Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Arkon napisał:

Liczyłem na Borka lub Wolskiego, a tu Domagała i jakiś Borzęcki. Jakość komentatorów niestety dorównała jakości obrazu...

Czy się przesłyszałem, czy ekspert Borzęcki mówił o ciekawym reportażu na temat Ademoli Lookmana w Wizji Sport? To ile On maił wtedy lat? Cztery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tyrla napisał:

Borek poza Bundesliga to raczej nic nie komentuje emoji6.png

Borek zawsze idzie tam gdzie Bundesliga. Był w Eurosporcie, był w C+, teraz jest w Viaplay. Europejskie puchary czy kadrę komentuje w TVP. Zapewne tak się dogadał, więc nic dziwnego, że kto inny komentuje mecze Legii w Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do skoków to sprawdza się to o czym tu dyskutowaliśmy. Jeszcze kilka słabych występów Polaków i TVN wywali skoki za niską oglądalność. Ponoć coraz mniej chętnych do reklamowania się przy skokach a po internetach chodzą opinie, że to był zły krok. 

Pewnie po jednym sezonie wszystko zostanie w Eurosporcie. 

U mnie w domu po dzisiejszym konkursie skończyłliśmy swoją przygodę z oglądaniem skoków narciarskich. Nie ma wyników - nie oglądamy nielotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem całe życie na Eurosporcie więc nie trafiliście. Ale spadek oglądalności na TVN owszem mnie ucieszy, jak każda ich porażka to  - miód na moje serce.

Ba ! Po Wiśle to już nikt nie będzie oglądał tych słabeuszy. 

Jak zaczną skakać jak wcześniej to znowu włącze Eurosport. 

 

Edytowane przez katowicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, katowicer napisał:

Wracając do skoków to sprawdza się to o czym tu dyskutowaliśmy. Jeszcze kilka słabych występów Polaków i TVN wywali skoki za niską oglądalność. Ponoć coraz mniej chętnych do reklamowania się przy skokach a po internetach chodzą opinie, że to był zły krok. 

Pewnie po jednym sezonie wszystko zostanie w Eurosporcie. 

U mnie w domu po dzisiejszym konkursie skończyłliśmy swoją przygodę z oglądaniem skoków narciarskich. Nie ma wyników - nie oglądamy nielotów.

TVN normalnie w tym paśmie osiągał maksymalnie 7-8% w grupie komercyjnej (a nawet i mniej). Teraz ma niemal 20%. Nawet jak Polacy będą skakać gorzej to zapewne wynik i tak będzie wyższy od tego co było dotychczas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak będą pocieszać to jeszcze lepiej.

Liczyli na kase z reklam, rewelacyjną oglądalność a tu klops. Sukcesu pewnie nie będzie ;)

 

5 minut temu, G2000 napisał:

A ja słyszałem że jest wielu chętnych do reklamowania się przy skokach.

Do tej pory tak było. Z każdym kolejnym konkursem będzie coraz gorzej bo nie mamy żadnego dobrego zawodnika aktualnie. No chyba, że nastąpi jakiś cud i objawi nam się perełka- wtedy sam wrócę do skoków.

Popatrzcie wokół siebie - kiedyś skoki to była obowiązkowa pozycja, czekało się na nie. Z każdym konkursem w tym roku balonik pęka. Zobaczycie oglądalność za kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloki reklamowe przy skokach są wyprzedane, jak zresztą wszystkie inne w TVN.

Skąd Ty w ogóle te bzdury bierzesz, że nie ma reklamodawców? Taka sytuacja była w historii popularnych komercyjnych tv raz - na samym początku koronawirusa.

W reszcie przypadków to bloków reklamowych brakuje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Arkon napisał:

Podobno są narzekania na jakość Canal+4K i Viaplay(oprócz @Toma441), ale to jak wygląda dziś mecz Realu na Eleven 4K, to jest bajka. Jakoś reklamy mi zupełnie nie przeszkadzają. Aż miło oglądać meczyk i oczywiście mam nadzieję na porażkę Królewskich. :)

Zabawne.. Uśmiałem się 🤡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, katowicer napisał:

Do tej pory tak było. Z każdym kolejnym konkursem będzie coraz gorzej bo nie mamy żadnego dobrego zawodnika aktualnie. No chyba, że nastąpi jakiś cud i objawi nam się perełka- wtedy sam wrócę do skoków.

Oglądasz skoki od miesiąca? Prawdopodobieństwo że ktoś taki jak Stoch, Kubacki czy Żyła cały sezon będą skakać słabo jest równe zero. To nie są jakieś młodziki które raz wystrzeliły z formą i tyle ich widziano. Od lat prezentują tę samą, stabilną jakość. Od lat mają te same plany i metody treningowe. Kwestią czasu jest jak będą wygrywać. W poprzednich latach na rozpoczęcie sezonu było lepiej, chociaż też cudów nie było, być może dlatego że skakali w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Toma441 napisał:

Zabawne.. Uśmiałem się 🤡

To fajnie, a ja aż mam banana na twarzy jak oglądam w takiej jakości mecz jaki serwuje Eleven 4K, to powinien być standard, a nie ta bylejakość Viaplay. Naprawdę nawet Ty nie widzisz różnicy?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Typowy kibic sukcesu

Tak wygląda rzeczywistość. Jak wyglądała oglądalność skoków przed erą Małysza? Jak eksplodowała jego forma nikt w Polsce nie prowadził transmisji. Trzeba było na RTL oglądać. Potem na szybko chyba Polsat wykupił. Nie ma wyników oglądalność spada,takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...