Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Sorek21 napisał:

Widzę że niezadowoleni abonenci Viaplay zaczynają szarpać Borka na twitterze a ten ich oczywiście olał. 

 

Kiedy skończy się ten cyrk pod tytułem sport na żywo w internecie  ? 

 

Jak chcecie poprawy sytuacji to rezygnujcie z tego badziewia bo inaczej się nie opamiętają. 

I gdzie pójdą? Na pirackie streamy? Borek reklamował więc ma za swoje. Lewandowski też ale od pretensji jest dział techniczny Viaplay. Ja nie skorzystam z przyjemności rozmowy z botem, nie będę poniżał się o parę złotych rekompensaty.

 

 

 

5 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Czy nadal Bundesliga leci w 720p?

Nadal głównie w HDReady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sorek21 napisał:

Widzę że niezadowoleni abonenci Viaplay zaczynają szarpać Borka na twitterze a ten ich oczywiście olał. 

 

Kiedy skończy się ten cyrk pod tytułem sport na żywo w internecie  ? 

 

Jak chcecie poprawy sytuacji to rezygnujcie z tego badziewia bo inaczej się nie opamiętają. 

OK, ale z drugiej strony to nie on jest właścicielem, więc nie rozumiem, czemu jest atakowany. Jakby np. Hołowczyc reklamował auto, które ma jakieś problemy to też by się ludzie do niego odzywali z pretensjami i jego za to obwiniali? 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tyrla napisał:

VPN np. na Holandię i oglądasz.

Szczerze powiedziawszy wolałbym normalnie kupić a nie bawić się z wypiekami na twarzy jak nastolatek w jakieś nielegały.  Wiem, nie da się. Trudno.

Edytowane przez RobertRozmus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ikciwel napisał:

Biathlon w TVP na igrzyskach mają komentować Sobczyński, Miklas (!), Grzywa i Jabłecki.

Wow! Czyli podejrzewam że para "główna to będzie Sobczyński - Miklas i pewnie komentować będą z Warszawy, bo nie sądzę by Miklas poleciał do Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Puchar Sześciu Narodów w rugby od tego roku w Viaplay? Mecze zaczynają się od 5-tego lutego,  a w ramówce C+ brak tych spotkań. Wiem, że prawa mieli do 2021 roku. 

Te jesienne spotkania pokazywał i C+ i Viaplay - stąd też myślę,  że kolejny turniej właśnie w Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...