Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Dramat! 

Poczekaj 3 tygodnie i ocenisz bo obecny wygląd stacji jest tymczasowy. 

https://www.press.pl/tresc/82938,program-katarzyny-kasi-i-grzegorza-markowskiego-w-tvp-info-bez-telefonow-od-widzow_-ale-z-goscmi-w-studiu

Fajnie, że będą SMSy. Telefony byłyby ciekawe no ale są przesłanki żeby ich nie robić (np. długość programu), program zapowiada się ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Teraz Ci ona nie przeszkadza, bo jest w łagodniejszej formule? 

Tak, nie przeszkadza nam, bo nie jest tak tępa i prymitywna jak była poprzednio. Nie ma wreszcie pasków uwłaczających inteligencji widza typu gdzie jest Tusk, bo obcokrajowiec zrobił kupę do jeziora :) 

Na palcach można policzyć grube wpadki. W dawnym TVP Info nie było dnia aby nie mieć beki. Masz widzę jakiś potężny problem z utratą tego co było. 

 

 

4 godziny temu, radiofan napisał(a):

Fajnie, że Telefony byłyby ciekawe no ale są przesłanki żeby ich nie robić

Telefony są niekontrolowane. Co prawda te nienawistne i nawołujące do czynów zabronionych byłyby pewnie ucinane (w przeciwieństwie do Republiki gdzie prowadzący rozumie emocje), ale jednak po co takie ryzyko. 

 

 

 

Na marginesie oglądam aktualnie TVP Info. Godzina 8:25 Gość poranka. 

Rozmowa o zatrudnieniu znajomych i rodziny w spółkach przez SP. 

Prowadzący w pewnym momncie wymienia osoby zatrudnione przez nową koalicję ze znajomych, a obiecywano konkursy. 

 

Godzina 8:29 pytanie gdzie jest zapowiadana ustawa wiatrakowa, a minęło pół roku. 

 

Pytaliście gdzie TVP Info krytykuje. Coś co było nie do pomyślenia w ostatnich 8 latach.

 

 Wystarczy oglądać, aby takie momenty zauważyć. 

 

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, radiofan napisał(a):

Poczekaj 3 tygodnie i ocenisz bo obecny wygląd stacji jest tymczasowy. 

Naprawdę wierzysz tutaj w jakąś obiektywną ocenę czytając to wszystko, te wymyślane problemy, często obalane przez innych zarzuty? Podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radiofan napisał(a):

Poczekaj 3 tygodnie i ocenisz bo obecny wygląd stacji jest tymczasowy. 

https://www.press.pl/tresc/82938,program-katarzyny-kasi-i-grzegorza-markowskiego-w-tvp-info-bez-telefonow-od-widzow_-ale-z-goscmi-w-studiu

Fajnie, że będą SMSy. Telefony byłyby ciekawe no ale są przesłanki żeby ich nie robić (np. długość programu), program zapowiada się ciekawie. 

Opis tego programu: "Wśród prowadzących nowy program Katarzyny Kasi i Grzegorza Markowskiego w TVP Info znajdzie się również Mirosław Oczkoś, ekspert od wizerunku i marketingu politycznego. – Nasz program wyobrażam sobie jako rodzaj odtrutki albo sympatycznej terapii – mówi Markowski." Rodzaj odtrutki?? 🤣Biadolenie na PiS jaki były zły przez 8 lat i podejrzewam, że taka będzie formuła tego programu codziennie o PiS🤣. To ma być ta odtrutka, jak rozumiem. Przenoszą Szkło Kontaktowe do TVP Info, bo dostali lepszą kasę i można się trochę pośmiać z PiS - transfer roku normalnie. Będzie to kolejny program przedstawiający pewnie tylko jedną stronę sporu politycznego, ale, że nie jest tak prosto, trochę łagodniejszy przekaz to mamy rzetelnie i to jest prawdziwe dziennikarstwo:-) Już to słyszałem

Godzinę temu, Ipo napisał(a):

Naprawdę wierzysz tutaj w jakąś obiektywną ocenę czytając to wszystko, te wymyślane problemy, często obalane przez innych zarzuty? Podziwiam.

To, że nie zgadzam się z Twoja narracją i piszę Ci nie po myśli to nie znaczy, że to wymyślane problemy i w mojej ocenie nic nie zostało obalone. Wyrażam swoje opinie i podkreślam Ci jeszcze raz mam do tego prawo! Nie tylko Ty i Dvbtowiec. Jestem pełen podziwu tej krytki na TVP Info, będę dalej czekał na te momenty :-) Może się doczekam :-).

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

tylko PiS, to macie rację Ipo, wróci szybko Jacek Kurski. 

Sam Jacek Kurski zadeklarował że jeśli obóz prawicowy nie znajdzie kogoś do kierowania TVP to rozważy powrót na stanowisko prezesa TVP. Taka była odpowiedź na moje pytanie w programie "Miłosz Kłeczek W Ruchu". 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

i w mojej ocenie nic nie zostało obalone. 

Jasne. Absolutnie nic. Choćby wyżej przytaczane przyklady dzisiejszego programu publicystycznego. Do znudzenia powtarzasz o tej jednostronności. Pomyliło Ci się z latami 2015-2023. 

Może nie jest to tak jak sobie każdy wyobraża, ale krytyka wladz się pojawia. 

Mam wrażenie że podobnie jak TVN24, tego kanału także nie oglądasz. Albo widzisz tylko to co chcesz widzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podczas pobytu nad morzem w pokoju hotelowym miałem włączone TVP Info właśnie i nawet tam trafiłem na wpadkę techniczną. Wczoraj też wieczorem oglądałem i błędy graficzne. Nie dziwię się, że jest taka oglądalność jaka jest. Jest drętwo, nudno, propaganda obecnego rządu tylko w wersji Light, ileż można to słuchać. 

 to były czasy, wszystko dopracowane graficznie technicznie, nie było tak drętwo, zawsze coś się działo. Grafika tłumaczenia migowego w odpowiednim miejscu nad logotypem, nic się nie gryzło. Pewnie też pozwalniali techników i na ich miejsce wstawili amatorów może z miejskich zakładów autobusowych i dlatego jest jak jest, jeżeli chodzi o oprawę, grafikę i technikę. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakoś bardzo zachwycony TVP INFO, ale jedno mi się podoba: znacznie więcej uwagi skupiają na wydarzeniach ze świata (nawet nie chodzi o Ukrainę, ale np. o to co się dzieje na Bliskim Wschodzie). Łatwiej o takiej materiały niż na TVN24, gdzie ciągle niestety trwa często "mielenie na miał" przeciwników politycznych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Wczoraj TVP Info miało niższą oglądalność od TVP3 Regionalna 🤣

Piękny wynik, ale wiadomo że widz który by miał oglądać TVP Info ogląda już TVN24. 😂 Ja tam z przyjemnością oglądam Info. Z czasem się wyrobią i nie, nie uważam że widzowie im wrócą ale mnie się to ostatnio dużo przyjemniej ogląda niż TVN24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie telewizje informacyjne w Polsce specjalizują się w "mieleniu na miał". Różnica jest tylko w skali "mielenia" i kogo się "mieli". Przecież z tego te kanały żyją (polaryzacja mocno przyciąga uwagę). Nawet Polsat News, który robi wiele, aby mocno rozruszać kampanię prezydencką, choć do wyborów pozostało jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

To "Mielenie na miał" bardzo odpowiada tutaj niektórym i uważają, że przez to TVP Info jest teraz rzetelne i są tam prawdziwi dziennikarze🤣🤣Oczywiście z tego powodu przestałem dawno temu oglądać TVN24, a teraz do tego szacownego grona dołączył TVP Info. 

I dlatego masz najwięcej do powiedzenia na temat kanału którego już nie oglądasz? No jesteś naprawdę udany. 🤣🤣🤣 Ja nie oglądam Republiki i widzisz żebym się udzielał w temacie tego kanału? Sam teraz strzeliłeś sobie w kolano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

 propaganda obecnego rządu tylko w wersji Light, ileż można to słuchać. 

to były czasy, wszystko dopracowane graficznie 

Ileż można pisać ciągle o tym samym. Wokół TVP INFO dzieją się zdecydowanie ciekawsze rzeczy niż to, że telewizja publiczna jest rządowa. No co ty nie powiesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Jasne. Absolutnie nic. Choćby wyżej przytaczane przyklady dzisiejszego programu publicystycznego. Do znudzenia powtarzasz o tej jednostronności. Pomyliło Ci się z latami 2015-2023. 

Może nie jest to tak jak sobie każdy wyobraża, ale krytyka wladz się pojawia. 

Mam wrażenie że podobnie jak TVN24, tego kanału także nie oglądasz. Albo widzisz tylko to co chcesz widzieć. 

Oglądam czasami TVN24, kiedyś dużo oglądałem np. "Teleserwis", "Polska i Świat", "Świat Wg Jacka" i bardzo podobało mi się to, że ten kanał był zawsze robiony profesjonalnie i był dopracowany w najmniejszym detaliku. Tylko ta stacja od dobrych kilku lat właśnie robi takie "Mielenie na miał", walczy z PiS, ciągle PiS, Kaczyński. Pomijam przekaz jednostronny, ale od TVN24 nie ma co wymagać innego, po prostu nie chce mi się oglądać paplanina o PiS, wałkowania tematów tygodniami jest to nudne i nie ma na celu informować, tylko zohydzać.

8 minut temu, Ipo napisał(a):

I dlatego masz najwięcej do powiedzenia na temat kanału którego już nie oglądasz? No jesteś naprawdę udany. 🤣🤣🤣 Ja nie oglądam Republiki i widzisz żebym się udzielał w temacie tego kanału? Sam teraz strzeliłeś sobie w kolano. 

Są tutaj też tacy, twoi koledzy, którzy podobno Republiki wcale nie oglądają, a dużo mają o niej do powiedzenia i o paskach🤣🤣🤣 Widzę, że masz problem z czytaniem że zrozumieniem, nie pierwszy raz🤣

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Ipo napisał(a):

I dlatego masz najwięcej do powiedzenia na temat kanału którego już nie oglądasz? No jesteś naprawdę udany. 🤣🤣🤣 

@satmaniak2000 to najpierw musiałby uzgodnić sam ze sobą czy ogląda, czy nie :)

Dwie strony wcześniej pisał

W dniu 5.08.2024 o 12:42, satmaniak2000 napisał(a):

 Oglądam wszystko: Polsat News, Republikę i TVP i czasami TVN24

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mr. Music napisał(a):

W prywatnej firmie odpowiedzialny za taki stan zostałby wyrzucony na zbity pysk.

W prywatnej firmie prezes by nie zadłużał i nie doprowadził firmy do ruiny bo już dawno by został wyrzucony na zbity pysk. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruina to jest teraz, ale tacy widzowie jak Ty napewno zapewnią TVP milionową oglądalność:-). Dyrektorzy podejmują decyzje z których potem muszą się wycofywać, potem okazuje się, że dyrektor zwalnia swojego zastępcę, a za chwilę okaże się, że zadzwoni sam mocodawca i zwolnienie zostanie cofnięte. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruina jest od dawna jeśli chodzi o finanse i oglądalność nie ma tu większego wpływu bo i wpływy z reklam to tylko kropla w morzu. Możesz sobie to zaklinać, ale tak właśnie poprzedni prezesi doprowadzili do ruiny Telewizję Polska, że potrzebne jest dofinansowanie. Kiedyś radzono sobie bez 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...