Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogórek mogłaby trafić do studia Yayo :D W TVN24BIŚ długo się nie urzymała, pomimo tego ze kadrowali ją w całosci, ale po prostu nie nadawala sie do prowadzenia programu.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio Polska oglądałem tydzień temu i było prawdziwe HD, wczoraj jak włączyłem na chwilę to widzę paskudne SD... Co oni wyprawiają? Co chwila w tych studiach kamery wymieniają? Trochę pod jakąś kpinę to podchodzi. Przypomina mi się sytuacja z Familiadą, gdzie przez jakiś czas było nagrywane w HD, a później wymienili sprzęt i powrócili do SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w konkurencyjnych stacjach informacyjnych, ale w publicznej strasznie irytuje - nawet jeszcze teraz, przed finiszem wyborów amerykańskich - że nasza TV postanowiła się opierać tylko i wyłącznie na newsach elektorskich z CNN, gdy nawet Google ma bardziej świeże informacje... Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Sekielski na TT poinformował, że Krzysztofowi Skibie podziękowano w TVP za współpracę przy programie ''W tyle wizji''. To oznacza, że Skiba już nie będzie współprowadzić tego programu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w ogóle zdecydowano się go wpuścić do tego programu, wydawało mi się od początku dziwnym posunięciem. Mając na uwadze oczywiście obecny skręt polityczny. Widocznie nie spodobało się wystąpienie kapeli "Big CyC" na wiecu kod-u.

 

A jeszcze wracając do wyborów w USA, natrafiłem na TVPINFO ostatnio na program z W.Cejrowskim. Co do W.C. wiadome ma swoje poglądy i potrafi się wypowiadać ale poziom prowadzącego to jakiś dramat.

Oceńcie sami...

https://youtu.be/0w2u7WSdwCk

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że nowy początek - i pierwszy gość zacny! :mrgreen: Nazwa trochę nie trafiona, co im nie pasowało "Dziś Wieczorem" - nazwa dobre 3 lata się trzymała, była świetna, ale oczywiście stwierdzili, że trzeba nawet nazwy programów po poprzednich władzach TVP zmienić :mrgreen:  A skoro jest "Gość Wiadomości", to powinien lecieć w TVP1 jako kontynuacja "Wiadomości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że jakby była odwrotna sytuacja, że TVN puścił kogoś z PiS-u z odtworzenia i ktoś by coś tym zasugerował, to zostałby wyśmiany. W drugą stronę to już jednak nie działa...

Bo dobrze i "demokratycznie" to wtedy, jak jest tak jak było, za A. Holland ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że jakby była odwrotna sytuacja, że TVN puścił kogoś z PiS-u z odtworzenia i ktoś by coś tym zasugerował, to zostałby wyśmiany. W drugą stronę to już jednak nie działa...

Oczywiście, że działa. Napisałeś tak jakbym to ja był zwolennikiem TVN24, a nie jestem. Ale tam takich praktyk nie zanotowałem, a po tym co ostatnimi czasy robi TVP obawiam się, że mogło to być celowe.

@moguai, ja tak nie uważam jak ty. Ma być obiektywnie, w szczególności w mediach publicznych. Propagandę, to niech sieje TVN i Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...