Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że są to odgłosy z nowego studia (lub reżyserki) dla TVP Info które to powstaje w dawnym pomieszczeniu po „Pytaniu na Śniadanie" które to (według tego co czytałem na konkurencyjnym forum Media2) jest nad aktualnym studiem stacji. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 13:42, Poland napisał(a):

Podejrzewam że są to odgłosy z nowego studia (lub reżyserki) dla TVP Info które to powstaje w dawnym pomieszczeniu po „Pytaniu na Śniadanie" 

Też tak właśnie myślałem, ale czy to nie powinno być jakoś wygłuszone? Nie znam się na tym, ale jak będzie tak dalej to w kluczowej fazie remontu ciągle będzie słychać wiertarkę, trochę amatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20:00 rozpoczęło się specjalne wydanie "Oka na świat", które potrwać ma według zapowiedzi do 00:30, z przerwą na Panoramę o 21:50.

 

Po 23:00 zaczęto specjalny program z racji wygranej Hiszpanii na Euro, ale o 2:00 ponownie będzie specjalne "Oko na świat" z transmisją orędzia prezydenta Bidena.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nikt, ja wróciłem do oglądania. Bardzo chętnie zerkam na ten kanał.

Poziom merytoryczny mocno w górę i to jest najaważniejsze.

Spadki oglądalności zapewne zaliczają wszystkie kanały informacyjne w okresie letnim. Są długie, ciepłe wieczory i chętniej się je spędza na powietrzu niż przed telewizorem. Mierzenie i porównywanie oglądalności do września moim zdaniem nie jest miarodajne.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

Sam wolę oryginał, czyli TVN24.

Tylko, że w niektórych wypadkach TVP Info stara się bardziej niż TVN24. Wczoraj na przykład bardzo obszerny program wieczorny redakcji zagranicznej, do tego orędzie prezydenta Bidena nadane nie dość że na żywo, to jeszcze ze studiem i komentarzami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba aż za bardzo, muszę powiedzieć że z każdym kolejnym programem stacja idzie do przodu. Ostatnio nieźle mnie oczarowali "Kiedyś to było"

Chciałbym jeszcze dodać, że godzinę Teleexpressu weekend można by było zmienić na piątek od 17.15 do 17.45 jako wydłużony Teleexpress Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kirk napisał(a):

Tylko, że w niektórych wypadkach TVP Info stara się bardziej niż TVN24. 

Tak naprawdę wrócili do tradycji. TVP INFO jeszcze przed rządami Jacka Kurskiego poświęcał część programu tej jednej pilnej informacji w wydaniu specjalnym, teraz też tak jest, kiedy na TVN24 temat przycicha, TVP info wciąż zbiera nowe fakty w sprawie informacji dnia. 

W dniu 15.07.2024 o 09:32, satmaniak2000 napisał(a):

Sam wolę oryginał, czyli TVN24.

Kolejna bzdura, ale ty nie odpowiadasz na krytykę więc nie ma co.

W dniu 15.07.2024 o 09:33, dvbtowiec napisał(a):

Mierzenie i porównywanie oglądalności do września moim zdaniem nie jest miarodajne.

Nie rozumiem dlaczego portale cały czas dają tytuły, że TVP info ze spadkiem rok do roku, przecież to oczywiste. 

W dniu 15.07.2024 o 11:18, Ipo napisał(a):

Ja mam to samo i pisałem już z 10 razy, że lepsza taka TVP Info z taką widownią niż to co było przez ostatnie 8 lat z tą szczujnią i większą widownią.

Ja też, TVP info skupia się bardziej na ważnych informacjach a nie tylko na tym co Donald Tusk powiedział w 2007r. 

17 godzin temu, Klopseł napisał(a):

Ostatnio nieźle mnie oczarowali "Kiedyś to było"

 

Moim zdaniem nie powinien ten program lecieć w sobotę  a w niedzielę razem z tymi zapychaczami typu "Rozmowy niesymetryczne" czy "niewygodne", dodatkowo można dać powtórki tego typu programów do TVP2, gdzie pasują chyba nawet bardziej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Z TVP nadal nie dowiem się informacji niekorzystnych dla władzy. Reszta to nieistotne  didaskalia.

Dowiesz się za to co odwalała przez 8 lat poprzednia ekipa, a tyle tego że będą mięli co mówić przez kolejne ponad 3 lata. To wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, radiofan napisał(a):

Moim zdaniem nie powinien ten program lecieć w sobotę  a w niedzielę razem z tymi zapychaczami typu "Rozmowy niesymetryczne" czy "niewygodne", dodatkowo można dać powtórki tego typu programów do TVP2, gdzie pasują chyba nawet bardziej. 

Jeżeli chodzi o program „Kiedyś to było" to zaryzykowałbym danie go w TVP2 w soboty u to przed koncertem „Lata z Radiem" który to śmiało mogliby prowadzić gospodarze wspomnianej audycji enitowanej obecnie na antenie TVP Info. Na pewno ta Pani prowadząca w parze z legendą „Lata z Radiem" wypadłaby lepiej niż ci którzy byli „wodzirejami" pierwszego koncertu trasy TVP2 i Programu Pierwszego Polskiego Radia. 

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie wystarczy, mnie nie. Media powinny patrzeć na ręce aktualnej władzy. Zmiany w mediach publicznych miały doprowadzić do ich niezależności od obecnie sprawujących władzę. Tu nawet nie można dać niewielkiej notki, ze premier RP w swoim tweecie mija się z prawdą jakoby Anna Fotyga jako minister spraw zagranicznych zrzekła się reparacji. 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...