Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimowicz raczej nie wróci do aktorstwa, zwłaszcza po tym jak atakował aktorów i reżyserów, którzy nie wspierają PiS (np. Agnieszkę Holland wypominając jej ojca-komunistę czy Pawła Deląga nazywając go "Pedelongiem").

 

Jedynie co mu zostaje to albo praca w TV Republika, albo własny kanał na YouTube, choć na brak pieniędzy nie może narzekać, gdyż pewnie dostaje tantiemy z ZAiKS-u za emisję "Młodych Wilków" w telewizji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel Pereira udzielił wywiadu dla "Faktu" w sprawie Jarosława Jakimowicza

Cytat

Po zmianach w TAI, odbyłem długą rozmowę z Jarosławem Jakimowiczem na temat jego zachowania. Mimo obietnicy poprawy było jeszcze gorzej. Pojawiły się kolejne skargi od ludzi, którzy z nim musieli pracować — mówi "Faktowi" Samuel Pereira.

 

Pereira potwierdza.

Cytat

Niestety to prawda. Kolejne panie nie wytrzymywały współpracy z Jarosławem Jakimowiczem. Na zachowania, o których się dowiedzieliśmy, zwyczajnie nie może być miejsca w telewizji. Można być ekspresywnym na wizji, telewizja lubi wyraziste postaci, ale nie można w pracy niszczyć innych, obrażać i poniżać. Chodzi o szacunek dla drugiego człowieka i nie zamierzamy godzić się na inne postawy — powiedział nam i potwierdzi, że aktor nie ma co liczyć na powrót do pracy.

 

— Zakończyliśmy współpracę z panem Jakimowiczem. Nasze drogi się rozeszły — stwierdził Pereira.

Link do artykułu.

https://ludzie.fakt.pl/czy-jaroslaw-jakimowicz-ma-szanse-na-powrot-do-telewizji-nie-wyglada-to-dobrze/79hztls
Także dla "Faktu" udzielił wywiadu Jakimowicz. Twierdzi że Adamczyka i Pereire pochłonie piekło.

Cytat

Zrzuty Pereiry i Adamczyka są podłe i obrzydliwe. Piekło ich pochłonie za to, co teraz robią, za to, w jaki sposób próbują uargumentować to zwolnienie. Nie mogąc wpłynąć w 100 proc. na mnie, manipulują ludźmi, żeby o mnie źle myśleli. Tak się dzieje od słynnej imprezy sylwestrowej, gdzie wykonano ukłon w kierunku środowisk LGBT Przypominam, że minister Ziobro i Janusz Kowalski żądali po tej imprezie usunięcia Pereiry z TVP Info. Ale pan Pereira ma się dobrze i nadal realizowana jest polityka z wartościami, do tej pory sprzecznymi z tymi propagowanymi przez TVP. Mój stosunek do ideologii LGBT nie zmieni się nigdy i za to zostałem usunięty z TVP — mówi "Faktowi" Jakimowicz.

 

Raczej źle z TVP się dzieje od września 2022 roku kiedy obrażono Don Vasyla i Bayer Full. Na koniec petarda od Jarosława Jakimowicza o LGBT.

Cytat

Żeby było jasne: nie mam nic przeciw osobom homoseksualnym, wśród których mam przyjaciół. Nic nie mam do tego, że chłopak kocha chłopaka, a dziewczyna dziewczynę. Jestem ostatnią osobą, która mogłaby powiedzieć, że nie mają oni do takiego uczucia prawa. Ale jestem przeciwny homo terrorowi, obrażaniu uczuć religijnych, profanowaniem mszy świętych czy świętych obrazów. Jeśli chcą tolerancji, sami muszą być tolerancyjni — mówi zdecydowanie Jakimowicz.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudelek dotarł do listu dziennikarki TVP do kierownictwa TAI.W liście opisano zachowanie Jakimowicza na antenie TVP Info.

Cytat

" Dopuszcza się wulgaryzmów na antenie. Przykładem są chociażby słowa "[beep], narzygane". (…) Po zwróceniu przeze mnie uwagi stwierdził, że politycy też używają wulgaryzmów".

"W ostatnim programie zarzucił mi na antenie, że mówię nieprawdę, jestem dziennikarką informacyjną, wiec powiedziałam po programie, że ma mnie przeprosić, bo nie będę z nim pracować. Bez odzewu ".

"Przerywa rozmówcy wypowiedzi w połowie zdania, przekrzykuje, próbuje wytrącić z narracji , gestykuluje i robi dziwne miny. Nie respektuje żadnych zasad dialogu czy nawet polemiki. Zachowuje się tak, jakby prowadził ten program sam, a nie z partnerką . Kiedy po programie zwracam mu na to uwagę, twierdzi, że ma na to pozwolenie od kierownictwa".

"Nie pracuje ze scenariuszem, nie zapisuje nazwisk gości, z którymi rozmawiamy i cały obowiązek pilnowania szpigla i przedstawienia gości, jak również naczytanie prezentowanych tweetów, spada tylko na mnie".


"Próby wytrącenia mnie z równowagi poprzez krzyki i atakowanie mnie oraz wydawcy 10 minut przed programem".

" Prymitywne, seksistowskie uwagi typu : "doczepiasz włosy, ale nie martw się, nie powiem o tym na antenie" niemające nic wspólnego z prawdą, a są wygłaszane w studiu tuż przed programem".

"Zmuszanie mnie na antenie do wyjaśnienia, czym jest prezerwatywa - bez wiedzy mojej i wydawcy pokazał zdjęcie, na którym znajdowały się takie środki antykoncepcyjne, bo uważał to za świetny żart".

Na tym lista zażaleń się nie wyczerpuje. Dziennikarka współpracująca z Jakimowiczem przy programie "W Kontrze" w mailu do dyrektora twierdziła też, że nastawiał przeciwko niej gości.

"Wysyła gościowi programu kolejne kłamliwe nagrania na mój temat, (…) namawia gościa do wystąpienia przeciwko mnie, oczernia, próbuje zdyskredytować i szkaluje. To czysta mowa nienawiści, która być może za chwilę zamieni się w działania nie tylko werbalne. Skoro tak bardzo chce mi "utrzeć nosa", to może za chwilę naśle na mnie swoich kolegów z mafii, którymi chwalił się w wywiadach" - czytamy w korespondencji, do której dotarł Pudelek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko która dziennikarka TVP zdobyła się na aż taką szczerość? Szczerze mówiąc o TVP Info można mówić wiele i to zarówno w dobrym jak i złym świetle ale zatrudnianie Pana Jakimowicza było dla nich mocnym strzałem w stopę podobnie jak teraz program „Jak oni kłamią" nawiązujący do TVNu. Z tej racji też żal mi jest prezenterek które to ze wspomnianym gwiazdorem (na szczęście już upadłym) pracowały a zwłaszcza Pani Agnieszki Oszczyk którą to z prowadzących „W kontrze" ceniłem i dalej cenie największą sympatią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o "panu od katalizatorów" od Agnieszki Oszczyk .

https://ludzie.fakt.pl/agnieszka-oszczyk-zdradza-jaki-jakimowicz-byl-w-pracy-i-dlaczego-odeszla/dev84b9

Danuta Holecka także coś powiedziała o byłej gwieździe TVP.

Jarosław Jakimowicz ujawnia dowody wsprawie słów wiceszefa TAI.

https://www.instagram.com/p/Cu7zdpNqE4V/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Cu6j599qpjb/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ostatniego wpisu na Instagramie można stwierdzić że manipulował młody wilk razy kilka więc zmanipulowali i młodego wilka. 

Poza tym te odgrażanie się w social mediach przez Pana Jakimowicza jest po prostu śmieszne bo w tym przypadku widać że pycha (zarówno wobec kobiet jak i podczas pracy wspomnianej osoby przy programie „W Kontrze" i innych projektach TVP) kroczy przed upadkiem. 

Mam tylko nadzieje że redakcja kanału TVP Info będzie się przed Panem Jakimowiczem bronić we właściwy sposób na argumenty ale bez wykorzystania do tego „Wiadomości" czy własnej anteny. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimowicz ma ból pewnej części ciała, jeśli chodzi o jego wyrzucenie z TVP. Skoro atakuje Pereirę i wyzywa go od "dewiantów" itd., to widać że stracił dosłownie wszystko, skoro w TVP zarabiał cztery razy więcej niż w filmach i serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Pan Jakimowcz od strony swojego zachowania w mediach jest zwyczajnym burakiem więc nawet dobrze że TVP Info wypowiedziało mu umowę o pracę. Uważam też że słów tej osoby zacytowanych w „Fakcie" nawet nie warto komentować.

Co ciekawe zaatakował on również WirtualneMedia i jego szefa Patryka Pallusa. Rzecz jasna w dosyć ostry sposób przy którym ostatnie działanie trzech for medialnych to działanie dyplomatyczne. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna pralnia, c.d.

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/jaroslaw-jakimowicz-uderza-w-agnieszke-oszczyk-upublicznil-prywatne-rozmowy/wn764nr,681c1dfa

Cytat

"Nie miała ze mną, żadnego kontaktu poza programem i oczywiście tradycyjna melodia : różnił nas język. Nagrywaliście kiedyś kogoś przez telefon, albo posługiwaliście się nagraniami przez kogoś podstępnie nagranymi ? No właśnie, ale Oszczyk nie miała z tym problemu to ja nie widzę problemu w upublicznieniu kilku screenów" — dodał.

Cytat

Jakimowicz zamieścił w poście zrzuty ekranu ze swoich rozmów z Oszczyk w aplikacji WhatsApp. Wymieniali m.in. uwagi na temat zatrzymania męża Magdaleny Ogórek — ona również współpracowała z Jakimowiczem.

"Oszczyk była oburzona , że jak mija się na korytarzach z Ogórek to ta jej nie mówi cześć. Miała też swoje dość ciekawe zdanie na temat zatrzymania męża Ogórek. Inne języki? Jakimowicz zły [beep]?" — napisał były prowadzący "W kontrze".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kirk napisał(a):

Co niby ujawnia? Prywatne sprawy szefa TAI? To jest zagrywka poniżej pasa.

No cóż nie on pierwszy  https://wiadomosci.wp.pl/wiadomosci-atakuja-szefa-kod-za-nieplacenie-alimentow-a-prezes-tvp-tez-nie-placi-na-syna-6083577687487617a

 

Jak będzie materiał w TVP Info jak w mojej altanie śmietnikowej odróżnić śmieci polskie od niemieckich poproszę o informację. Choć teraz będzie to skomplikowane, bo jest dużo śmieci także ukraińskich :)

Jakimowicz przegrał kolejny proces. Dotyczyło pomówienia.

 

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/kolejne-problemy-jaroslawa-jakimowicza-zapadl-nowy-wyrok/3bc3kxw,681c1dfa

Cytat

"Nie ma dobrego czasu Jarosław Jakimowicz. Dzisiaj zapadł prawomocny wyrok skazujący. Jakimowicz pomówił i poniżył Komitet Obrony Demokracji oraz znieważył członkinie i członków KOD. Wyrok 10 tys. grzywny, 5 tys. na PCK + koszty procesowe. A przecież bezrobocie nie pieści. Tymczasem w kolejce czekają następni »gwiazdorzy«" — podkreślają przedstawiciele KOD.

 

Chodzi o sytuację z 12 lutego 2023 r., gdy w trakcie programu "#Jedziemy!" w TVP Info Jakimowicz przekonywał m.in., że "Komitet Obrony Demokracji płaci 150 zł uczestnikom organizowanych przez siebie protestów za udział w demonstracjach", a także za "protestowanie w pierwszej linii, tarzanie się po ziemi, walenie nogami w metalowe blachy". Członkowie KOD-u "zostali wówczas nazwani przez niego obrzydliwą hołotą". KOD domagał się odszkodowania w wysokości 100 tys. zł.

W grudniu 2022 r. Jakimowicz odwołał się od decyzji Sądu Rejonowego dla Warszawy- Śródmieścia, który orzekł jego winę. Teraz ostatecznie przegrał przed sądem drugiej instancji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 23 a na antenie TVP info tego samego dnia powtórka materiału wiadomości TVP z 19:30 z zapowiedziami programowymi na wieczór/ noc. Mało ciekawostek ze świata, ale oni wolą powtórzyć co było kilka godzin wcześniej, zresztą co pół godziny to samo. Mnie to oburza. Jest cała planeta, tyle miejscowości w Polsce, sporo ciekawostek. Jeśli tak kiedyś ludzie oglądali telewizję godzinami to współczuję, ciągle te same powtórki oglądali.

1a5ef1ea5d37cd2c4becf76f2183e523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...