Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co tam robi Skiba? Bo reszta nawiedzona, więc pasuje do siebie. Może ma być tym potwierdzającym wyjątkiem od reguły? Program chyba ma być konkurencją dla Szkła Kontaktowego, dlatego zaczyna się trochę wcześniej. Szkoda że nie będzie telefonów od widzów, bo może tam by się przerzuciły różne Zbigniewy z Chojnic, Czesławy ze Szczecina, czy Stanisławy z Warszawy, które od lat zatruwają oglądania SK normalnym widzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko Ziemkiewicz bardziej uważa, bo znowu mu się coś niecenzuralnego wymsknie. Powinni dawać program z odtworzenia.

Wisłok - wejdziesz na konto Twitterowe Ziemkiewicza, a tam masz takie coś:

Może Ci się też spodobać:

Cezary „Trotyl” Gmyz
Łukasz Warzecha
Samuel Pereira
Stanisław Janecki
Telewizja Republika

 

Czyli rzeczywiscie sami rozsądni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ziemkiewicz nadaje się dobrze do tego typu programów, widać to było w TV Republika. W publicystyce też jest bardzo dobry, jego książki, zarówno te wymienione przez mojego przedmówcę (pierwszą czytałem, drugiej jeszcze nie, mam zamiar niedługo, po "Michnikowszczyźnie" to nadrobić), jak i np. "Czas wrzeszczących staruszków" (polecam tym, którzy myślą że Ziemkiewicz zawsze popiera PiS), to udowadniają. No i teksty w Do Rzeczy też.

 

Ogólnie skład tego programu jest interesujący, Rewiński już miał podobny program na TVN ("Ale plama!" wraz z Krzysztofem Piaseckim). Ciekawy może też być powrót Waldemara Ogińskiego (miał kiedyś program w początkach istnienia TV Puls).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tym, co widzę w telewizji, na Twitterze. W końcu 99 procent przeciwników Lisa też nie czyta jego książek. Dlaczego oceniając tę stronę, mamy stosować inne kryteria? Zresztą tytuł Michnikowszczyzna mówi wszystko i to bez czytania.

 

Rewińskiego też oglądałem z Piseckim w TVN. Wtedy jeszcze wydawał się normalny, co mu się potem stało? Trudno odgadnąć. Może jakaś Anatomia upadku by to wytłumaczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli zaczynamy oceniać merytorycznie dane pozycje tylko przez pryzmat tytułu, to gratuluję.

 

A sam program byłby ok, gdyby zaprosili jeszcze kogoś z drugiej strony - a pewnie jakiegoś rozsądnego by znaleźli. Ciekawi mnie powrót Rewińskiego, ale to będzie raczej wada programu, biorąc po uwagę występy podczas zjazdu partii prawowitej i sprawiedliwej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ziemkiewicz nadaje się dobrze do tego typu programów, widać to było w TV Republika. W publicystyce też jest bardzo dobry, jego książki, zarówno te wymienione przez mojego przedmówcę (pierwszą czytałem, drugiej jeszcze nie, mam zamiar niedługo, po "Michnikowszczyźnie" to nadrobić), jak i np. "Czas wrzeszczących staruszków" (polecam tym, którzy myślą że Ziemkiewicz zawsze popiera PiS), to udowadniają. No i teksty w Do Rzeczy też.

 

Ogólnie skład tego programu jest interesujący, Rewiński już miał podobny program na TVN ("Ale plama!" wraz z Krzysztofem Piaseckim). Ciekawy może też być powrót Waldemara Ogińskiego (miał kiedyś program w początkach istnienia TV Puls).

Nadaje się, nadaje. Mam nadzieję,ze nie odchodzi z Republiki. Zresztą to pracuś : Do Rzeczy, Radio Plus, TV Republika, własne książki. No właśnie zakupiłem Polactwo i Michnikowszyznę. Zresztą znam pióro RAZ=a i tylko tacy jak widz666 , czyli oceniający po pozorach uznają go za publicystę propartyjnego jednej formacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mysleliscie ze nie moze byc gorzej od Pereiry to byliscie w bledzie, w tvp info zatrudnili trolla i hejtera internetowego Ziemowita Kossakowskiego. 
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19868111,chcial-byc-radnym-pis-zaslynal-ksenofobicznymi-wpisami-ziemowit.html

http://www.fakt.pl/politycy/youtuber-ziemowit-kossakowski-dostal-prace-w-tvp-info,artykuly,623204.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie tyle zatrudniono, co wzięto go na staż, jak podaje TVP: http://centruminformacji.tvp.pl/24762608/odpowiedz-tvp

Więc tak naprawdę nie może jeszcze nazywać się dziennikarzem TVP Info. Ma pracować na portalu tvp.info, więc niejako będzie w swoim, nazwijmy to, naturalnym środowisku. Podobno nawet jeden z jego materiałów internetowych został kupiony przez telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pochwalę TVP za magazyn "Gol- Extra". Na pewno chciało by się więcej, jednak w końcu po wielu latach doczekaliśmy się przynajmniej magazynu półgodzinnego. Lepsze to niż nic. 

Edyta Lewandowska wraca na antenę TVP INFO.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewicka zadawała pytania a gosc chcial przeczytać przemowienie z kartki , ze tez niektorzy maja problem z ogarnieciem tego do tej pory xd.
Klarenbach zapisał się do sekty bo pewnie ma kredyt ;) , jednak najgorszą przemianę przeszedł adamczyk :)
Dziś wieczorem bedzie bardzo sekciarsko, i jak widać poziom opętania wzrasta z każdą częscią.
CfmOoT9WQAAaCSP.jpg

Edytowane przez dilf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...