjnych.

Zmienia się forma konsumpcji treści, teraz generalnie królują krótkie przekazy, mające kilkanaście sekund urywki z wypowiedziami, młody widz nie siedzi godzinami przed telewizorem żeby chłonąć treści. Stacje informacyjne, jeśli chcą powalczyć o młodszego widza, muszą zaproponować bardziej dynamiczny kontent, ja to już nawet widzę po sobie, nie mam ochoty odpalać stacji informacyjnych, same informacje czerpie raczej z internetu, jedynie raz na jakiś czas włącze Wydarzenia na Polsacie. 

Generalnie uważam, że młode pokolenie dla telewizji jest stracone i wraz z wymieraniem obecnych widzów tych stacji, one nowych nie będą w stanie zdobyć a już na pewno nie jeden do jednego. Telewizja z roku na rok traci, wszystkim stacjom leci oglądalność. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przestaną. Młodzi oglądają telewizję w internecie i na smartfonach :)

Tak. Netflixy, Playery, TVP Sport, i Disneye to telewizja, tylko w formacie VOD

 

Ja sam progamów TVN nie oglądam "w telewizji", ale na Playerze czy od teraz Max, kiedy JA mam czas 😉

Programy TVP Info można obejrzeć tez w sieci, m.in. na YouTube - kiedy chcesz i co chcesz, a nie żyć zgodnie z ramówką

Ostatnio nawet TVN24 jest bardziej aktywny na YouTube. I to jest droga dotarcia do młodego widza.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...