Skocz do zawartości

Trójka (PR3)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwestrowo-Noworoczna ramówka ''Trójki'' 2016/2017:

 

SYLWESTER

15:00 Sylwester w ''Trójce'' (15-18 Grzegorz Hoffman, 18-21 Piotr Stelmach, 21-0 Tomasz Żąda)

 

NOWY ROK

0:00 Sylwester w ''Trójce'' (0-2 Wojciech Barczyński, 2-6 Michał Margański)

6:00 Muzyczne Rozmowy

8:00 Zagadkowa Niedziela

9:00-21:00 Top Wszech Czasów 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głosowałem (i nie zamierzam) ale przycisk "głosuj" jest widoczny a po "najechaniu" myszką jest aktywny - po kliknięciu pojawia się formularz do podania loginu i hasła. Firefox 47.0 pod Win7

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zagłosowałem - poszło z Chrome bez problemu ;) Zaloguj się najpierw na zwykłe głosowanie może i z zalogowanego wejdź na top, "Głosuj" jest na samym dole. Swoją drogą - jest ekstremalnie za mało głosów. Nawet podstawowych rzeczy sobie nie zaznaczyłem wszystkich (celowo unikam oczywistości, bo na to zagłosuje ktoś inny - strategia :] ), a tu już 100 nagle :P

 

PS: Staram się przyrównywać listy utworów do głosowania rok do roku - jeśli nic nie pomyliłem, to w tym roku lista jest identyczna jak w poprzednim.

Sama idea mi się podoba, nie raz przypominam sobie o nagraniach, których przez rok nie było czasu odkurzyć, wyciągam stare płyty, sporo frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że będą jakieś zmiany w porannym ZD3 od nowego tygodnia. „Urywki z Rozrywki” chyba znikają (moje podejrzenie, wyjaśnienie na końcu), zamiast tego będą (to jest już reklamowane na antenie, więc potwierdzone) „Urywki z kalendarza” (z określoną tematyką - komentarze do wydarzeń z przeszłości z przymrużonym okiem), ale nie przed 9, a przed 7 i w innym składzie: Artur Andrus, Łukasz Błąd, Filip Jaślar i Wojciech Zimiński (brak Dariusza Rzontkowskiego i Piotra Bukartyka, tylko 4 dni w tygodniu?), natomiast przed 9 będą „Przeboje Trójkowej Rozrywki” - skecze z archiwum Trójki. Na razie zmiany nie są ujęte w ramówce.

 

Dlatego podejrzewam, że „Urywki z Rozrywki” znikają, bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że komentujący będą się pojawiać dwa razy w osobnych blokach oraz że tworzyliby większy blok rozrywkowy wraz z zapowiadanymi „Przebojami Trójkowej Rozrywki”. Ale zobaczymy.

 

EDIT: Wydaje się to potwierdzać, dodatkowo nie będzie już komentatorów, a piosenka dnia zamiast po 7 pojawi się po 8:35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie - komentatorów nie ma, pewnie byli zbyt słabo sterowalni, "przeglądacza prasy" dużo łatwiej, jakby co, wymienić  ;)

Urywki z rozrywki skasowane, Bukartyk za bardzo uwierał panią prezeskę, a te "Przeboje rozrywki..." to oczywiście prehistoria radiowej rozrywki, fajne, ale to zupełnie inna bajka, z taśm sprzed lat, super-bezpieczne, bo nie komentują teraźniejszości :D

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieszyłem się, że wygrało "Bohemian Rhapsody" zespołu Queen. Fantastyczny utwór. Już miałem dosyć zwycięstw "Brothers in Arms" Dire Straits. Nie mogę też zrozumieć dlaczego "Child in Time" nigdy nie może zameldować się na podium, tylko gdzieś zawsze miejsca 6., 7. "Innuendo" też powinno być zdecydowanie wyżej. Nie głosowałem w tym roku. Nie wiem, czy w zestawie było "Echoes" zespołu Pink Floyd. Ja wiem, że utwór ma około 23 minuty, ale dla mnie to jeden z najważniejszych utworów Floydów, oprócz "Dogs" czy "Sheep" i powinien być chociaż w zestawie. Dobrze, że "dobra zmiana" nie zabrała jeszcze "Topu Wszech Czasów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że układ utworów to wypadkowa wieloletnich przyzwyczajeń słuchaczy Trójki - ogólnie pierwsza dziesiątka jest dość stabilna i mało się tam dzieje na przestrzeni lat. Marek wspominał na blogu, że w Holandii przykładowo na miejscu 4 potrafi być Billy Joel - Piano Man, gdzie u nas to żadnego jego utworu nie ma w pierwszej setce - w Polsce Joel nie cieszy się taką popularnością, rok temu to nagranie było w Polsce na miejscu... 1300 :) (najwyżej od niego było nagranie Uptown Girl na miejscu 806).

 

W zestawie do głosowania było 12 nagrań Floydów, Echoes też, ale nie załapało się do pierwszej setki (jako jedno z 4 Floydów - 8 było w pierwszej 100). Nie wiem, czy w tym roku też będzie szansa na podejrzenie pełnych wyników - gdyby się udało, to zobaczymy i gdzie był Echoes i też parę innych różności (głosowałem m.in. na Tori Amos, Kate Bush, Cocteau Twins, fajnie byłoby zobaczyć co ten mój głosik dał ;) ).

 

PS: Co ciekawe - podobno z powodu błędu na stronie PR wyniki topu wyciekły nieco wcześniej, jakieś 1,5 godziny przed jego zakończeniem ;) Ale nie interesowałem się tym, nie ma co sobie psuć niespodzianki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tym bardziej żałuję, że nie głosowałem. Może zabrakło mojego głosu "Echoes", chociaż nie sądzę. Ale też ubolewam, że "Trójka" nie publikuje gdzieś na swojej stronie internetowej pełnych wyników notowania Topu Wszech Czasów. Wiadomo, że z uwagi na ramy czasowe można wyemitować tylko pierwszą setkę, chociaż w przeszłości i z tym różnie bywało. Ale pełne zestawienie z ilością głosów oddanych na dany utwór fajnie byłoby z ciekawości zobaczyć. Jestem ciekawy, gdzie można podejrzeć wyniki holenderskiego "Topu". Wiem, że Niedźwiedź o nim wspominał ostatnio, zresztą, holenderski "Top" posłużył za pierwowzór do stworzenia podobnego zestawienia w Polsce. Zaskoczony też byłem, że zespół Budgie nie umieścił żadnego utworu w pierwszej setce, (przynajmniej nie zauważyłem), a przecież Walijczycy są u nas bardzo popularni.

Edytowane przez Maris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest pełne zestawienie Top-u, wszystkie 1503 miejsca (tylko bez ilości głosów) - można pobrać piękny i pieczołowicie wykonany PDF tutaj: http://lpmn.pl Tu naprawdę chapeau bas dla autora Piotra Szruby.

 

Dodatkowo z tego co słyszę, to od początku tygodnia w Trójkowym Budziku (od 4:00 do 6:00) Piotr Łodej gra kolejne utwory od 101 do tyłu, nie wiem jak daleko dojdzie, na razie był przy 131. Mi się to podoba - jeśli redaktor kiedyś na to wpadnie, to w moim imieniu bardzo dziękuję Panie Piotrze :) Jeśli będzie prezentować dalej, to tak się składa, że utwór Echoes byłby do zagrania jutro w Budziku, ale nie wiem, czy redaktor da radę 23:31, wątpię, nawet nie wiem, czy 16:30 - to jednak chyba jak na audycję poranną nie do przejścia, ale może się mylę ;)

 

Holenderski Top 2000, to chodziło o ten: http://www.nporadio2.nl/top2000 :) Nie brakuje tam ciekawostek, ale pewne podstawy jak Stairway To Heaven, czy Child In Time są dość wysoko, a Queen też na pierwszym :)

 

A co do samej Trójki, to jako ciekawostkę można odnotować, że grają LP „Other People” dość przebiegle ocenzurowany :] Jakoś tak wydawało mi się, że więcej gwizdania jest niż normalnie i się nie myliłem ;) Ciekawe też, że jednocześnie nagranie lata na tak różnych stacjach jak Trójka i Radio ESKA, rzadko zdarza się coś takiego :)

 

EDIT: Piotr Łodej zagrał Echoes, ale na tyle na ile pozwoliła formuła porannej audycji, czyli jakieś ~4:30 z całości, na moje ucho jakiś sklejony "radio edit", bo ostatni "refren" (jeśli to tak można nazwać) z części pierwszej był wymieniony na ostatni z trzeciej.

 

Zamiast:

And no one calls us to move on
And no one forces down our eyes
And no one speaks and no one tries
No one flies around the sun
 
Było:
And no one sings me lullabies
And no one makes me close my eyes
So I throw the windows wide
Call to you across the sky...

No ale poranek nie byłby zbyt dobry do zagrania całości, na pewno trafi się jeszcze jakaś okazja, może jeśli za rok uda się "wygłosować" ;) Doceniam determinację p. Piotra, że gra kolejne pozycje z Topu :) Doszedł do 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Mr. Orbita. Kawał dobrej roboty wykonał autor tego zestawienia. Gdy chodzi o holenderski "Top", to pomimo tego, że w pierwszej "10" są takie utwory jak "Stairway to Heaven", "Bohemian Rhapsody" czy "Child in Time", to faktycznie jest wiele utworów, które są kompletnym zaskoczeniem. Być może w Holandii nie wszystkie brytyjskie zespoły rockowe cieszą się taką popularnością. Tak na marginesie, jestem ciekawy, jak takie zestawienie wyglądałoby w Wielkiej Brytanii. Szkoda, że utwory z miejsc poniżej 100-nego "Topu Wszech Czasów" są nadawane nad ranem a nie np. w późnych wieczornych. Ale jak się kiedyś przebudzę wcześniej to włączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomPL - bardziej późno chodzę spać - często pracuję w nocy ;) Budzika cenię, to taka trochę Trójkowa perełka, wprawdzie o morderczej porze (chociaż Mikrokosmos Grzegorza Zembrowskiego też między 4:00, a 6:00), ale za to audycja o takiej porze daje możliwość fajnego kontaktu ze słuchaczami, do tego nie jest zaśmiecona publicystyką, a w sferze muzycznej mam wrażenie, że Piotr Łodej ma sporo wolności i pojawia się wiele nagrań prezentowanych rzadko. Wprawdzie głównie jednak pasujących do porannego klimatu, bo np. King Crimson - Starless byłby trudny do przejścia o poranku, ale nadal jest ciekawie, nie raz zainspirował mnie, żeby poszukać jakiejś płyty i zakupić, bo zdałem sobie sprawę, że mi brakuje ;)

 

@Maris - jeśli dobrze podsłuchałem dziś, to dalsze pozycje z Topu będą do końca tygodnia - jeszcze tylko jutro, więc nie uda się dojść do 200. Ale i tak daleko - Budzik dotarł, dziś do 167. Może uda się do 180 :) Myślę, że to była taka trochę bardziej inicjatywa własna ze strony Piotra Łodeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Mr. Orbita. Kawał dobrej roboty wykonał autor tego zestawienia. Gdy chodzi o holenderski "Top", to pomimo tego, że w pierwszej "10" są takie utwory jak "Stairway to Heaven", "Bohemian Rhapsody" czy "Child in Time", to faktycznie jest wiele utworów, które są kompletnym zaskoczeniem. Być może w Holandii nie wszystkie brytyjskie zespoły rockowe cieszą się taką popularnością. Tak na marginesie, jestem ciekawy, jak takie zestawienie wyglądałoby w Wielkiej Brytanii. Szkoda, że utwory z miejsc poniżej 100-nego "Topu Wszech Czasów" są nadawane nad ranem a nie np. w późnych wieczornych. Ale jak się kiedyś przebudzę wcześniej to włączę.

Jest takie miejsce w sieci, gdzie można odsłuchać wszystkie audycje PR3, również Budzik, za darmo. Ponieważ nie jestem pewien czy autor chciałby aż tak szerokiej reklamy (bo to raczej nielegalna inicjatywa), to jeśli nie znasz tego miejsca a byś chciał namiary to pisz na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś o 22:00 pojawi się nowa audycja muzyczna - „Głowa, serce, baza, czyli nos do muzyki” - poprowadzi ją Gaba Kulka. Zastąpi audycję „Historia Fryderyków” Tomasza Żądy.

Info: https://www.facebook.com/kulkagaba/posts/10155715910492942:0

 

EDIT: W niedziele po 21:00 nie będzie się już pojawiać audycja „Trójkowy chuligan literacki” Mateusza Matyszkowicza, nie wiadomo co z „Cogito ergo...” - jak wynika z zapowiedzi, które pojawiły się na antenie - od teraz co tydzień będzie tu „Scena Teatralna Trójki”. Nie ma informacji, czy te audycje przejdą na inne pory, czy całkiem znikają.

 

Co do muzyki: Beyonce chyba zagrała tylko Agnieszka Szydłowska (i może Anna Gacek), poza tym nie słyszałem na antenie. LP weszło do playlisty i to była piosenka dnia. Coldplay grają cały czas, tu się nic nie zmienia - chyba z czystego sentymentu za tym, czym Coldplay był kiedyś. Za to w tym momencie (6:56) Maroon 5. Nie wiem, czy to faktycznie jakaś zapowiedź lekkiego przeskoku w stronę pop, czy może takie "rodzynki", na razie trzeba nasłuchiwać... Ale wydaje mi się, że Piotr Metz ma nad tym kontrolę i jest gwarantem trzymania się jednak dotychczasowej linii muzycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do muzyki: Beyonce chyba zagrała tylko Agnieszka Szydłowska (i może Anna Gacek), poza tym nie słyszałem na antenie. LP weszło do playlisty i to była piosenka dnia. Coldplay grają cały czas, tu się nic nie zmienia - chyba z czystego sentymentu za tym, czym Coldplay był kiedyś. Za to w tym momencie (6:56) Maroon 5. Nie wiem, czy to faktycznie jakaś zapowiedź lekkiego przeskoku w stronę pop, czy może takie "rodzynki", na razie trzeba nasłuchiwać... Ale wydaje mi się, że Piotr Metz ma nad tym kontrolę i jest gwarantem trzymania się jednak dotychczasowej linii muzycznej.

 

Osobiście bacznie obserwuje ten przeskok w kolorową stronę popu od kilku lat. I nie są to już rodzynki ale codziennie emitowane popowe kawałki. Jestem szczególnie uczulony na ten rodzaj muzyki zwłaszcza puszczane w 3.

Nie można usprawiedliwiać radia przez pryzmat zespołu który kiedyś grał dobrą muzykę (twój przykład Coldplay) bo teraz grają muzykę dla mas i zysku. Jeśli jesteśmy na tego typu porównywaniach, to co wyrabia zespół Duft Punk też wykracza poza kanony dobrej muzyki a puszczany kawałek The Weeknd ft. Daft Punk - Starboy jest wg, mnie nie do przyjęcia.

 

Pierwszą audycją którą zaczęły zalewać kawałki POP to niestety LP3. Teraz tam jest ich kilka (bywali już: Sia, Ed Sheeran, Madonna, Szpak) i co gorsze wchodzą do pierwszej 30-tki. Oczywiście audycje autorskie pozostają niezmienne ale w całym czasie antenowym stanowią niewielki %.

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przesadzacie z tą Beyoncé i popem. Zawsze, kiedy włączam Trójkę to słyszę tam kompletnie inną muzykę niż w stacjach komercyjnych. Raz puścili "Don't Hurt Yourself", które nawet nie jest singlem i daleko mu do jej największych przebojów. Takie "smaczki" w Trójce są od dawna.

 

Poza tym to, że artysta ma kilka komercyjnych hitów i jest znany z kolorowych gazet, nie dyskwalifikuje go jako dobrego muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie Przesadzamy? 3 to radio na którym się muzycznie wychowałem i boli mnie jak leci coś takiego:

 

 

Do takich kawałków z kolorowych gazet są rfm fm czy inne "z" radia ale nie trójka.

Moim zdaniem każdy skok w bok dyskwalifikuje artystę do playlisty tego radia!

 

Jeszcze chwile a usłyszymy duet Maryli Rodowicz i Zenka - zielone oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem młody i mnie takimi kawałkami Trójka zachęca do siebie. Nie będę mówić, że oczekuję zmian czy coś w tym stylu. To radio jest dla Was, słuchaczy Trójki, którzy są specyficznymi odbiorcami.

Ale myślę, że za jakieś 30-40 lat ta stacja już nie będzie taka sama jak teraz. Obecnie Trójka ze starszych utworów puszcza zespoły, które są szanowane przez wszystkich i lecą w jakimś stopniu również w "RMFkach" - Metallica, Queen, Stonesi czy U2.

 

A za te 30 lat, co będą wspominać z obecnej dekady? Samą niszę, która ze współczesnych utworów jest tylko uznawana za "dobrą"? Ja będę wspominać Rihannę, Beyoncé czy Się - a mimo to nie uważam się za osobę mniej inteligentną od Trójkowiczów. Taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać w żadną stronę ;) Od Rihanny są jednak inne stacje radiowe - gdyby nagrała coś ambitnego, to może, bo nie ma się co skreślać całkiem artysty, nawet komercyjnego - jednak może wyjść z czymś wartym zaprezentowania. Ale to dyskusja o gustach i każdy tu będzie miał inne zdanie w zależności co kto lubi i jaką ma tolerancję na inne granie - proszę bez przepychanek ;) Eksperymenty pop nie są nowością - w latach .90 Trójka grała przecież nawet Spice Girls - nie wiem, czy to nie było dalej posunięte skomercjalizowanie niż teraz ;)

 

Nie wiem, czy @SiGi bardziej byś się nie przeraził w Sylwestra, bo w Trójce poleciała np. Dua Lipa - tu nawet ja się zaskoczyłem ;)

 

Bardziej mnie martwi ilość reklam. Naprawdę to pogorszyło się w ciągu ostatnich 6 miesięcy i jest ekstremalnie źle. Wczoraj po serwisie o 16:00 była cała seria (od 16:05:10)

- autopromocja „Sceny Teatralnej Trójki” (o tym, że będzie co tydzień)

- Media Markt (16:06:00)

- Apetizer (16:06:15)

- Positivum (16:06:45)

- Lidl (16:07:15)

- Fundamic (16:07:45)

- Rostil (16:08:15)

- Media Expert (16:08:45)

- Neosine (16:09:15)

Jeszcze doszedł dżingiel i nagle zrobiła się 16:10 - 5 minut reklam!

 

I to nie był koniec, bo przed serwisem znowu fala reklam:

- autopromocja „Głowa, serce, baza” (16:56:30)

- Akustone (16:57:00)

- Herbapect (16:57:30)

- T-Mobile (16:58:00)

- Magmisie (16:58:15)

- Lidl (16:58:30)

- Desmoxan (16:59:00)

- NeoMag Skurcz (16:59:30)

 

Czyli 9 minut i 30 sekund w godzinie. Zwyczajnie zaczyna to denerwować - reklam jest zbyt dużo. :dammit: No już prawie dolatują do 12 minut w godzinie jak stacje TV :dammit:

 

PS: Wczoraj w sobotę zamiast „Ostatniego seansu filmowego” po 16:00 pojawił się Tomasz Żąda - nie wiem, czy na stałe przenosiny z 22:00, czy jednorazowo. Mam dziwne wrażenie, że zmiany w ramówce od nowego roku są robione "z partyzantki", żeby słuchacze nie zorientowali się w sytuacji zbyt szybko.

 

Co do zastępstwa w „Sieście”, to podobny manewr zastosowano pod nieobecność Marka Niedźwieckiego w Markomanii - zamiast niego pojawiali się artyści prezentujący swoje muzyczne - m.in. Anna Maria Jopek i Kuba Badach jak kojarzę. To akurat chyba całkiem miły pomysł, zależy jak się wpasują w klimat audycji - Aga Zaryan radziła sobie w większości i chyba tylko Bowie mi zazgrzytał - średnio mi pasował do Siestowego klimatu. Ale ogólnie OK - pamiętam jak za Marcina Kydryńskiego zastępstwo wziął Piotr Stelmach - i zagrał fajne, zacnie, ale jednak "po Stelkowemu", więc pomysł z artystami chyba nie jest taki zły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr Orbita O gustach nie ma co dyskutować z tym się zgodzę. W latach 90 sam błądziłem w POPowych kawałkach i słuchałem JW24 na RMFie. Jestem jednak zdania że pewne schematy stacji powinny być zachowane i nawet pojedyncze występki nie powinny mieć miejsca.

Dua Lipa w trójce? To tylko potwierdza że w stacji od strony doboru artystów komuś za konsolą się coś poprzestawiało. Chyba że to celowy zabieg?

Co do reklam zgadzam się całkowicie, ich ilość i dobór treści irytuje. Dodał bym do tego ilość audycji przegadanych za dnia ze znikomą ilością muzyki.

Co do "Siesty" uwielbiam i nawet dzisiejsze zastępstwo brzmiało ciekawie. Końcówka to prawda zaskakująca i podczas drzemki groziło by to szybkim przebudzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dua Lipa to było tylko sylwestrowe jajcowanie Tomka Żądy ;) On tak lubi co sylwestra coś wywinąć, rok temu przemycił bodajże Iconę Pop, dwa lata temu też coś było tego typu - taka jego niepisana tradycja, myślę, że troszkę trolluje :) Pewnie jak tak gra, to siedzi w studio i robi: :rofl: W taką noc można wybaczyć ;)

 

Wydaje mi się, że na Piotra Metza jako dyr. muzycznego można jednak liczyć - w Liście Osobistej gra wręcz bardziej Trójkowo niż Trójka, zresztą o jego czasach w RMF też krążą interesujące historie dotyczące np. kartki na drzwiach informującej o zakazie grania Kylie Minogue - ciekawe na ile to prawda, bo słyszałem też wersję, że to Tadeusz Sołtys za tym stał, może ktoś to zna i mnie skoryguje albo to tylko legenda ludowa :) W każdym razie Metz jest na tyle świadomy, że wie, czego słuchacze Trójki nie kupią na antenie i póki jest dyr. muzycznym, to nie ma obawy, dodatkowo przećwiczył różne pomysły przez lata, jak playlisty (ojciec playlist w RMF) itp. i wie co ma jaki skutek.

 

Wręcz lepiej on, niż miałby przyjść ktoś kompletnie z zewnątrz, kto jednak sytuacji w Trójce nie rozumie i sobie wymyśli np. bezpośrednią konkurencję z RMF FM. Obawiam się nawet, że na razie to jest jeszcze OK, ale Metz może zostać wymieniony po konkursach na władze w PR i wtedy może zdarzyć się dosłownie wszystko... My jako słuchacze w zasadzie i tak nic z tym nie zrobimy, będzie jak będzie. Jeśli kiedykolwiek Trójka stanie się dla mnie nie do słuchania, wymienią muzykę i/lub ekipę, to ostatecznie odeślę mojego Amatora 3 na zasłużoną emeryturę i trudno, mam sporo płyt. Pidżama Porno miała swego czasu takie nagranie „Złodzieje zapalniczek” - fragment od „Sam decydujesz...” do mnie trafia, wolałbym uniknąć oczywiście, ale bywa różnie w życiu... Bądźmy optymistami ;)

 

Bowie wczoraj w takiej ilości, bo miałby 70 urodziny, niestety z jakiegoś powodu wszyscy uparli się na „Lazarus” i słyszałem go chyba trzy razy (ostatnio Minimax - Leszek Adamczyk). Czuję, że dziś i jutro też go nie zabraknie (stawiam na Stelkę).

 

PS: JW 23 ;) Dawniej też trochę skręcałem i w RMF i miałem też "romans" nawet z eurodance, mądrość przychodzi z wiekiem ;) Ale akurat każde takie doświadczenie myślę ma duże znaczenie, bo to wszystko sprawiło, że teraz słuchamy tego, czego słuchamy, może gdyby się nie błądziło, to i by się do tego miejsca nie doszło ;) Dawno dawno temu w latach .90 wściekałem się słysząc Take That, a teraz - nie słucham, ale rozumiem i szanuję, inaczej to postrzegam i przekazuję podziękowania na ręce Garego Barlowa i Robbiego Williamsa, że mnie wtedy denerwowali, to było ważne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...