Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy, że Eleven nie ogarnęło tematu? Nie mam Eleven 4K, więc nie wiem, ale rozumiem, że zagwarantujesz mi, że w każdej kolejce nie było ani jednego meczu w 4K tak?
 

Ja ci nie będę udowadniał, bo wiem jak to wygląda 4K na Eleven, zresztą kilka osób z forum napisze ci to samo. Mecze Bundesligi w tym formacie to ściema na tym kanale.
Może 2,3 mecze były w Natywnym , reszta to fikcja.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2021 o 15:36, Pawop napisał:

Ja prawdopodobnie też nie kupie, ale ostateczną decyzje podejmę jak poznam ofertę programową.

Kupię usługę, pod warunkiem że będzie okres próbny z możliwością przetestowania   usługi i jakość mnie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taberski
3 godziny temu, czerstwy napisał:

Raczej jakieś sublicencje itp dogadują😉

Raczej trwa dogrywka. Sublicencja mogła by być dogadana po. Podczas poprzedniego kontraktu Polsat ogłosił wygraną a dopiero po kilku miesiącach przed startem LM podzielili się z TVP.

 

Też może mieć wpływ czy Polsat wygra reprezentacje bo teraz TVP ma do zaoferowania mecze kadry a jak i to by Polsat wygrał to już Polsat od TVP nic nie będzie potrzebował 🙂

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tutaj dyskusję. Powiem tak - obie strony mają rację. Nie mamy wpływu co kto kupuje. Niestety prawa sportowe są coraz droższe i następuje rozdrobnienie praw. Te podmioty aby odzyskać pieniądze muszą mieć odpowiednio wysoki abonament. Czasy kiedy C+ miał 4 z pięciu topowych lig na wyłączność + Ekstraklasę czy nawet przez pewien okres LM minęły niestety bezpowrotnie. Teraz niestety portfolio praw jest uboższe,a cena podobna lub wyższa i żeby mieć wszystko co się miało kilka lat temu trzeba będzie zapłacić dużo więcej. To nie jest dobra wiadomość dla większości kibiców.  No i prawda jest taka,że cześć osób będzie po prostu decydować, które prawa są dla niego najważniejsze,a które można sobie odpuścić. Jeśli chodzi o moją osobę to akurat Bundesliga czy LE to rozgrywki, których właściwie nie oglądam, więc na dzień dzisiejszy nie kupię tej usługi.  Ostatnio też zrezygnowałem z subskrypcji usług filmowych, gdyż zwyczajnie nie mam czasu oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...