Skocz do zawartości

Renegocjacja obecnej umowy platformy CANAL+


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dla stalych abonentow inny nr niz ten

22 310 47 47? (pamietam z forum, ze istnial taki nr)

Chce do nich zadzwonic w imieniu mamy ale nie da sie z zagranicy. Co ciekawe na numer 22 310 45 46 czyli dla nowych anonentow moge dodzwonic sie bezproblemowo ^^

Jesli ktos taki nr zna prosze to bardzo prosze o podanie go tutaj lub priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytań ws. Wymówienia umowy

1.Jaki jest okres 3 miesiące , czy 1 miesiąc wypowiedzenia

2. A numer umowy jak miałem pocyfrowski dekoder to XXXX-01

3. Mam nadać ITI Neovision SA czy Canal+ Cyfrowy

4. Gdzie mogę znaleźć wzór wypowiedzenia

5. Czy mogę oddać dekoder w APS , który nie wymienia dekoderów uszkodzonych

Proszę o szybką odpowiedź w tej sprawie , bo na początku kwietnia muszę napisać wypowiedzenie :)

 

P.S Proszę moderatora o przeniesienie do właściwego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem Abonentem NC+ od lipca zeszłego roku. Podpisałem umowę na 18 m-cy na C+Gold ze wszystkimi C+ w tym dostałem 10 miesięcy HBO w cenie 89 zł za całość. W związku z faktem iż do końca maja mam HBO, to moje pytanie jest następujące:

1. Czy jeżeli chcę zrezygnować z HBO to muszę wysłać im wypowiedzenie na HBO listownie (jeżeli tak to na jaki adres), czy też mogę je złożyć w dowolnym APS-ie w swoim mieście?

2. Do kiedy muszę to zrobić by mi nie przedłużali umowy na HBO?

3. Jeżeli nie wyślę tego wypowiedzenia na HBO to czy automatycznie podniosą mi abonament o 20 zł od czerwca?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi. Jakub z Bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tak właściwie to możesz w każdej chwili, pod warunkiem, że nc+ będzie się to opłacać. Ja mam umowę do maja czy czerwca 2016 i ostatnio jak dzwoniłem o coś zapytać to też mi proponowali przedłużenie :) Ale nawet nie pytałem o warunki. Ogólnie to jeśli chcesz dobrać coś więcej to możesz kiedy chcesz, ale jeśli chcesz przedłużyć umowę na podobnych warunkach jak do tej pory to raczej wcześniej niż na miesiąc przed końcem nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...