Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Czy na kartach cayman można włączyć opcję Mezzo ?

Kiedyś było to możliwe na cameleon, jestem klientem od tygodnia i może bym ocenił ten kanał. Mam kartę cayman i opcję włączenia po zalogowaniu.

Mnie ostatnio proponowali za 5 zł gdy dzwonili do mnie, również mam kartę Cayman w module CI+

Witam. Czy w ICA pojawia się czasem opcja cennikowa C+? Interesuje mnie opcja włącz/wyłącz. Mam tylko ofertę promocyjną za 30 zł. Przez infolinię proponują zobowiązanie 6 miesięcy za 25 zł.

Nie pojawia się. Opcję w cenie standardowej możesz zamówić na infolinii. Powiedz, że chcesz tylko na miesiąc.

Dziś infolinia twierdzi że do Nowego Comfortu dopełnienie do Extra najtaniej kosztuje 20 zł.

Wiecie coś na ten temat?

Edited by Barti
Przeniesiono posty do odpowiedniego wątku.

W ICA pojawiła mi się możliwość poszerzenia oferty o HBO GO do końca okresu oznaczonego w cenie 5 zł/msc. Jednak w prognozie płatności różnica wynosi 7,95 zł. Która kwota jest wiążąca?

Czy w tej  ofercie jest jakiś kruczek? W regulaminie jest lista kanałów, ale nie mam zdrowia, aby teraz je wszystkie analizować i sprawdzać, czy jakiegoś mi nie odłączą... Może ktoś skorzystał i mi podpowie? Dzięki!

Powiedzcie mi, czy cena 15 zł/m za opcję dodatkową Multi Man Pack, to najtańsza i najlepsza oferta i opłaca się włączać ten zestaw kanałów?

Guest kingofsouth
19 minut temu, lukx95 napisał:

Multi Man Pack,..... opłaca się włączać ten zestaw kanałów?

Jak lubisz bogatą kolekcję kanałów dla dorosłych, a w tym jeden z nich posiada  panią lektor, to się opłaca.  8)

Dorcel TV dla niego warto mieć MMP.  To oczywiście moje zdanie.

Edited by kingofsouth

Godzinę temu, Sławomir Pawłowski napisał:

Czy w opcji Filmbox jest kanał Filmbox Arthouse? Włączyłem tę opcję i ten kanał mi nie działa.

Filmbox Arthouse to kanał dodatkowo płatny 2 zł/miesiąc.

Coś musiało się chyba zmienić. Kolega ma od 2 lat opcję Filmbox i działa mu Filmbox Arthouse. 

• Thanks 1

Guest kingofsouth

Filmbox Arthouse to część pakietu Filmbox Pack.

W ICA jest za 5 zł ten pakiet.

Edited by kingofsouth

Jest oczywiście ten kanał w paczce FilmBox Pack. Otrzymałem go przez 1. miesiąc gratis po przedłużeniu umowy i świecił z wszystkimi innymi.

Nie wiem, czy ktoś już to pisał, ale od 1 stycznia 2019 paczka  Polsat Sport Premium w NC+ płatna 20 zł dla obecnych abonentów.

• Haha 1

Dawno temu pisałem a dokładnie we wrześniu. Bez przedłużenia dla pakietów z C+ będzie 20 zł z zobowiązaniem i 30 zł bez zobowiązania. Dla extra+ 30 zł. Do comfort, start i entry niedostępne.

Dziś dostałem SMS z punktu NC+ u nas w mieście z takim info. Więc zadzwoniłem do nc+ i też mi to potwierdzili.

C!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by zibi45
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Mam pytanie. Chciałbym włączyć usługę HBO plus HBO Go. Jaki pakiet wybrać, aby bez problemów wyłączyć usługę np. po miesiącu lub dwóch? Są chyba dwie promocje i jak rozmawiałem z konsultantem to wspomniał o HBO na 6 m-cy, gdzie opłata zaczyna się od stycznia i mogę zrezygnować od lutego bez kosztów. Ale coś mi tu nie pasuje. Możecie mi pomóc?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

Najkorzystniej wychodzi metoda włącz wyłącz. Najtaniej i bez zobowiązania i do tego możesz się załapać na darmowe miesiące w promocji.

Edited by Rasheed
  • Thanks 1