Skocz do zawartości

Renegocjacja obecnej umowy platformy CANAL+


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokupienie do opcji Comfort+ opcji 6C+ to przyjemność za 99zł miesięcznie i wydłużenie umowy o kolejne 18 miesięcy. Spoglądając na stronę dla nowych ten pakiet dostępny jest w tej samej cenie lecz na 12m. Dopłacanie 70 zł za 6 kanałów jest niedorzeczne.

To był pierwszy i ostatni telefon do CA. Pod koniec umowy to oni będą dzwonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że Wasze posty będą nie na temat.

A co autor miał na myśli:

Wpisujcie czy udało wam się renegocjować ofertę w trakcie trwania umowy już w nc+.

I jeśli nadal takie będą, to czeka ich kosz.

 

Bogdan ja nie wiem co Ci przeszkadza w temacie, przecież poruszane są tematy renegocjacji, każdy się chce poradzić, powymieniać doświadczeniami a ty chcesz pakować do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem pakietu silver + 6xcanal plus + hbo i cinemax HD za 69 zl umowa na 12 miesiecy. Mam zamiar zadzwonic do Centrum Abonenta i popytać o oferte przedłuzeniowa (Full Extra) bo umowa niedlugo sie konczy. I tu mam do Was pytanie. Posiadam stary dekoder n-ki (biały) i planuje wymienic na jakis z dyskiem, aby te wszystki VOD i reszta działała, za bardzo nie orientuje sie w tej sprawie , wiec pytanie na jaki dekoder najlepiej wymienic, najlepiej nie placac co miesiecznego czynszu za wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw należy przemyśleć sprawę czy taką ofertę jest sens zamieniać na Full Extra dla VOD? Oczywiście promocja Full Extra warta jest świeczki jako takiej,ale Twoja obecna promocja również jest bardzo dobra i zapewne kończy się za około 5 miesięcy dopiero. Wymiana dekodera na mediabox to jednorazowo 199zł lub 10zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prosiłem dziś o kontakt w sprawie nowej ofert. Jestem w trakcie obowiązującej umowy z nc+. Aktualne warunki: Universe+, 6xC+, (HBO 6 miesięcy/20zł) = 79 zł. Dziś odezwał się konsultant i po kilkunastominutowych ustaleniach udało mi się wynegocjować: Universe +, 6xC+, HBO, HBO GO(6-mcy)- 69zł + mediabox - 10zł. Umowa na 18 mc-y Uważacie, że to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem dziś o kontakt w sprawie nowej ofert. Jestem w trakcie obowiązującej umowy z nc+. Aktualne warunki: Universe+, 6xC+, (HBO 6 miesięcy/20zł) = 79 zł. Dziś odezwał się konsultant i po kilkunastominutowych ustaleniach udało mi się wynegocjować: Universe +, 6xC+, HBO, HBO GO(6-mcy)- 69zł + mediabox - 10zł. Umowa na 18 mc-y Uważacie, że to dobra oferta?

A do kiedy miałeś umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...