Skocz do zawartości

Soft 1.25B4 dla 52E/102mini/102E/150/152/202E/250/252


pacyfic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge niestety na taki natrafic :/ na stronei jest tylko najnowszy

Właśnie z tego powodu ja zawsze zapisuję sobie na dysku każdy plik z każdą wersją softu, jaką wgrywam do mojego tunera i każdy z tych plików przechowuję sobie na moim kompie, żeby w razie czego, jak najnowszy soft okaże się "nie ten tego" ;), wrócić do poprzedniej, "sprawnej" wersji. Tak właśnie było z moim "powrotem" do najbardziej chyba stabilnej wersji z tych nowszych, wersji V1.22B5. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do teledysków, poniżej przykłady tych, które nie działają:









http://www.youtube.com/watch?v=tijW_SrCoxs

 

Dodatkowo irytująca jest animacja wczytywania filmiku, która bardzo często pozostaje na środku ekranu nawet gdy rozpocznie się odtwarzanie klipu. Jeśli jest z tym problem, może lepiej byłoby całkowicie tę animację wyłączyć, lub przenieść ją gdzieś do rogu, zmienić na jakąś mniej rzucającą się w oczy....

Co do MyIPTV, oprócz naprawy błędu z rozłączaniem większości streamów, świetnie byłoby gdyby pojawiła się opcja wyboru ścieżki audio streamu, ponieważ wiele z nich udostępnia ich kilka i nie da się ustawić pożądanej.

 

Napisałem tego posta w nadziei, że może ktoś z fergusona to zobaczy i może ruszy go sumienie, by coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że te tunery Ferguson nie są "wysokich lotów" to dobrze wiemy. Wiadomo, że za taką cenę nie można spodziewać się cudów. Do zwyczajnego oglądania telewizji te tunery są jednak OK. Ja z moją Arivą 202E, póki co, nie mam żadnych problemów. :) A jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś "kombajnu multimedialnego" to musi poszukać inny sprzęt, bo faktycznie tunery Ferguson do tego zbytnio się nie nadają.

A co do tych kolejnych wersji softu, bardziej "skopanych" od poprzedniej, prawidłowo działającej wersji V1.22B5 to nikt nie każe nam tych nowych wersji wgrywać. A że te nowsze nie wnoszą w zasadzie nic nowego to nawet nie próbuję ich do mojego tunera wgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, idealna na pewno nie jest. W każdej znajdzie się jakiś mankament. Ale ta akurat działa całkiem dobrze. Przynajmniej w kwestii odbioru telewizji satelitarnej. Z funkcji internetowych w mojej Arivie nie korzystam. Ta kwestia akurat kompletnie mnie nie interesuje. Do Internetu mam komputer. Ale rozumiem irytację tych osób, które z tego korzystają i nie działa im to tak, jak powinno... :?

Dlatego też proponuję twoje właśnie rozwiązanie, aby "zalewać" Fergusona mailami i telefonami w sprawie wadliwego softu. Może też warto byłoby zainteresować tą sprawą UOKiK? Że Ferguson sprzedaje wadliwy sprzęt i kompletnie olewa potem swoich klientów, dzięki którym, nomen omen, istnieje... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta akurat działa całkiem dobrze. Przynajmniej w kwestii odbioru telewizji satelitarnej

Zgadzam się, że wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Ja też używam tego sprzętu głównie do oglądania TV (DVB-T i SAT) i spełnia on swoją rolę.

MULTIROOM też hula :smile:

Serwisy internetowe nie satysfakcjonują mnie w pełni ale od samego początku traktowałem je jako coś dodatkowego.

Jest to kolejny mój sprzęt i muszę przyznać, że jeden z lepszych.

 

P.S.

Jakiś czas temu miałem PACE'a w ramach Cyfry+, topowy model.

Nie chcę sobie przypominać, ile było z nim problemów, zwłaszcza po upgrade oprogramowania (na co nie miało się wpływu i nie można było wrócić do poprzedniej/stabilnej wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...