Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, satmaniak2000 napisał(a):

 po co ta paplanina na początku, że TVP Info to nie miejsce na programy typu "W tyle wizji", "W kontrze", jak sami się teraz na tym wzorują. 

Początkowo też nie miało być pasków. 

Godzinę temu, satmaniak2000 napisał(a):

To, że teraz nie wyciągnę Ci konkretnych przypadków, bo nie chce mi się grzebać i szczerze nawet mi się nie chcę

No do tej pory to twoje tezy były obalane przykładami. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

W programach publicystycznych jak najbardziej. 

Babiarz jeśli chce zostać komentatorem politycznym, niech zgłosi się do pracy w TVP Info. Póki komentuje sport, powinien się trzymać z dala od prywatnych politycznych opinii.  

Opinia o piosence nie jest opinią polityczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał cofnął się chyba o 10lat albo i więcej. Jest mega amatorka jeżeli chodzi o technikę. Grafika Pana, który tlumaczy na język migowy zasłania belkę/ pasek z opisem i nie można całości przeczytać, czy oni naprawdę tego nie widzą tam? Dramat! Ta grafika powinna być nad logotypem, tym bardziej, że jak zmienili już te logo na ten brzydki twór i nie ma już informacji z pozycjami programowymi nad logotypem i te słynne "TVP World English Report", tym bardziej się tam zmieści i nie zasłaniałoby paska. Amatorka aż piszczy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swoich oczywiście jest to przekaz merytoryczny, taki drugi TVN zwłaszcza można to ocenić w niedzielę po godz. 9 do 11. Za chwilę będziemy tam mieli drugie Szkło Kontaktowe od Września:-), ale dziś dowiedziałem się, że jest to telewizja RZĄDOWA jednak, a nie publiczna, ale ze nasza, to chyba wszystko jest ok:-). 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

Dla swoich był "merytoryczny" do 2023 roku. Merytoryka przeszła teraz do Republiki a wraz z nią wierna widownia. Z Bogiem :)

Dlatego TVP Info szoruje po dnie oglądalności, a Republika liczy wpłaty od widzów. :-) Nie wystarczysz jako wierny widz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widzowie dają sie doić to naprawdę nie jest powód do dumy. 🤣 Ja ci napiszę jakiś 15 raz bo widzę wciąż nie dociera, że lepszy jest kanał bez szczucia z taką oglądalnością niż ten cały syf jakim było szczucie Polaków na siebie z wyższą widownią przez ostatnich 8 lat. Wątpię abyś to jednak zrozumiał... Poziom Republiki to jednak prosty widz który nie ma zbyt wielu wymagań.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Wzruszająca troska, którą czytam któryś raz. :)

 

To nie czytaj, nikt Ci nie każe🤣, jesteś skupiony na oglądaniu TVP Info i Republiki, zapomniałem:-) Ciągle nie wyjaśniłeś nam tej krytki obecnego rządu na TVP Info, która podobno tam jest? Ja nie odczuwam żadnej dumy, nie utożsamiam się z żadną stacją, po prostu oceniam to co widzę i mam do tego prawo. To, że nie krytykuje, hejtuje np Republiki tak jak wy, to nie oznacza, że jestem jej wyznawcą, bo też tutaj pisałem i piszę co mi się w niej nie podoba.

14 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Wywalily czynniki przyciągające widza czyli oprawę graficzną, prezenterki, poziom audycji i nowoczesności. Kto ci obejrzy średniowieczne programy pani Wysockiej Schnepf.

Pani Wysocka Schnepf jest tak rzetelna i obiektywna w swoich programach na TVP Info, że naprawdę nie widać tutaj zaangażowania politycznego🤣🤣, ale to chyba z Wyborczej zostało. Absolutnie się z Tobą zgadzam. 

Edytowane przez Kirk
Hamuj się ze słowami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Wywalily czynniki przyciągające widza czyli oprawę graficzną, prezenterki, poziom audycji i nowoczesności. Kto ci obejrzy średniowieczne programy pani Wysockiej Schnepf.

Z tym poziomem audycji to jest kwestia dyskusyjna jednak, bo jej ocena w pewnej mierze zależy od zapatrywań, a też jednak faktem jest, że obecna TVP Info nie jest tak agresywna jak wcześniej i merytorycznie jest progres. Wydaje mi się też, że kwestia samych prezenterek nie ma aż takiego znaczenia, to nie włoska telewizja. Poza tym - co jest niby średniowiecznego w programach redaktor Wysockiej-Schnepf?

Przy okazji - radziłbym, aby w dyskusji skupić się na argumentach merytorycznych, a nie personalnym oskarżaniu, kto jest czyim wyznawcą.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kirk napisał(a):

Z tym poziomem audycji to jest kwestia dyskusyjna jednak, bo jej ocena w pewnej mierze zależy od zapatrywań, a też jednak faktem jest, że obecna TVP Info nie jest tak agresywna jak wcześniej i merytorycznie jest progres. Wydaje mi się też, że kwestia samych prezenterek nie ma aż takiego znaczenia, to nie włoska telewizja. Poza tym - co jest niby średniowiecznego w programach redaktor Wysockiej-Schnepf?

Przy okazji - radziłbym, aby w dyskusji skupić się na argumentach merytorycznych, a nie personalnym oskarżaniu, kto jest czyim wyznawcą.

Problem polega na tym, że słabe jest to, że na początku tyle było mówienia, że TVP ma być obiektywna, apolityczna, nawet Wyborcza i Onet chcieli z niej robić BBC, a okazuje się, że wystarczy pooglądać panią Wysocką Schnepf by zobaczyć, że jest to jednostronne i jest propaganda drugiej strony, te narzekanie na PiS, PiS to PiS tamto, a PiS, 8 lat itp..To tylko jeden przykład, jeżeli to wystarczy, że przekaz nie jest tak agresywny to ok. Jeżeli tak ma wyglądać najbliższe 4lata w TVP i w obecnym rządzie, że tylko PiS, to macie rację Ipo, wróci szybko Jacek Kurski. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenterki miały wielkie znaczenie dla oglądalności TVP Info? Ma to jakieś potwierdzenie w danych? Przy czym nie chodzi mi o same wyniki, a o potwierdzenie tezy, że wynikały one akurat z kwestii tego, kto prowadził serwisy.
Bo jestem raczej skłonny stwierdzić, że te wyniki brały się bardziej z tego, co mówiono i w jakiej formie, jeśli chodzi o styl, a nie która prezenterka przekazywała dane treści.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/T8sTOzbhlHc?feature=shared Stare TVP Info to nie była tylko propaganda poprzedniej ekipy, ale i ciekawe pasma jak to wyżej z linku. Graficznie i technicznie wszystko dopracowane w najmniejszym detaliku, każde pasmo miało swoją czołówkę, grafikę.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...