Skocz do zawartości

TVP Stream


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pavl6 napisał:

Co ciekawe, aplikację można sobie podejrzeć z poziomu przeglądarki. Link: https://hbb-prod.tvp.pl/apps/manager/hub/?categoryId=1649941&name_channel=TVP1_HD

 

Tyle, że mi działa tylko VOD, a przy kanałach na żywo, że nie można odtworzyć materiału, czyli tak jak miałem na tunerze Octagon SF8008 w starej wersji (nowa nie chce mi się włączyć wcale).

Jak ten link znalazłeś ? @pavl6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie DVBViewer z wtyczką HBB TV TVP GO nie chce mi działać, wyskakuje błąd informujący, że strona nie chce się otworzyć, z podaniem linku do strony. Przekopiowałem do przeglądarki, mam jakąś wtyczkę emulującą czerwony przycisk, wcisnąłem i mnie przełączyło na to. Do każdej podstrony jest oddzielny link, więc teraz mogę otworzyć to na dowolnej przeglądarce, bez potrzeby kombinowania jak wcisnąć czerwony przycisk. Niestety streamy na żadnej nie chcą działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Widz naziemnej telewizji napisał:

Jak ten link znalazłeś ? @pavl6

Znajdzie to każdy kto ma odrobinę wiedzy choćby o serwerach proxy :)
HbbTV to nic innego jak otwarcie linka do strony internetowej., działa to na takiej samej zasadzie jak każda strona, za wyjątkiem nawigacji po stronie.

 

@pavl6 Klawisze kolorowe emulują klawisze na klawiaturze od angielskich słów, czyli "R" - od czerwony "B" - od niebieski itd.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Instrukcją jest nauka i wiedza. Z całym szacunkiem dla czytelników ale forum, to nie szkoła żeby wszystko zdradzać :) 

Kto chce znajdzie takie informacje.

Lekko wtajemniczonym same słowa serwer proxy już wszystko wyjaśniają.

A nie jest to żadna tajemna wiedza. To podstawy informatyki.

Forum to razem się uczymy i przekazujemy różne opinie, informacje medialne itd...  więc można powiedzieć, że się uczymy na opiniach, linkach itd... 

Edytowane przez Widz naziemnej telewizji
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem link poprzez TVP Kultura jednak. https://hbbn.tvp.pl/apps/hub/#mainpage

 

@dvbtowiecMasz rację, że jak ktoś umie, to potrafi wszystko znaleźć. Metodą prób i błędów. :) Tylko nie wiem czy mogę pisać więcej, żeby w TVP nie doszli do wniosku, że muszą jakoś zablokować dostep spoza Hbb TV.

tvpwilnohbbtv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Video z przeglądarki Internetu ze strony TVP Stream nie działa, więc kanały z Internetu nie odbierają a raz jak im się chce ze strony ośrodka regionalnego. Ze sprytem stroną numeru identyfikacyjnego w nazwie można było bez przełączeń wyszukać i dodawać do zakładki wybrany ośrodek. Dziś możliwości takiej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Czy działa Wam normalnie TVP Stream w przeglądarce Chrome? U mnie od jakiegoś czasu nie ładują sie kanały i wyskakuje napis problem z siecią, kod błędu: "5StPyt" , nie masz połączenia z internetem lub używasz adblock. Adblock wyłączony, a kanały nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...