Jump to content
vattax

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Tak, opcja promocyjne sa dostepne wylacznie dla umow gdzie okres do konca wynosi przynajmniej 6 mies nie krotszym.

• Confused 2

Umowa do stycznia i oferta włączone przez ICA. Może dlatego że jeszcze bez wypowiedzenia.

Na jednej z umów mam do końca 5 miesięcy i mam oferty promocyjne, w tym te na Black Weekend. Wypowiedzenie złożone już dawno. 

Edited by Krzysiek11:)

Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie zarejestrowane. Też mogę włączyć w/w opcje. W ofercie przedłużeniowej pojawił się pakiet Superpremium za 94,99 zł. Comfort z HBO za 44,99 zł.

6 godzin temu, Jack777 napisał:

Czy ta oferta dotyczy tylko umów na zobowiązaniu, bo u mnie w ICA nic takiego nie ma, a jestem po okresie zobowiązania i są tylko oferty cennikowe, a promocyjnych brak.

To właśnie jest minus umów na czas nieoznaczony, że nie ma dostępu do ofert promocyjnych.

• Like 1

Drodzy państwo, czy jak włączę HBO z promocji jutro to grudzień będzie jako miesiąc aktywacji i styczeń za free czy to tylko grudzień obejmuje?

Nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie. Pytanie zadałem w temacie opcji dodatkowych bo ta promocja właśnie tego dotyczy. A to że sobie ktoś pisał w +miesiąca to ja nie mam obowiązku tam zaglądać.

Drodzy państwo, czy jak włączę HBO z promocji jutro to grudzień będzie jako miesiąc aktywacji i styczeń za free czy to tylko grudzień obejmuje?
Wrzuć regulamin, to popatrzmy (ja nie mam tej promocji w ICA, bo mam już HBO aktywne). Jeżeli ta promocja na HBO, jest taka jak poprzednie, w stylu miesiąc aktywacji + 1m gratis, to jest szansa na złapanie się na styczeń. A jeżeli w regulaminie jest literalnie napisane, że do końca roku/grudnia, to słabo.
Osobiście, nie raz już aktywowałem takie promocje na HBO, 1-wszego, zaraz po północy lub wcześnie rano i 2 miechy były gratis. Około godz. 9-10 zazwyczaj już nie były dostępne takie promocje (1-wszego).

Regulamin mówi o miesiącu aktywacji i kolnym za 0 zł.Jest to jednocześnie okres gwarantowany.

Regulamin mówi o miesiącu aktywacji i kolnym za 0 zł.Jest to jednocześnie okres gwarantowany.
No to identycznie jak poprzednie promocje. Także powinno się udać, chyba że wprowadzili już jakiś automat, który wyłączy to promo globalnie o północy, ale nie podejrzewam :)

Trzeba samemu zgłosić wyłączenie z końcem dnia 31 grudnia 2019

• Upvote 1

W dniu 29.11.2019 o 10:48, maks27 napisał:

Umowa do stycznia i oferta włączone przez ICA. Może dlatego że jeszcze bez wypowiedzenia.

Ja mam umowę do końca stycznia i wypowiedzenie złożyłem ( na koncie NC+ piszą abym wycofał wypowiedzenie ) i ofertę mam włączoną. Prawda , że jest to oferta okrojona gdyż większość kanałów z tej promocji już posiadałem.

Moim zdaniem nie ma zależności od złożenia wypowiedzenia , a aktywacją pakietu + miesiąca .

Zobaczymy czy w styczniu włączysz +miesiąca jeśli takowy będzie. U mnie w miesiącu końca umowy zniknęły wszystkie promocyjne opcje dodatkowe w ICA.

Poprzedniego +miesiąca nie mogłem włączyć, ten tak, może dlatego że to plus  z okazji Black Weekend.

Bardzo fajna promocja na Black Weekend dla obecnych abonentów. Włączyłem sobie HBO i HBO Go, obejrzę co mnie interesuje do końca roku. 🙂 Nic za to nie płacąc. 🙂

Odp. od konsultanta na czacie w ICA że jest to oferta czasowa i jutro i w Poniedziałek już tej oferty może nie być a co innego. Przytoczył komunikat że jasno napisali że "do końca roku za 0 zł" więc nie ma mowy darmowym dostępie do tych opcji jeszcze nadal w styczniu 2020 roku. Napisał że jeśli ktoś nie włączył tego jeszcze dzisiaj a planuje dopiero jutro lub w Poniedziałek 2 grudnia może żałować tego bo operator może w każdej chwili także wstrzymać akcję i po promocji. :-(

Przecież jeśli aktywuję jutro to nadal będzie za 0 zł do końca roku :)

Zgadza się, że operator w każdej chwili może wyłączyć tą promocję.Tak samo jak ją niespodziewanie włączył dzień przed BF. Teoretycznie skoro promo nazywa się Black weekend powinno być aktywne do niedzieli. Równie dobrze w poniedziałek czy wtorek może się ta promocja pojawić jako +grudnia. Ja jeszcze nie aktywowałem ;)

Edited by Pawel

Przytoczył komunikat że jasno napisali że "do końca roku za 0 zł"

A czy w regulaminie tej promocji (pdf) też jest gdzieś wspomniane, że do końca roku lub do 31 grudnia? Bo tylko to się liczy, a nie jakieś przypuszczenia konsultanta z chatu. Jeżeli nie, to włączasz po północy lub wcześnie rano jutro (o ile będzie dostępna, a jest na to spora szansa - jak zwykle przy takich promocjach) i masz grudzień i styczeń za free. Regulamin to wyrocznia.

Konsultant twierdził że oferty mogą być do północy dzisiaj a potem zniknąć w systemie i tym samym w ICA u abonentów. Oferta ograniczona przez operatora. to tyle ale zobaczymy czy jutro nadal będzie i czy będzie można nadal właczyć? :-) Niech Ci co jeszcze nie zlecili właczenia spr. i dadzą znać co i jak :-)

• Like 1

46 minut temu, NobelM napisał:

A czy w regulaminie tej promocji (pdf) też jest gdzieś wspomniane, że do końca roku lub do 31 grudnia? Bo tylko to się liczy, a nie jakieś przypuszczenia konsultanta z chatu. Jeżeli nie, to włączasz po północy lub wcześnie rano jutro (o ile będzie dostępna, a jest na to spora szansa - jak zwykle przy takich promocjach) i masz grudzień i styczeń za free. Regulamin to wyrocznia.

Regulamin jest standardowy 0m i 25 zł o ile dobrze pamietam i nie sądzę aby się zmienił w ciągu kilku godzin.

Można się przygotować i otworzyć opcję przed północą.Potem tylko zatwierdzić.Może przejdzie gdyby jakimś "automatem" usunęli promkę ze strony.

• Like 1

Zawsze się udawało nawet z samego rana 1-wszego (jeszcze promo wisiało), ale po północy jeszcze pewniej. Jest ryzyko, jest zabawa :)

Niestety tym razem się nie udało.Promocja już niedostępna.

Jednak jest aktualizacja.

HBO z HBO GO do KOŃCA STYCZNIA w PREZENCIE na BLACK WEEKEND

Warto było zaczekać ;)

Edited by Pawel
  • Like 1