Skocz do zawartości

Trójka (PR3)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Radiowa ''Trójka'' wprowadza od dzisiaj nową satyryczną audycje pt. ''Trzy po trzy'', która będzie nadawana od poniedziałku do piątku o godz. 18:05. Prowadzącym będzie nowy wicedyrektor ''Trójki'' Mariusz Cieślik, a wśród gości będą m.in. Robert Górski czy Grzegorz Halama - audycja będzie miała charakter podsumowania dnia:

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trzy-po-trzy-satyryczne-podsumowanie-dnia-w-trojce-gospodarzem-mariusz-cieslik-pierwszym-gosciem-robert-gorski

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo słabo. Cieślik stylizował się na radiowego luzaka rodem z jakiejś lokalnej stacji radiowej (ale to było grubo poniżej nawet RMF), prowokował mówiąc głupoty (żeby było śmieszno) i przekręcając fakty (np. okulary saneczkarza, gdy cały świat pisze o masce) - jednym słowem strasznie zaniżał poziom. Motyka próbował ciągnąć w górę, ale nie dało się.

To było jak niezamierzony pastisz "Winien i ma", a może powinien nazywać się "W tyle fonii" ;) Nie wiem, czy którykolwiek z gości da radę by ten programik dał się lubić... Może Halama zagada wicedyrektora?


No tak, zapomniałem dodać o tym negliżu Polek:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wicedyrektor-radiowej-trojki-polki-powinny-czesciej-pokazywac-sie-w-neglizu/ssetq8r,


Czy Halama może być nieśmieszny? Może, wystarczy że jest przed mikrofonem razem z Cieślikiem ;) Co za żenada... z gitarą :mrgreen:

Jutro Gąsowski ma szanse na kompromitację. Zastanawiam się, czy Górski nie zrezygnuje z tego zapowiedzianego (przez niektórych, bo nie wszyscy go wspominają w ty kontekście) występu na antenie Trójki?

Edytowane przez TomPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Gąsowskiemu udało się(!) skłonić wicederektora do wspólnego przyznania, że Frasyniuk w kajdankach to jednak nie było fajne. Nadal tylko nie udało mi się zauważyć, żeby to był program satyryczny, choć występowali satyrycy :roll: Czekam na Górskiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwórce prowadził kiedyś poranny program.To będzie takie samo arcydzieło jak "Trzy po trzy".Dyrektor Świetlik na początku swojego urzędowania powiedział "Wygładzamy ramówkę". To jest zagłada trójki,facet już dawno powinien zlecieć ze stołka,totalny niewypał.

Swoją drogą jedynka nadal bez szefa,brak chętnych na samobójstwo.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na podstawie doświadczenia życiowego, to jakie masz zastrzeżenia do Migały? To jego program, a nie Sobali, czy Świetlika


edit: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trojka-i-radio-zet-z-rekordowo-niska-sluchalnoscia-traci-tez-jedynka

 

Mamy pewną zapaść słuchalności Trójki. Tymczasem Jacek Sobala schował się i nie słychać żadnych jego planów, aby poprawić ten stan rzeczy. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na podstawie doświadczenia życiowego, to jakie masz zastrzeżenia do Migały? To jego program, a nie Sobali, czy Świetlika

 

Nie znałem człowieka, natomiast czytając o jego poprzednich dokonaniach oraz jego wypowiedź, jak zapowiada swoją audycję moje doświadczenie podpowiada mi, że będzie to taki sam wodotrysk jak "3 po 3", albo gorzej. Oczywiście historia oceni, już wkrótce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś doktora Wilczura słuchacze trójki przeżyli. No dajcie spokój, to program nocny, ile osób słucha w nocy z niedzieli na poniedziałek radia po północy? :)

 

A wracając do Sobali, gość ma szansę być jednym z najbardziej biernych prezesów w historii. Nie potrafię w jego dokonaniach znaleźć nic poza startem Radia Chopin. Prezes Stanisławczyk chociaż miała wizję i dostrzegała palące problemy (np. zapóźnienie w serwisach www i ich fatalne działanie i aplikacjach mobilnych)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...