Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@moqu'ai

To ty manipulujesz sugerując, że Nielsen musi musowo publikować wyniki oglądalności. Tak, żeby każdy miał dostęp - co jest nieprawdą.

 

Kurski jest mocno niewiarygodny. Tak, jak większość jego środowiska - atakuje i podważa wiarygodność każdego, z kim się ne zgadza. Wyniki TVP lecą na dno, dlatego teraz będą czepiać się Nielsena. Ten nie jest na ich skinienie, i nie powinien się spieszyć. TVP zapewne chciałaby mieć wpływ na wybór panelistów, dlatego będzie się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moqu'ai

To ty manipulujesz sugerując, że Nielsen musi musowo publikować wyniki oglądalności. Tak, żeby każdy miał dostęp - co jest nieprawdą.

 

Możesz wskazać gdzie niby tak zmanipulowałem sugerując co Nielsen musi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania wszystkich firm można "o ... rozbić"... Jak można mówić jaką oglądalność miał dany program jeżeli nie pyta się wszystkich którzy mają dostęp do danej TV - wiem, że to technicznie niemożliwe. Badania na garstce społeczeństwa służą jako wzorzec do mówienia o ogóle - hahaha. Tak jak raz podwałem przykład: Badanie Nielsena: Jakich kanałów TVP brakuje Ci w NTC ? Ludzie odpowiadali w tym roku: TVP1 HD i TVP2 HD... Ale te badania są jak badania sondaży poparcia politycznego: nierzetelne, wyssane z palca, nie dokładne... Dwa ludzie mogą po prostu nie mówić prawdy w tych badaniach od tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Lewicką nie miało nic wspólnego,ale najlepiej komentować czegoś czego się nie widziało :P Standard dziennikarski i uwagi bardzo celnie- inni dziennikarze powinni brać z niej przykład :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni, ale właśnie te standardy teraz w TVP są całkiem inne. Dlatego kiedy ona zachowała właściwe - bo tak rozumiałem wpis, to będzie mieć kłopoty.

Podnosisz sam temat że się z nim nie zgadzała, a wiemy jak władze TVP wtedy reagują. Chyba że sam coś pokręciłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to gdyż teraz wielu krytykuje dziennikarzy za zbytnią uległość, ja akurat trafiłem przypadkowo na odmienny przypadek. Czy będzie miała kłopoty?? Skąd mi to wiedzieć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dilf

Ale często i w zdecydowanej większości do gości z jednej strony barykady są zapraszani goście do rozmowy z drugiej strony "myśli" politycznej... Także równość jest. Zapraszają kluby Kukiz'15 i Korwin do rozmowy co przy poprzedniej władzy TVP było nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spraw bieżących, to wczoraj była premiera programu "Studio Polska", jak na razie widziałem fragment w internecie, nieco pocięty, ale z tego co widzę, to może być najbardziej pluralistyczny program w TVP. Z tego co czytałem, to już się pojawiały głosy, że było bardzo dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Włączyłem dosłownie na 30 sekund, bo oglądałem Bonda. Program leci na żywo, facet dość głośno artykułował,że są tu przedstawiciele klasy wyższej, bo przedstawiciele klasy niższej muszą o 4 nad ranem wstawać do pracy i nie mogą sobie pozwolić na udział w tym programie. Plusem na pewno fakt,że jest to live, nie będzie zarzutów,że pewne wypowiedzi wyleciały przy montażu. 

Natomiast ja wyrażę swój pogląd na temat prowadzącego. Nie mam nic do Macieja Pawlickiego- to nie kwestia osobista,ale syn dyrektor TVP1, on dostaje program w TVP INFO. Generalnie ewidentnie widać układy- nie da się nie zauważyć,że wiele osób pracująca w TVP za poprzedniego okresu tego środowiska, które ma wpływ obecnie na TVP wraca do telewizji. Nie ma absolutne otwarcia na nowe twarze, jeden układ zastąpiony drugim. Nie wiem czy lobbysta tzw. frankowiczów powinien mieć program w TVP - to druga uwaga moja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlicki kandydował do sejmu, nie dostał sie ale dostał robotę z nadania.
Ja oglądałem parę fragmentów, ogólnie idzie to w stronę Jerrego Springera :D 
Najlepsze jak jakaś panna zaczęła krzyczeć że tu jest polska tu panuje jezus chrystus xd . 

A dokladniej to ona

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15909114,Naprawde_kompromitujacy_wywiad_kandydatki_Ruchu_Narodowego.html

Rozmowy na dosc niskim poziomie, dziwne ze nie doszlo do rękoczynów.
Na tt przeczytałem ze jak tak dalej bedzie to polsat boxing night bedzie mial konkurencje.
 

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem ciekawy ten program. Jedni całkiem dobrze gadają, a inni jakieś [beep]oły (nawoływanie do ustrojów za które jest paragraf). Za tydzień się chyba przejdę do Warszawy i pójdę do tego studia.

I mogę powiedzieć że do wtylewizji już się kiedyś dodzwoniłem i byłem na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Nie tylko Wolniewicz opuścił studio : http://wpolityce.pl/polityka/292125-polemika-z-glupstwem-nobilituje-je-bez-potrzeby-nie-boje-sie-sporow-z-lewica-nie-widze-jednak-sensu-publicznej-rozmowy-z-hejterami

Pretensje o to miał prowadzący debatę : http://wpolityce.pl/polityka/292113-adamski-i-wolniewicz-wyszli-ze-studia-polska-wyjsc-latwo-a-to-pole-batalii-ktora-trzeba-wygrac

Swoją drogą chyba lepszą formułą był program "Polacy". Gdzie na jakiś temat dyskutowało kilku zwykłych ludzi o różnych poglądach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...