Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Beksnie ma innej opcji, o 22 (chyba) jest "Oko na świat". Nawet jak się mylę i magazyn kończy się kiedy indziej to i tak oba programy będą w tych samych jak nie podobnych godzinach.

Edytowane przez Kirk
Zdrobnienia nazw programów nie mają sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów słychać wiertarkę w TVP INFO, ale starają się to wyciszać. 

11 godzin temu, Kirk napisał(a):

Na dobrą sprawę to wieloletniego prowadzącego "Bez ograniczeń" mają praktycznie pod ręką

To był trochę inny program od Szkła czy W Tyle Wizji, mniej satyryczny chyba

12 godzin temu, michael112 napisał(a):

Bardziej problem w tym że nowy program o 22 w drugiej części by kolidował z Panoramą.

Ja to widzę tak:

Minął Dzień: 21:00 - 21:45 

Oko Na Świat: 21:45 - 22:00

Nowy Program: 22:00 - 22:30 

Serwis INFO Wieczór: 22:30 - 22:35 

Nowy Program (Część 2): 22:35 - 23:35

Panorama (Powtórka z TVP2): 23:35

- 0:05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli „Panorama" faktycznie zostanie zepchnięta do roli powtórkowej to ja wieczorną ramówkę TVP Info widzę w trochę inny sposób:

Minął Dzień cz. 1: 21:00 (lub 21:15) - 22:00

Oko Na Świat: 22:00 - 22:30 

Nowy Program: 22:30 - 23:00 (tu zakładam też zmianę godzinową z programem „Oko na Świat" w wyniku czego program międzynarodowy trafiłby na godzinę 23:05)

Serwis INFO Wieczór: 23:00 - 23:05 

Nowy Program (Część 2): 23:05 - 23:35

Minął Dzień cz. 2: 23:35 - 00:05 (biorę pod uwagę też opcje godzinną tego programu przez co kolejne programy byłyby 30 minut póżniej)

Sportowy Wieczór (Powtórka z TVP Sport): 00:05 - 00:35

Panorama (Powtórka z TVP2): 00:35 - 01:05

Osobiście jestem za tym by z ramówki TVP Info spadły programy informacyjne innych anten („Teleexpress", „19:30" „Panorama") w formie premierowej gdyż wtedy zwolni się miejsce na nowe programy. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Poland napisał(a):

Osobiście jestem za tym by z ramówki TVP Info spadły programy informacyjne innych anten („Teleexpress", „19:30" „Panorama") w formie premierowej gdyż wtedy zwolni się miejsce na nowe programy. 

Nie będą sobie konkurencji robić dla swoich głównych serwisów. Suma widowni z dwóch anten dla tych serwisów ma znaczenie.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Poland napisał(a):

No i tu jest problem bo co by TVP Info nie wymyśliło to i tak „Panorama" obróci to w drobny mak swoją ruchomą porą emisji. 

To pokażą panoramę tylko w TVP info o planowanej porze. Na dwójce w tym czasie będzie pasek o tym gdzie obecnie leci panorama.

 

1 godzinę temu, Poland napisał(a):

 

Minął Dzień cz. 1: 21:00 (lub 21:15) - 22:00

Minął Dzień cz. 2: 23:35 - 00:05 

Na pewno tak zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):

Nie będą sobie konkurencji robić dla swoich głównych serwisów. Suma widowni z dwóch anten dla tych serwisów ma znaczenie.

Jakoś TVN24 nie robi konkurencji „Faktom" w stacji TVN gdy nadaje serwis informacyjny po godzinie 19:00. Myślę że śmiało TVP Info mogłoby iść tym śladem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Poland napisał(a):

 

Minął Dzień cz. 1: 21:00 (lub 21:15) - 22:00

Oko Na Świat: 22:00 - 22:30 

Nowy Program: 22:30 - 23:00 (tu zakładam też zmianę godzinową z programem „Oko na Świat" w wyniku czego program międzynarodowy trafiłby na godzinę 23:05)

Serwis INFO Wieczór: 23:00 - 23:05 

Nowy Program (Część 2): 23:05 - 23:35

Minął Dzień cz. 2: 23:35 - 00:05 (biorę pod uwagę też opcje godzinną tego programu przez co kolejne programy byłyby 30 minut póżniej)

Sportowy Wieczór (Powtórka z TVP Sport): 00:05 - 00:35

Panorama (Powtórka z TVP2): 00:35 - 01:05

 

Niezła propozycja. Ja starałem specjalnie dopasować godzinę do takiej, o której zaczyna się konkurencyjne "Szkło Kontaktowe", rozpoczęcie nowego programu później może skutkować może drobnie, ale jednak niższą słuchalnością, co do panoramy to widziałbym ją przed SW. 

Godzinę temu, Poland napisał(a):

 

 Myślę że śmiało TVP Info mogłoby iść tym śladem. 

Oglądalność 19:30 w TVP INFO jest chyba ponad średnią oglądalnością kanału, więc nie widzę powodu, żeby robić co innego w tej godzinie. TVN24 robi bezsensowny alternatywny serwis.

5 godzin temu, Poland napisał(a):

 

Osobiście jestem za tym by z ramówki TVP Info spadły programy informacyjne innych anten („Teleexpress",

Teleexpress akurat dobrze, że jest w INFO, nie trzeba przełączać a cały program łączy się z EXTRA, który jest emitowany tylko w TVP INFO. Tak jak usunięcie 19:30 z TVP INFO uznaje za bezsensowne, tak Teleexpressu za trochę słabe. Osobiście najprędzej usunąłbym z tej stacji Panoramę, której pozycja ostro spadła. 

Edytowane przez radiofan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Poland napisał(a):

Osobiście jestem za tym by z ramówki TVP Info spadły programy informacyjne innych anten („Teleexpress", „19:30" „Panorama") w formie premierowej gdyż wtedy zwolni się miejsce na nowe programy. 

Masz świadomość że TVP Info ma zasięg międzynarodowy?  Powiedz to osobom niesłyszącym, których by zostali pozbawieni możliwości oglądania programów informacyjnych.

Osobiście jestem za wyrzuceniem oprawy "czystej wody" z anteny TVP Info i przywrócenie tej obowiązującej do 20.12.2023.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem bdla Panoramy jest powrót na godzinę 18:00 a w przypadku meczu na dwójce emisja panoramy powinna być nie zmiennie o godzinie 18.00 na TVP Info. Największy błąd ekipy to przenosiny tego serwisu informacyjnego po 22.30 co wiąże się z rotacja godzinową że względu na mecze i inne wydarzenia na żywo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz2006 masz świadomość że istnieje takie coś jak TVP Polonia? I to z niej powinni usunąć serwisy główne TVP, bo dla widzów z zagranicy będzie się dublowało.

@OSOBISTA MEDIALNA nie wiem czy tak dobrym rozwiązaniem jest wciskanie jej na siłę pomiędzy Teleexpress a Serwisy regionalne żeby tworzyć wielkie pasmo informacyjne (zaliczyç do niego także 19.30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:30 w moim odczuciu powinna zmienić nazwę na Aktualności 19:30  a regionach gdzie występuje nazwa aktualna sci czyli katowickach i Podkarpaciu na Aktualnosci Podkarpackie i Aktualnosci Dolnośląskie pora żeby Ci z Woronicza poglówkowali troszkę na tymi oprawami.

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Katarzyna Kasia w rozmowie z WM zdradziła szczegóły nowego programu TVP Info.

 

Cytat

Zapytaliśmy byłych już prowadzących „Szkła” o szczegóły projektu realizowanego w Telewizji Polskiej. - Program będzie emitowany w TVP Info od poniedziałku do piątku o godz. 21.00. Co ważne - bez przerw na bloki reklamowe! Startujemy w pierwszy poniedziałek września.

 

Padło też pytanie o nazwę programu

 

Cytat

W czwartek Telewizja Polska poinformowała również, że wszczęła postępowanie zakupowe dotyczące programu „Pełna Powaga”. Zapytaliśmy Kasię i Markowskiego, czy tak właśnie będzie nazywała się ich audycja. - Nazwy na razie nie chcemy zdradzać - wskazuje Katarzyna Kasia. Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało na nasze pytania.

 

Źródło: WM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...