Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, bgmnt napisał(a):

Do znudzenia powtarzana jest też liczba 100 tysięcy uczestników, która była prawdziwa przed rozpoczęciem marszu, kiedy już podczas trwania marszu podawano co najmniej 400-500 tysięcy.

Podając tą liczbę powoływali się na Onet z początku marszu. Zapomnieli tylko wykonać update gdy Onet podawał że minimum 300tys. w kulminacyjnym momencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był trudny dzień dla TVP INFO. Najpierw musiało się odbyć bez polityki o jakichś pierdołach, później rozgrzał się paskowy, żeby dolać oliwy do ognia i do tego jeszcze cytowanie... niemieckich i rosyjskich mediów jak Onet i TVN w ...pozytywnym kontekście. który postrzegał TVP (dyskredytacja marszu).

I ujęcia pustej Warszawy - pewnie z pół dnia ustalali punkt widokowy.

I w sumie nie wiem - czy to nasza TVP szkoli rosyjskie media czy rosyjskie media szkolą naszą TVP. Oni też ukrywają wojnę. Jaka to piękna przyjaźń polskich i rosyjskich mediów😂

Edytowane przez rotalplus
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne "mądrości" z ust komentatorów.

W jednym gość się nie spinał z przekazem dnia, wymsknęło mi się że ludzi przyszło naprawdę sporo.

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/tvp-zaprzecza-sobie-w-sprawie-marszu-4-czerwca-zaskakujace-slowa/5rngs40,681c1dfa

Cytat

Brak konsekwencji przebijał także z wypowiedzi innego gościa — komentatora "#Jedziemy" Zbigniewa Górniaka. Powiedział o "ludziach, których naprawdę przyszło sporo".

— To wszystko, co widzieliśmy na ulicach Warszawy, dałoby im znakomite alibi, żeby sprawować rządy bez najmniejszej kontroli. Ci wszyscy ludzie, których naprawdę przyszło sporo, napędzani są chęcią zemsty — komentował gość Telewizji Polskiej. — Tym milionom wystarczy kilkadziesiąt głów, tak jak rzuca się piłki fokom, te tłumy będą bawiły się tymi głowami — dodawał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2023 o 20:35, bgmnt napisał(a):

Po początkowym szoku zaczęło się już szczucie i nowomowa - wg TVP Info dzisiaj odbył się "Marsz Tuska".

Do znudzenia powtarzana jest też liczba 100 tysięcy uczestników, która była prawdziwa przed rozpoczęciem marszu, kiedy już podczas trwania marszu podawano co najmniej 400-500 tysięcy.

Włączyłem na chwilę TVP Info, a tam teksty o tych ludziach co przyszli na manifestację, że to kryminaliści, margines społeczeństwa i ludzie ubodzy umysłowo.😅🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

TVP Info miało dwa razy bez pytania wykorzystać fragmenty filmów znanego vlogera, Krzysztofa "Atora" Woźniaka, uważanego za prawicowego publicystę. Autor tych materiałów nie został też podpisany jako ich twórca - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. -  Ludzie, którzy mnie rozpoznali w programie TVP, a nie widzieli wcześniej mojego filmu, uznali, że poszedłem na marsz na zlecenie telewizji publicznej. Spotkałem się z ogromnym hejtem - mówi portalowi wirtualnemedia_pl Krzysztof Woźniak.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/znany-youtuber-oskarza-tvp-o-kradziez-bez-zgody-dwa-razy-wykorzystali-moj-film-wizerunek-krzysztof-ator-wozniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytowani w serialu "Reset" żądają od TVP usunięcia ich wypowiedzi ze wszystkich odcinków serii. Jak twierdzą na wyrażali zgody na umieszczanie ich wypowiedzi w kontekście w jakim robi to TVP

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wystapili-w-serialu-tvp-o-tusku-teraz-odcinaja-sie-od-materialu/w2wcslc

Cytat

Edward Lucas dla Onetu

— Z zasady staram się nigdy nie angażować w politykę wewnętrzną krajów, o których piszę. Mam polityczne porozumienia i spory z politykami z całego spektrum politycznego, ale bardzo staram się nie angażować w te spory. Nigdy nie udzieliłbym wywiadu, gdybym wiedział, że zostanie on wykorzystany w tym celu, co w efekcie jest częścią kampanii wyborczej w Polsce — dodał.

Cytat

Po kilku godzinach dziennikarz zamieścił wpis, w którym poinformował, że "prosi o usunięcie swoich wywiadów z internetowej wersji tendencyjnego filmu »Reset«. "Nie popieram jego redakcyjnego punktu widzenia. Chcę publicznego zapewnienia, że w pozostałej części serii nie zostaną użyte żadne klipy" — napisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Beks napisał(a):

Dziś na "specjalne życzenie widzów" powtórka serialu "Reset" o godzinie 18.20 w TVP Info

Przecież wszyscy zainteresowani mogą sobie oglądnąć dowolną ilość razy na stronie TVP Info lub na You Tube.

Więc zapewne ci którzy nie mają internetu lub są z nim "na bakier" zdążyli w ciągu kilkunastu godzin zasypać TVP lawiną listów.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tu chodzi o to żeby tłuc do głów elektoratu pisowskiego jaka to opozycja be. Ile złego narobiła, a ile złego nas spotka jakby nie daj boże wygrali wybory. Trzeba utwardzać elektorat że tylko my mamy rację i my wiemy co narodowi jest potrzebne i jak ma żyć. Takimi programami i filmami buduje się tylko nienawiść w narodzie. Tego nie można pod żadnym pozorem oglądać. Nie dajmy robić sobie wody z mózgu. Manipulacja i nic więcej.

Edytowane przez Janio
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komentatorzy programu "Jedziemy" już nie wrócą do studia na nagrania? Nadal będą się łączyć przez internet? Dziś  Jakimowicz powiedział, że siedzi w studio obok. Z mojego punktu widzenia wydaję się to kompletnie bezsensu aby przyjeżdżać na miejsce i gadać przez kamerę zamiast normalnie przy stoliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pasjonat napisał(a):

Trzeba obejrzeć żeby mieć pogląd na sytuację.

Pogląd się ma bez oglądania, bo wiadomo czego można się spodziewać, głównie insynuacji.

Gdyby program miał być poważny i obiektywny, prezentował by cykl o stosunkach Polski z Rosją w szerokim zakresie lat, a na pewno już po 89 roku aż do dziś. Tymczasem skupia się wyłącznie na latach 2007-2014. Czyli cel czysto propagandowy.

 

 

 

"Arena poglądów" czy Arena jedynie słusznych poglądów

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/nowy-program-tvp-przykul-uwage-internautow-w-mojej-opinii-widac-cenzure/5zqeyft,681c1dfa

Cytat

W pewnym momencie Magdalena Ogórek podeszła do widza, który chciał zadać pytanie. Młody mężczyzna, który przedstawił się jako członek projektu Platforma Europejskich Technokratów, powiedział:

Przyprawia mnie o ból głowy to, że my, młodzi, będziemy musieli ten bałagan posprzątać. Chcemy rozliczać rosyjskie wpływy, a rząd nie potrafi napisać ustawy, która jest zgodna z konstytucją, żeby te wpływy w Polsce rozliczyć. Dlaczego, na przykład, takie tematy pojawiają się przy okazji wyborów? Dlaczego PiS wygrało z PO? Dlatego, że pomógł im niejaki Marek F., który jest handlarzem rosyjskiego węgla w Polsce. Dlaczego, na przykład...

 

Ogórek w tym momencie przerwała i powiedziała, że wypowiadający się "absolutnie nie ma racji", po czym przesunęła mikrofon tak, by nie był słyszalny. Mężczyzna zwrócił jej uwagę i poprosił, by oddała mu głos. "Jeżeli chcemy rozliczać rosyjskie wpływy w Polsce, zróbmy to dobrze, a nie po macoszemu, bo ten problem..." — zdążył powiedzieć, gdy Ogórek przerwała mu znowu.

Dobrze, nie było pytania

— zbył widza Kłeczek i oddał głos gościom.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...