Skocz do zawartości

Renegocjacja obecnej umowy platformy CANAL+


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłem dziś o kontakt w sprawie nowej ofert. Jestem w trakcie obowiązującej umowy z nc+. Aktualne warunki: Universe+, 6xC+, (HBO 6 miesięcy/20zł) = 79 zł. Dziś odezwał się konsultant i po kilkunastominutowych ustaleniach udało mi się wynegocjować: Universe +, 6xC+, HBO, HBO GO(6-mcy)- 69zł + mediabox - 10zł. Umowa na 18 mc-y Uważacie, że to dobra oferta?

A do kiedy miałeś umowę?

 

chyba do czerwca, ale nie mam pewności:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Z tym C+ VOD to oczywiście żart.

Bardziej bzdurnej i pozbawionej jakiegokolwiek sensu usługi nie widziałem jak C+ VOD (SD) :brawo: !

W dawnej N(ce) usługa miała nazwę "N VOD" i z tego co pamiętam jeden film w tej kolekcji zawsze był w jakości HD

PS.To kolejny dowód na to że NC+ ..... idzie na ilość a nie jakość .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kto w ogóle ogląda filmy w tej usłudze.

 

Przecież wszyscy z dostępem do tej usługi mają możliwość nagrania i obejrzenia tych samych filmów w HD a nie w jakimś nędznym SD (C+VOD)!

 

Uważam całą tę usługę za ogromne nieporozumienie i wielki marketingowy gniot!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Nasir nie zachwalam tej usługi ale jak ktoś nie ma już miejsca na dysku a przegapił jakiś film to ..... ta kolekcja jest ok....

No wiadomo jakość nie jest rewelecyjna

ps.widziałeś jak to wygląda? chyba nie masz ADB? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest nawet lepiej niż ustalałem z konsulem. Umówiłem się na Universe+, 6xC+, 3xHBO (HBO Go na 6 m-cy-0zł), Canal+ Vod - 69 zł + 10 zł za mediabox. Spytałem konsultanta czy mogę wymienić sprzęt w APS-ie, stwierdził, że nie ma problemu. Poszedłem do APS-u i sprzedawca zapytał mnie jaką aktywacje chcę wybrać. Przedstawił mi wszelkie możliwości i okazało się, że moge wziąć z czynszem za 5 zł :) Niby to tylko 5 zł różnicy, ale jak wiadomo zawsze coś. Finalnie wynegocjowałem wszystko za 74 zł czyli mniej niż teraz płace :) Moim celem było uzyskać to wszystko za 69 zł, ale i tak jestem usatysfakcjonowany z tej oferty ;) a Wy co myślicie o tym?

Oferta jest dobra i do przyjęcia jeżeli na takich kanałach Ci zależy. Gość Cię nie naciąga-co jest dziwne, bo sam się prosisz i to pół roku wcześniej ;-). Jaki dekoder masz aktualnie?

 

Naprawdę bardzo miły konsultant, jeszcze przed jego telefonem dzwonił do mnie gościu i mi oferował podobny pakiet w jakichś kosmicznych cenach. Miałem szarą mydelniczkę. Jakby ktoś chciał do niego maila to na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nasir nie zachwalam tej usługi ale jak ktoś nie ma już miejsca na dysku a przegapił jakiś film to ..... ta kolekcja jest ok....

No wiadomo jakość nie jest rewelecyjna

ps.widziałeś jak to wygląda? chyba nie masz ADB? :wink:

 

 

Nie chciałbym tego ciągnąć bo i tak zrobiłem zbyt duży off topic.

 

Nic nie tłumaczy tej usługi. Filmy tam dostępne w 99% są nowościami dostępnymi na bieżąco na wszystkich C+. Wystarczy tylko odrobina inicjatywy - sprawdzenie na stronie Canal+ i zaprogramowanie w dowolnym terminie.

Różnica jaka jest między HD a SD nie muszę tłumaczyć.

Nie wyobrażam sobie nie mieć miejsca na dysku, gromadzić kolejki nagrań, nie oglądać ich i w rezultacie być skazanym na film SD w C+VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wyobrażam sobie nie mieć miejsca na dysku, gromadzić kolejki nagrań, nie oglądać ich i w rezultacie być skazanym na film SD w C+VOD.

Jak się ma np dziecko mające 2 latka :) nie da się na bieżąco oglądać filmów(ja na to czasu nie mam)

Mnie to nic nie kosztuje mam to w cenie abo wiec nie będę narzekał (jakość nie powala na kolana) choć "lepszy rydz jak nic" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy telefon i kombinajce jak nie wiem co :(

Pakiet Univers plus wszystkie C+ za 84 :):)

Oczywiscie inne propozycje tez byle ale same ochłapy za dużo wieksza kase :)

Oczywiscie telefon od nich po wypowiedzeniu ktore jest juz w systemie :)

 

Czas mam do konca kwietnia wiec zobaczymy co sie bedzie działo :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...