Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaszki śpiewały, że był temat sublicencji na Ligę F (konkretnie na Barcelonę), ale ktoś mądry pomyślał, że bardziej opłaca się zainwestować w sublicencję na UWCL - ciekawsze rozgrywki, a w kraju Barcelona w sześć meczów napukała 32 gole, 2x więcej niż drugi Real - tam żadnej konkurencji nie ma, nawet jeśli w ostatnich dwóch meczach było jak u Bahdaja: "do przerwy 0:1".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, damian1979 napisał(a):

Cały czas przyjmujemy, że Eleven będzie pokazywał wszystko z każdej ligi, którą posiada, ale czy rzeczywiście musi tak robić? Może postawią na 4-5 hitów każdej kolejki z każdej ligi i siema. I tak większość ogląda te hitowe starcia. A może pomyślą nad rozwojem swojego serwisu www i tam dadzą mniejsze mecze, nawet bez komentarza? Nie skreślałbym Premier League w Eleven z powodu "braku miejsca".

 

Trafnie napisane według mnie,oczywiście przy założeniu że Eleven chce mieć większą oglądalność i przyciągnąć bardziej niedzielnych kibiców niż pasjonatów danej ligi. Ja np uwielbiam Serie A i oglądam również te niszowe mecze,ale jakby w weekend dali mi 3 najciekawsze mecze PL zamiast 3 niszowych Serie A to jestem "za". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cidik napisał(a):

ciekawe, bo z wywiadu Kołodziejczaka sprzed miesiąca można odnieść wrażenie, że PL Canal+ do szczęścia nie jest potrzebna

 

On się odnosił do poprzedniego przetargu kiedy Viaplay zgarnęło prawa. Nie chcieli płacić chorych pieniędzy jak uczyniło to Viaplay. Gdyby PL nie byłaby im potrzebna do szczęścia to nie robiliby z nimi na szybko dealu korzystnego dla abonentów. 

 

To samo było z LM kiedy prawa zgarnął Polsat. Szybko reagowali by rozgrywki dalej były u nich, a teraz sami je zgarnęli. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...