Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupił by ktoś inny i nie za tak  wygórowaną cene😃Bo pewnei taką zapłacił  Viaplay ale to dla nich bez znaczenia bo i tak za to zapłaci abonent😉 jedyny + jaki obecnie widzę tego rozwiazania to możliwość oglądania z pozycji tv a nie jakieś śmieciowe przystawki laptopy czy telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

Kupił by ktoś inny i nie za tak  wygórowaną cene

 

Teraz, poselsuski napisał:

A było gdzieś info, że nikt inny nie chciał Bundes i LE? 😉

Nie kupił nikt inny jak Viaplay, to się liczy

Strona Viaplay PL :

https://viaplay.pl/

 

Czekamy do sierpnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
29 minut temu, Falcon napisał:

A co tu badać, przy pytaniu czy wolisz oglądać mecz w telewizji czy w internecie zdecydowana większość wiadomo co odpowie.

Mecz w telewizji jeszcze: C+4K , ale  nawet treści sportowe z tego kanału mają być w internecie.

Jak komuś bardzo przeszkadza pewne opóźnienie , to współczuć sąsiadów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, poselsuski napisał:

A było gdzieś info, że nikt inny nie chciał Bundes i LE? 😉

Nie pamiętam by kiedykolwiek było brak tych rozgrywek w u nas w tv ale są tacy co mają swoje teorie że nikt inny nie chciał😅 Po co z takim dyskutować skoro i tak wie lepiej?@lukimann o co ci kolejny raz chodzi z sąsiadami? Gdzie ty mieszkasz i z czego masz ściany z papieru😂@kingofsouth pisałeś już na meila i rezerwowałeś sobie kolejke😂

Edytowane przez czerstwy
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Nie pamiętam by kiedykolwiek było brak tych rozgrywek w u nas w tv ale są tacy co mają swoje teorie że nikt inny nie chciał😅 lepiej?

Dobrze, ktoś chciał , ale nie chciał dać tyle pieniędzy.

Kupił Viaplay na 3 sezony i wasze biadolenie w sieci nic nie wniesie do tego.  Będzie oglądane w sierpniu .

Nie chcecie to nie subskybujcie. Wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Falcon napisał:

A co tu badać, przy pytaniu czy wolisz oglądać mecz w telewizji czy w internecie zdecydowana większość wiadomo co odpowie.

F1 leci w weekendy w godzinach około południowych. Studenci gdzie będą woleli oglądać F1 jak mają wykłady? Siedzę na forach o F1 czy wykopie i tam większość ogląda F1 w streamingu. Albo przez stronę Eleven albo na F1TV Pro. Etapy Tour de France startują około południa i trwają do 16-17. Jak ktoś pracuje to gdzie woli oglądać ten wyścig?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla , czyli 4 lata będzie marudzenie i hejt w moją stronę. No, ale jak to komuś ma pomóc by się lepiej poczuł , to proszę bardzo.

6 minut temu, czerstwy napisał:

pisałeś już na meila i rezerwowałeś sobie kolejke😂

Nie pisałem, mam nieograniczony budżet. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Z roku na rok,  prawa sportowe, filmowe są coraz bardziej rozdrabniane.

Za jakiś czas w cenie dzisiejszego dostępu do kanału czy serwisu gdy jeszcze mamy jakiś  wybór będzie coraz bardziej zawężona tematyka do pojedynczych treści.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

@tyrla , czyli 4 lata będzie marudzenie i hejt w moją stronę. No, ale jak to komuś ma pomóc by się lepiej poczuł , to proszę bardzo.

Nie pisałem, mam nieograniczony budżet. :mrgreen:

Nie chodziło mi  o budżet tylko o to że może nie starczyć dla ciebie subskrybcji😉@lukimann spokojnie prawa tez nie będą na 10 kanałach bo część skończy jak Sportklub,Wizja Sport czy Orange Sport....

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
6 minut temu, kingofsouth napisał:

Viaplay wpadnie mi  tak niespodziewanie do kolekcji. Nie planowałem tego ;) 

Bedziesz mógł się pochwalić znajomym.

Nie każdego stać na tak bogaty zbiór usług telewizyjnych.

:-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Kowal_93Zobaczymy, po stracie Bundesligi chciałem zrezygnować,  ale jakość w Play Now  i prawa sportowe narazie sprawiają,  że narazie odłożyłem decyzję.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...