Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś miał się też odbyć casting do środkowoeuropejskiej edycji Amazing Race, ale nic z tego nie wyszło. To byłaby może ciekawa propozycja :)

Nie tyle, że miał się odbyć, ale się odbył (nawet finałowy etap castingu) :) Program miał być filmowany w 2005 roku, jednak później jego realizację przeniesiono na 2007...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na własny serial chyba ich nie byłoby stać, skoro stacje premium HBO czy Canal+ tworzą raptem po jednej takiej produkcji (Bez tajemnic, Krew z krwi) i mocno się tym afiszują ;)

 

Prędzej widzę tutaj jakiś lokalny magazyn filmowy, choć w tej materii AXN ma już niewielkie doświadczenie. Swego czasu był emitowany, być może nadal jest, kilkuminutowy ZOOM z prezenterką udającą że jest głupawa...

Kiedyś miał się też odbyć casting do środkowoeuropejskiej edycji Amazing Race, ale nic z tego nie wyszło. To byłaby może ciekawa propozycja :)

 

 

Chodziło mi o serial "europejski" bądź podpięcie się pod jakąś produkcję. Zamiast inwestować w amerykańską "Firmę" , mogą zainwestować w projekt wspólnie np: z BBC.

 

Na coś polskiego, oprócz małego magazynu nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia widza to nic nie zmienia.

Dokładnie. Wcześniej przynajmniej seriale były udźwiękowiane w HBO Studio. Ale HBO z tego zrezygnowało i AXN czy HBO korzystały z zewnętrznych firm. Jeśli idzie o dystrybucje seriali to też nie ma to praktycznie żadnego znaczenia, bo HBO i AXN emitowały w Polsce zupełnie inne seriale. Ot, ciekawostka statystyczna i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, od wielu lat zajmowało się tym Sun Studio Polska, a teraz SDI Media (podobnie jak większość filmów na HBO) ale wcześniej robiło to właśnie studio HBO. Tak więc nie ma większego wpływu fakt że HBO wycofało się z dystrybucji AXN Polska. Taka firma jak AXN, spokojnie przetrwa sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć jeszcze raz o zupełnie tragicznej sytuacji abonentów cyfry w kontekście AXN. Otóż AXN HD jest dostępny, w przeciwieństwie do Polsatu i Enki, w najwyższym i najdroższym pakiecie. AXN HD w Polsacie i Ence są w pakietach za rozsądne pieniądze dla nieTV-maniaków. W cyfrze musisz wybulić 99zeta, żeby mieć dostęp do AXN HD. Problem polega na tym, że AXN SD to totalna porażka. Jakość, jeśli tak żartobliwie można powiedzieć, to kompletne dno i zwyczajnie nie da się tego oglądać. W ogóle powszechnie się uważa, że AXN SD to kanał o najgorszej jakości.

 

Czy ja mam przed sobą rok nieoglądania AXN, czy może w cyfrze ktoś pomyśli i doda AXN HD do jakiegoś niższego pakietu niż ten najdroższy? Bo o podniesieniu jakości wersji SD przestali już myśleć nawet najbardziej naiwni i łatwowierni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolec, tylko się ośmieszasz pisząc takie bzdury. AXN HD można mieć w Cyfrze za 55 PLN, a nie 99.
Czyżby? A może byłbyś uprzejmy przeczytać mój post i zrozumieć? Mianowicie piszę tam o abonentach "cyfry" czyli po waszemu Cyfry+ Otóż może mi wyjaśnisz czemuż to na stronie http://www.cyfraplus.pl/oferta/pakiet.html#CANAL-OPT

jakoś nie za bardzo widzę pakiet za 55, nieważne, a logo AXN HD podświetla się dopiero po wybraniu opcji Superpremium HD za 99, natomiast w opcjach dodatkowych do żadnego tańszego pakietu nie ma wyszczególnionego AXN HD w opcji HD Optimum, powiedzmy? A może ja nie potrafię tego znaleźć, albo strona się wyświetla jakoś inaczej niż u was? A może do abonamentu cyfry ma sobie dokupić Polsat i będzie za 55? Tylko wtedy nie będzie 55 tylko 55+mój abonament. A taka opcja to do wsadzenia w buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi mi się o takie cóś

 

komiczneforum.jpg

 

to jest taki montaż ze zrzutu ze strony cyfry. Jak widać jeśli się weźmie pakiet Kompakt HD, to AXN świeci, czyli jest w pakiecie, natomiast AXN HD jest szate, czyli go nie ma. Z kolei w opcji dodatkowej HD nie ma AXN HD, tylko te kanały, co są w ramce. Z tego, co ty piszesz, to tylko cena się zgadza, 44+11=55. Tylko, że AXN HD w tym nie ma. Żeby się zaświeciło logo AXN HD, to trzeba wejść w najdroższy pakiet za 99. W żadnym tańszym się logo AXN HD nie świeci, w żadnej opcji dodatkowej do tańszych kanałów też AXN HD nie ma. Więc jak to jest? Strona cyfry kłamie, bo kanał jest, choć go "nie widać" czy jak? Bo, że cyfra kłamie, to już nie jeden się przekonał na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie udało nam się trafić na coś, co można śmiało uznać za chore.

 

Zwróćcie uwagę, że pokazujemy różne strony. Ja piszę o tym, co jest na http://www.cyfraplus.pl/oferta/pakiet.html#KOM natomiast marcin81 pokazuje stronę http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html a to nie jest to samo. Nie jest to samo, bo ja mam akurat kompakt HD i nie mam AXN HD tylko ten - nie napiszę wprost słowa, które jest adekwatne do opisania jakości wersji SD, czyli pewnej choroby przenoszonej drogą płciową na literę s - w wersji SD. O co tu chodzi? Nowi mają HD, a "Starzy" mają gie? Bo tak by to z tego wynikało. Dyskryminacja grupy abonentów? Rasizm w cyfrze chciałoby się powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy już mają podpisane umowy z cyfrą nadal mają dostęp do AXN HD wyłącznie w pakiecie CANAL+ SUPERPREMIUM HD za 99zł. Nadal jakość wersji SD to dno i wodorosty. Dwa przykłady, jak można mieć abonenta gdzieś. Dotyczy to zarówno cyfry, jak i samego AXN.

 

Załóżmy, że ktoś taki, jak ja, czyli abonent cyfry z pakietem Kompakt HD, chciałby oglądać AXN HD. Z przyczyn oczywistych - AXN SD to pod względem jakości dno i wodorosty. Tylko arabskie kanały dla nastolatków marszczących freda przed telewizorem są gorsze. Aktualnie nie ma żadnej opcji poza najwyższym pakietem za 99zł żeby mieć AXN HD. I w tym miejscu dochodzimy do miejsca, w którym widać wyraźnie, że

 

cyfra działa na szkodę AXN.

 

Cyfra działa na szkodę AXN z tego powodu, że odstraszająca i tragiczna jakość kanału SD skutecznie zniechęca od oglądania. Cena pakietu z wersją HD - 99zł! - jest zaporowa. Ale jeśli już ktoś się zdecyduje na te 99zł. to otrzyma taki zestaw kanałów typu HBO i Canal+ (również w HD!), że nie będzie miał najmniejszej ochoty na AXN. W HBO i w Canal+ filmy są emitowane bez reklam.

 

Czyli cyfra wykańcza AXN. Tragiczną jakością i zaporową ceną. Kto w cyfrze tak nie lubi AXN? Albo inaczej. Jakie kanały są tymi "jedynie słusznymi", które abonent cyfry ma oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Jestem przeciwny tworzeniu teorii spiskowych - popatrz na jeszcze gorsza sytuacje:

Chce ogladac Pingwiny z Madagaskaru w dobrej jakosci - musze miec Nickelodeon - ale Cyfra+ oferuje ten kanal tylko w HD i co najlepsze - rowniez tylko w tym najwyzszym pakiecie. To jest jeszcze gorsza sytuacja niz z AXN, poniewaz nie ma nawet wersji SD tego kanalu.

 

Swoja droga - cala paczka AXN ma slaba ramowke, nic tam nie ma ciekawego, lektor z tego co slyszalem, gdy ten kanal jeszcze ogladalem, jest tragiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat główny AXN ma ramówkę całkiem dobrą. Co prawda w tym sezonie, nie mieli wielkiego szczęścia do nowości, praktycznie wszystkie, które zakupili dostały cancela po pierwszym sezonie, ale takie jest ryzyko jeśli emituje się seriale coraz szybciej po amerykańskiej premierze. A AXN niektóre emituje już nawet tydzień po premierze w USA.

Przydałyby się tylko napisy do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat, to że jest lektor, to jest normalne, gdyż u nas jest to najpopularniejsza forma tłumaczenia.

Medium leci stare, bo nowych nie ma, serial skasowany. JAG leci jako wypełniacz w ciągu dnia. Seriale które mają bądź miały premierę na AXN to m.in.: CSI, CSI: Miami, CSI:NY, Zabójcze umysły, Missing, Unforgetable, Tożsamość szpiega, Justified, Firma czy Rzeka.

Jeżeli ktoś nie lubi seriali, to ten kanał nie jest dla niego ciekawy, ale trzeba przyznać obiektywnie, że nadaje on najnowsze amerykańskie seriale i trzyma bardzo dobry poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Umkwatata, Lektor badziewny ? co Ty chcesz taki lektor jak w filmach ? tragedii nie ma, i raczej nie bedzie. Wole ten lektor niz ten z History HD ktory jest w zapowiedziech, od razu kojarzy mi sie z MTV PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...