Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki będą prezentować celebryci - produkcją programu zajmie się Endemol Polska.

 

hahaha ciekawe jacy celebryci. Ten lotek spadł na "psy" ze tak powiem. :/

 

a co do wypoweidzi VH1 tez niezle sie usmiałęm chociaz pewnie kolega sie przejezyczył chciał zaznaczyc ze tvn ma mniejszy zasieg naziemny lub cos podobnego zdarza sie ale niezły ubaw :D:lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie ma, choć w całej okolicy jest. Prawdopodobnie pomogło by przestawienie anteny, ale tego kanału mi nie brakuje. Co do Lotto, to też się spodziewałem, że trafi do TVP, ale się baardzo zdziwiłem, że do TVP Info, ale to ich wybór. O tej porze i tak tej tv nie oglądam, więc dla mnie to bez różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjny kanał Telewizji Polskiej planuje zamiany w swojej ramówce. Widzowie TVP Info mogą liczyć na nowe programy informacyjne prowadzone przez duety.

Jak dowiedział się Presserwis, telewizja TVP Info planuje wprowadzić do swojej oferty nowy

program o nazwie "Zdarzyło

się dziś", który ma zastąpić magazyn "Minął dzień". Nowa propozycja TVP Info będzie miała

charakter wieczornego dziennika. Ma być nadawany codziennie o godzinie 22.15, a jego prowadzącymi będą pary, wśród nich m.in. Danuta Holecka i Jarosław Kulczycki.

Źródło: Media2.pl

Może być ciekawie, ale moim zdaniem trochę za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten celebryt / ta celebrytka będzię dobierana w zależność od wysokości kumulacji :?: Np. kumulacja 3 000 000 - losuje Frytka, kumulacja 20 000 000 losuje Doda :P

Myślę, że w TVP Info skład Lotka będzie taki...

1) Wtorek:

a) losujący kulki - Rafał Ziemkiewicz

B) Komisja Gier i Zakładów - Jarosław Kaczyński, Roman Giertych, Jola Rutowicz

2) Czwartek:

a) losujący kulki - Jan Pospieszalski

B) Komisja Gier i Zakładów - Zbigniew Ziobro, Grzegorz Napieralski, Doda

3) Sobota:

a) losujący kulki - Bronisław Wildstein

B) Komisja Gier i Zakładów - Janusz Zemke, Bartosz Arłukowicz, Natasza Urbańska (chciałem tu wstawić Anię Muchę zamiast Nataszy Urbańskiej, ale Mucha jest zajęta YCD)

4) Szóstkę zawsze wygra jeden z członków Komisji lub losujący kulki (będą mieć pensję w postaci darmowych zakładów Lotto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP do kanału, który ma być z założenia informacyjny przerzuca wszystko czego nie chce emitować TVP 1 i TVP 2. Zapewne chodzi o to by nie łamać ramówki głównych anten.

 

Jak powtarzają o 23:50 Pogodę z wcześniejszych godzin to prezenterka mogłaby sobie darować, że zaprasza na następną pogodę o 21:30 skoro jest już przed północą. Nie potrafią w tej TVP pomyśleć o najprostszych rzeczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie

Studio Lotto w TVP Info

18.12.2009

Telewizja Polska S. A. wygrała przetarg Totalizatora Sportowego na transmisję losowań gier Totalizatora Sportowego. Już od stycznia 2010 r. Studio Lotto będzie emitowane na antenie TVP Info jako oddzielna audycja telewizyjna.

Losowania gier Totalizatora Sportowego w TVP Info będzie można zobaczyć trzy razy w tygodniu : we wtorki i czwartki o godz. 22:00, a także w soboty o godz. 22:15. Dodatkowo wyniki losowań będą emitowane na antenie TVP 1 pomiędzy godziną 22.30 a 24.00 w dniu losowania i raz w paśmie pomiędzy godz. 06.00 a 12.00 dnia następnego, a ponadto raz na antenie TVP 2 pomiędzy godziną 22.30 w dniu losowania a 12.00 dnia następnego.

 

Zgodnie z informacją Totalizatora Sportowego, producent wykonawczy Studia Lotto, firma Endemol Polska, pracuje nad bardziej rozrywkowym i nowoczesnym formatem tej audycji.

 

Zespół Rzecznika Prasowego TVP S. A.

 

Więcej informacji:

 

Stanisław Wojtera, Rzecznik Prasowy TVP S.A.

Tel. 601 600 034

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... w-tvp-info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP była od początku pewnym zwycięzcą, ponieważ Lotto potrzebuje jak największego zasięgu, a tylko TVP może im to zapewnić. Co prawda TVP1 i TVP2 mają większą oglądalność niż TVP Info, ale to właśnie ten trzeci kanał jest najbardziej odpowiedni, ponieważ jego ramówkę można najłatwiej dostosować do pokazywania Lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, co jest takiego ciekawego w tych losowaniach lotto, że trzeba je oglądać na ekranie, zamiast sprawdzić wynik w telegazecie? :P Już widzę to napięcie w domach potencjalnych zwycięzców podczas losowania na żywo, kiedy każda kolejna liczba przybliża ich do wygranej... :lol: Losowania powinny być kontrolowane przez odpowiednie do tego instytucje i tyle. Widzowie nie muszą pełnić tej roli. Jeśli kogoś na serio by to interesowało, mógłby obejrzeć losowanie w internecie. Albo niech Lotto wykupi czas antenowy w paśmie reklam. Od kilku lat nie ma w studio ekipy mumii z KKGiZ - pewnie dlatego, że oglądają losowania w telewizji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No są... Logo także. Pisałem w tej sprawie do pracownika TVP.

Odpisał, że na LCD wszystko wyświetla się świetnie, więc nie ma potrzeby zmian... Nie dziwmy się :-) Czarna otoczka ze studia wokół jest to obrazu raczej nie ucina :lol2::crazy:

 

Tyle, że telewizory panoramiczne ucinają górę i dół obrazu ok. 5% a standardowe prawy i lewy bok o 5%.

Widać to np. w TVN 24 - w standardowym telewizorze pasek ma widoczny margines od krawędzi ekranu w telewizorach panoramicznych pasek jest już blisko ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać pracownikom TVP nie przeszkadza, że TVP Info na ich panoramicznych LCD jest z niepotrzebnymi pasami. Dodatkowo TVP dalej się pogrąża, bo zamiast dążyć do systematycznej zmiany formatu z 4/3 na 16/9, wszystkie dosyły realizuje w 4/3, ale z zapasem na czarne pasy dodawane w studio. :shock:

 

P.S. @cmabb: Takie rzeczy nie zależą od typu telewizora (standard czy panorama), tylko są indywidualną cechą każdego z nich. Niektóre kineskopowce też ucinają zbyt dużo z obrazu, a z kolei niektóre telewizory panoramiczne mają opcję pokazywania "wszystkich pikseli" (np. Sony pod HDMI 1080i). I wtedy na wierzch wyłażą wszelkie niedoróbki po stronie różnych stacji telewizyjnych w (wydawałoby się) niewidocznej strefie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy nie zależą od typu telewizora (standard czy panorama), tylko są indywidualną cechą każdego z nich.

Zgodzę się z Tobą. Dlatego cmabb narzeka, że jego plazma ucina logo i niestety nie może się z tym pogodzić, że za tyle pieniędzy dostał telewizor z źle wyregulowaną geometrią obrazu. U mnie na CRT 29" 4:3 logo nie ucina ale te obrazki w prawym dolnym rogu czasami nie są widoczne w całości. cmabb nawet sugerował kiedyś, że jeśli nie ucina mi obrazu z lewej strony to pewnie ucina z prawej. Częściowo miał rację. Sprawdzałem na obrazie kontrolnym i na moim telewizorze tyle samo ucina z lewej co i z prawej. Wniosek z tego taki, że te obrazki są już mocno poza safe area. O ile wierzyć siatce, którą kiedyś zamieścił cmabb to logo również ale nigdy nie zaobserwowałem uciętego logo. Dodam tylko, że z tego co zaobserwowałem na obrazie kontrolnym to mój telewizor też za dużo ucina z lewej i prawej. cmabb - jeśli mimo tego Tobie ucina więcej to zakup Ci się pod tym względem nie udał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP wszystkie swoje klipy produkuje w 16:9, ale logotypy nie są obniżane poza czarne pasy, tylko sytuowane pośrodku pasów (na LCD widać połowę loga) lub na tych czarnych pasach właśnie (na LCD loga już nie widać).

 

A np. obrazek "INFO" w lewym dolnym rogu czasami jest tak obcięty, że widać tylko połowę litery "N" i"FO"... Nawet na filmach z Łapu Capu tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pięciu telewizorach jest całe logo. Pisałem o tym wielokrotnie. Ale nie o tym chciałem napisać. Wczoraj w TVN 24 antyterrorysta pokazywał jak odpalać fajerwerki. TVP Info nie mogła być gorsza. Dziś to samo można było zobaczyć w kanale informacyjnym TVP. Tylko po co robić taką szopkę. Aż zamaskowani antyterroryści muszą pokazywać jak podpalać lont. Na dodatek sami sobie zaprzeczali. Wczoraj w TVN 24 zamaskowany mężczyzna przestrzegał przed wkładaniem rakiet do butelek szklanych. Dziś już pan w kominiarce robił to samo używając... szklanej butelki. Jakby nie było innych ludzi. Ale wiadomo, jak widać gościa w kominiarce to zostanie się przez chwilę by zobaczyć po co on tam w ogóle jest. Jakby antyterroryści nie mieli co innego do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...