Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, swordfish napisał(a):

Podejrzewam, że teraz politycy PiSu będą bojkotować nowe TVP Info. Patryk Jaki już zapowiedział, że nie będzie tam chodzić i przyjmować zaproszeń.

W Polsat News (przepraszam za off-topic przy okazji) powiedział że "nie chciałby być zaproszonym przez dziennikarza który przez 8 lat nadał tzw. osiem gwiazdek przeciwko poprzedniej władzy w Polsce". Jeszcze oni drwią (ci radykalni politycy PiS) że nowe TVP to będzie "TVN Bis" 🤦🏻‍♂️. Ja nie mogę z tymi opiniami!

 

Co do programów publicystycznych pewnie jak ta partia dostanie zaproszenie do programów "nowej TVP" to tylko niektórzy politycy PiS, którzy chcieliby uczciwej i codziennej debaty w mediach publicznych. Ale dopóki uznają Michała Adamczyka za "swojego prezesa TVP", to trudno będzie o to. 

Edytowane przez WA2511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Caris napisał(a):

Wrzuciłem dłuższy "skrót" ze wznowienia nadawania. Dokładnie sprzed godziny 19:30 do około 22:00.

 

 

Jak oglądałem serwis prowadzony przez Zbigniewa Łuczyńskiego to czułem się jakbym oglądał „Kronikę" TVP3 Kraków :D

10 godzin temu, Ipo napisał(a):

Bez szans. Zabarykadują się z posłami PiS i tyle będzie tej akcji. Moje zdanie jest takie, że trzeba przeczekać. Za jakiś czas zainteresowanie tematem ucichnie, TVP będzie sobie robiła programy z Woronicza i im się to zwyczajnie znudzi szczególnie, że będą tam siedzieć za darmo.

To wtedy wezwie się na pomoc antyterrorystów przez co akcja zakończy się powodzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, TVP Info po "rewolucji" nie będzie miało takiej oglądalności jak dotychczas. Pomijam już fakt tej surowości formy przekazu, bo ona z pewnością zostanie poprawiona, ale chodzi mi bardziej o treść. Są w narracji bardzo podobni do TVN24, więc ludzie będą woleli oglądać oryginał, aniżeli "podróbę", to po pierwsze.

 

Po drugie, pamiętajmy, że tak jak było wcześniej, to jest wciąż telewizja rządowa, z tą różnicą, że kontrolowana już przez inny rząd, więc ludzie będą woleli zerkać na stacje komercyjne, których przekaz nie wychodzi spod buta rządu.

 

No i w końcu po trzecie, w Polsce są miliony ludzi (w większości głosujący na PiS), którym najzwyczajniej w świecie odpowiadała tamta narracja i którzy dalej chcą tamtej narracji. Oni z pewnością przesiądą się na Telewizję Republika i w moim odczuciu będzie to raczej stały trend, który będzie umacniany polaryzacją na scenie politycznej pomiędzy PiS-em a PO. Mam wrażenie, że wyborcy PiS-u będą krążyli pomiędzy Telewizją Republika a Polsat News, z kolei zwolennicy PO będą zerkać na TVN24 i TVP Info.

 

Na pewno zwolennicy PiS-u będą omijali szerokim łukiem "porewolucyjne" rządowe TVP Info i TVN24, bo to nie ich bańka medialna, a dożyliśmy takich czasów, gdzie wyborcy PiS-u i PO zamykają się w swoich medialnych bańkach i wierzą tylko "swoim" mediom. Uważam, że po ostatnich wydarzeniach (wybory, skok na media publiczne etc.) na pewno się to nie zmieni, a jeśli już, to niestety tylko umocni.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład "rzetelności" nowego TVP Info. Dyskusja o "praworządności" i jako "eksperci" 4 działaczy jakiś lewicowych organizacji. I oczywiście w tej dyskusji chwalenie rządu. Nie ma co liczyć na krytykę władzy w tym nowym TVP Info.

Edytowane przez Ratter
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ratter napisał(a):

Przykład "rzetelności" nowego TVP Info. 

"Reaktywowane" TVP Info? To raczej twór wzorowany na rządowej TVN 24. Prawdziwe nazewnictwo, które kryje się za TVP Info, to TVN Info!

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prysiu86 napisał(a):

"Reaktywowane" TVP Info? To raczej twór wzorowany na rządowej TVN 24. Prawdziwe nazewnictwo, które kryje się za TVP Info, to TVN Info!

Teraz tak to będzie wyglądać. Będą "dyskusje" z samymi lewicowymi politykami i działaczami, którzy będą zawsze się ze sobą zgadzać i klepać po pleckach. I będą cały czas krytykowane prawicowe poglądy.

  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ratter napisał(a):

Jak mieli przyjąć, jak nikt ich nie zaprosił? 

Skąd ta informacja? Podasz źródło? Poza tym nie wiem na jakiej podstawie klasyfikujesz kogoś kto nie jest politykiem że jest lewicowy. jest po prostu ekspertem w swojej dziedzinie od lat. Taka różnica pomiędzy nowym TVP Info, a poprzednim, gdzie w poprzednim ekspertami od wszystkiego był m.in. Karnowski, Sakiewiecz i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Ratter napisał(a):

Przykład "rzetelności" nowego TVP Info. Dyskusja o "praworządności" i jako "eksperci" 4 działaczy jakiś lewicowych organizacji. I oczywiście w tej dyskusji chwalenie rządu. Nie ma co liczyć na krytykę władzy w tym nowym TVP Info.

To jest ta różnorodność opinii? @dvbtowiec

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mr. Music napisał(a):

To jest ta różnorodność opinii? @dvbtowiec

Nagle Ci brak różnorodności przeszkadza w TVP? Poczekaj gdzieś to zapiszę :)

 

1 minutę temu, Ratter napisał(a):

4 lewicowych działaczy potakujących sobie nawzajem i rządowi koalicji 15 października, to dla niego "obiektywna" dyskusja.

Nadal nie uzyskałem odpowiedzi dlaczego klasyfikujesz ludzi jako lewicowych i skąd masz źródło że zaproszenia do innych nie wysłane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecjeden z tych gości żalił się w Vogue'u, że żyje w "hetero matriksie", ogólnie to jakiś działacz LGBT. Druga pani to z kolei działaczka biorąca udział w PO-wskich manifestacjach o tzw. wolne sądy. Nazwiska pozostałej dwójki wyleciały mi z głowy, ale to też działacze związani z lewicowymi organizacjami. Więc oto "różnorodność opinii" według "nowej" TVP Info.

Teraz, Mr. Music napisał(a):

Gdyby była odmowa przyjścia, taka informacja na pewno pojawiłaby się na antenie.

Dokładnie tak. Pewnie by wspomnieli o tym. A skoro nie wspomnieli, to znaczy że nie zaprosili nikogo o innych poglądach niż lewicowe.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ratter napisał(a):

@dvbtowiecNazwiska pozostałej dwójki wyleciały mi z głowy, ale to też działacze związani z lewicowymi organizacjami. Więc oto "różnorodność opinii" według "nowej" TVP Info.


oj daj spokój, eksperci to ludzie wykształceni w swojej dziedzinie mający doświadczenie a tak się składa że takie osoby mają najczęściej poglądy lewicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel319 taa w szczególności ci co twierdzą że są więcej niż dwie płcie, albo że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach heteroseksualnych. Ot "eksperci". Po prostu koalicja zrobiła z TVP Info swoją tubę propagandową. W 19:30 też pojawia się co raz więcej PO-wskiej propagandy i lektor rodem z Polskiej Kroniki Filmowej chwalący wiatraki.

Edytowane przez Ratter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ratter napisał(a):

@pawel319 taa w szczególności ci co twierdzą że jest więcej niż dwie płcie. … i lektor rodem z Polskiej Kroniki Filmowej chwalący wiatraki.


bo lepszym ekspertem był Kaczyński naśmiewający się z osób trans z jego szyderczym śmiechem że będzie „Zosią”. Zrozum że świat nie jest czarno biały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...