Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niekoniecznie. Obecna TVP nie ma takiego ciśnienia na wielki sport. Za to jestem pewien, że Superpuchar będzie w TVP1 z uwagi na to, że odbywa się w Polsce. A nie wierzę, żeby takie wydarzenie zostało zakodowane przez prywatnego nadawcę. Jak finały LE były tylko w TVN Turbo to jak był w Polsce Sevilla-Dnipro to było także w TVP.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvp nie produkowali sygnał tylko canal + I Ekipa Ekstraklasa livepark lub multiprodukcja.

 

Pytanie jak tym roku będzie  superpuchar warszawa  czy produkowany mecz będzie przez Ekstraklasa livpark z  wozami 4k?

I pytanie dalej nie ma infa gdzie będzie superpuchar europy warszawa c+ extra1 czy c+premium? Pytanie czy także w ogólnodostępny paśmie? Pytanie czy stać tvp/polsat?

 

infa ,,Ekstraklasa w TVP? Strony chętne, by wciąż rozmawiać, może będzie przełom, może nie, ale na pewno sprawa nie jest zamknięta. Choć wypadałoby przyspieszyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, k05 napisał(a):

Co do Marciniaka - w sumie jestem mega zaskoczony. Kiedyś było bardzo głośno o jego poglądach na pewne kwestie. Ale już chyba o tym zapomniano. 🙃

Kiedyś też w taki bardzo niemiły, arogancki sposób potraktował młodego reportera po jakimś meczu naszej E-klapy, ale było to ileś tam lat do tyłu i już nie pamiętam czy stało się to na antenie Canal+ czy innej telewizji pokazującej Ekstraklasę. Nawet próbowałem teraz wygooglować to zdarzenie, ale nic nie znalazłem. Jednak moja pamięć się nie zatarła i dd tamtej chwili nie pałam do niego sympatią. Jeszcze bym zrozumiał gdyby chłopak zadawał mu trudne pytania po jakimś ważnym meczu jak ćwierćfinał LM czy 1/8 EURO, ale to był jeden z tych meczów ligi Muppetów pokroju Cracovii z Łęczną czy innej Arki z Podbeskidziem, którego nikt już nie pamięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, unialeszno napisał(a):

Tvp nie produkowali sygnał tylko canal + I Ekipa Ekstraklasa livepark lub multiprodukcja.

 

Pytanie jak tym roku będzie  superpuchar warszawa  czy produkowany mecz będzie przez Ekstraklasa livpark z  wozami 4k?

I pytanie dalej nie ma infa gdzie będzie superpuchar europy warszawa c+ extra1 czy c+premium? Pytanie czy także w ogólnodostępny paśmie? Pytanie czy stać tvp/polsat?

 

infa ,,Ekstraklasa w TVP? Strony chętne, by wciąż rozmawiać, może będzie przełom, może nie, ale na pewno sprawa nie jest zamknięta. Choć wypadałoby przyspieszyć. 

 

TVP produkowało sygnał, o czym nawet pisali w komunikacie

 

https://www.tvp.pl/centrum-informacji/informacje-dla-mediow/komunikaty-centrum-informacji/final-ligi-europejskiej-dnipro-sevilla-w-tvp1/20193592

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, unialeszno napisał(a):

 

I pytanie dalej nie ma infa gdzie będzie superpuchar europy warszawa c+ extra1 czy c+premium?

 

Bardzo dobre pytanie oddające chaos jaki obecnie panuje.

Superpuchar jak byk widnieje w ramach pakietu super piłka. A same kanały startują 20.08

 

Być może bedzie to ten C+360 albo C+P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports cały czas pokazuje archiwalne mecze Serie A, jakby stracili prawa, to chyba nie mogliby tego puszczać? Ale niech już dadzą tą oficjalkę, ludzie czekają z przedłużaniem umów u operatorów, a oni przeciągają. Ciekawi mnie bardziej kto Puchar Anglii i Puchar Włoch. Może Polsat Sport Premium? Niby informowali, że oferta praw będzie poszerzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego szukałem, ale czasem w ostatniej chwili coś się pokazuje jako transmisja np. na Polsat Sport Premium 3 PPV. Oni to późno aktualizują w programie, ale fakt, że w piątek gra Sparta Praga i tego nie ma w programie, a jej mecze zawsze były. Jeśli Polsat odpuszcza ligę czeską, to znaczy, że albo nikt tego nie oglądał (ja czasem włączałem), albo ograniczają wydatki na mniejsze ligi, żeby coś porządniejszego zakupić. Z mniejszych odpadła liga brazylijska też w tym roku. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...