Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, wojtekmedia2 napisał(a):

Jak zapowiadali, że bez rażących to może chodziło że wcale ich nie będzie. 

Mają być. Szef TAI w wywiadzie dla Onetu powiedział, że ludzie oglądając kanały informacyjne często czytają tylko paski bo nie mogą na przykład posłuchać tego co jest na antenie więc nie zrezygnują z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama jak ogląda kanały informacyjne to głównie czyta ten dolny pasek z informacjami z kraju i ze świata. Mam nadzieję, ze docelowo będzie, bo ciężko mi sobie wyobrazić kanał informacyjny bez takowego. 

Skoro nadają to znaczy, ze są w stanie, tylko wygląda to tak jak wygląda. Ja nie wiem czemu nie wchodzą na plac powstańców, przy asyście Policji chyba byli by w stanie wyprowadzić trzy osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fanbonda napisał(a):

Moja mama jak ogląda kanały informacyjne to głównie czyta ten dolny pasek z informacjami z kraju i ze świata. Mam nadzieję, ze docelowo będzie, bo ciężko mi sobie wyobrazić kanał informacyjny bez takowego. 

Jak nie dawno mówił Pan Sajór paski będą ale dopiero później jak wszystko się unormuje: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/to-on-stoi-za-rewolucja-w-tvp-info-nie-mam-w-sobie-zadzy-zemsty/1pqrj46

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fanbonda napisał(a):

Moja mama jak ogląda kanały informacyjne to głównie czyta ten dolny pasek z informacjami z kraju i ze świata. Mam nadzieję, ze docelowo będzie, bo ciężko mi sobie wyobrazić kanał informacyjny bez takowego. 

Paski zasłaniają 1/3 ekranu. Skończyć z paskomanią. Czy może mają iść w stronę biznesowej Bloomberg lub irlandzkiej RTE News, gdzie sam obraz ze studia jest pomniejszony, aby dodać dodatkowe informacje dookoła całego ekranu? Są tacy co oglądają YouTube na telefonie bez rozwijania obrazu na pełny ekran - wolą małą ikonkę i dostęp do komentarzy, które zajmują 2/3 powierzchni. Czy tęsknota za paskami wynika właśnie z takiej formy odbiorów mediów internetowych?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Owszem nie jest to pełen profesjonalizm jak na standardy kanałów informacyjnych, ale trzeba brać pod uwagę że kanał tworzono na nowo szybko w warunkach w których buntownicy okupują siedzibę skąd nadawano TVP Info.

Wielki szacun za spokój na antenie WRESZCIE!, wyważone opinie, różnorodność komentujących, bez ekspertów od wszystkiego takich jak Karnowski, Sakiewicz i inni.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zmienią te neo-logo, bo to porażka i ten zegar w tym olbrzymim prostokąciku - dramat. Niech przywrócą poprzednią wersje logo tylko niech napis tvp będzie półprzeźroczysty tak jak jest teraz, a info białe np w czerwonej otoczce, a nie niebieskiej jak było, jak już bardzo chcą się odciąć od TVP Info sprzed 20.12.2023. Uważam, że czołówki programów, które mają zostać jak np "Minęła 20" powinna też pozostać taka sama, bo była dobra. Nie ma o czym mówić. Mega biednie to wygląda, cofnięcie się kanału o 10-15 lat wstecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam to cały czas i stwierdzam, że jak to będzie tak wyglądało jak teraz to to będzie takie "biadolenie dla dziadków". Nie wiem no dla mnie nudno trochę. Dam szansę chyba, ale czekam na Plac Powstańców bo tu na Woronicza to straszna amatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, swordfish napisał(a):

Paski zasłaniają 1/3 ekranu. Skończyć z paskomanią.

 

Dokładnie. Najgorzej jak leci jakiś dokument czy spot z tłumaczeniem (napisami), które przez te grube paski i grafiki są zasłonięte.

 

Druga sprawa, to ja nie wiem co to za mit, że brytyjskie media publiczne są jakimiś "nadmediami" i wzorem bezstronności i obiektywizmu... XD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Niech zmienią te neo-logo, bo to porażka i ten zegar w tym olbrzymim prostokąciku - dramat. Niech przywrócą poprzednią wersje logo tylko niech napis tvp będzie półprzeźroczysty tak jak jest teraz, a info białe np w czerwonej otoczce, a nie niebieskiej jak było, jak już bardzo chcą się odciąć od TVP Info sprzed 20.12.2023. Uważam, że czołówki programów, które mają zostać jak np "Minęła 20" powinna też pozostać taka sama, bo była dobra. Nie ma o czym mówić. Mega biednie to wygląda, cofnięcie się kanału o 10-15 lat wstecz. 

Ludzie, kanał nadaje z tymczasowego studia, nie ma dostępu do oprawy, archiwum, identów, zaplecza technicznego, ale nadal biadolenie. Poczekajmy, aż odzyskają studio główne. Będzie inaczej. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Ludzie, kanał nadaje z tymczasowego studia, nie ma dostępu do oprawy, archiwum, identów, zaplecza technicznego, ale nadal biadolenie. Poczekajmy, aż odzyskają studio główne. Będzie inaczej. 

Mają dostęp do archiwów. Z tym sobie poradzili już na początku twierdzi szef TAI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...