Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

Witam. Ciekawostka z  mojej umowy, która przeszła na czas nieokreślony 1 maja. 

W sekcji Poszerz swoją ofertę mam możliwość promocyjnie wykupić Filmbox Pack. 

Maj za 0 zł od czerwca 5 zł m-c. 

W jakim czasie od zgloszenia przez formularz włączenia opcji c+ jest ona uruchomiona,dzięki za odpowiedź

Przez formularz zlecam wyłącznie deaktywację. Najczęściej w ciągu kilku godzin przychodzi potwierdzenie przyjęcia dyspozycji przez obsługę. Z aktywację pewnie jest podobnie dlatego korzystniej jest aktywować bezpośrednio z ICA. W tym przypadku w ciągu kilku,maksymalnie kilkunastu minutach opcja dodatkowa jest uruchomiona.

Przez rozmowę telefoniczną chyba szybciej. Kończysz rozmowę i już hula. Tyle, że trzeba się odrazu połączyć.

• Haha 2

Mam teraz pakiet extra+ za 59,99 z modułem. Na koncie mam ofertę canal+ za 25 zł do końca umowy. Dostanę do tego canal+ 4K za darmo??

Posted (edited)

Paczka Canal+ nie daje zielonego światła na darmowy C+ 4k. Zadzwoń na infolinię. 

Edited by ircios

Wiem. Tylko ciekawy jestem czy będą mocno się opierać. Czego się spodziewać na infolinii, czy nastawić mam się na to że będą odmawiać czy bez marudzenia większego włącza.

Oczywiście nastawiaj się, że będą chcieli wycisnąć dodatkową kasę. To norma.

• Like 1
  • Thanks 1

Powiedzcie mi, czy aktywując opcję dodatkową (chcę aktywować Canal+ za 25 zł miesięcznie) z opcją do końca obecnej umowy, to czy taka włączona opcja będzie miała jakięś znaczenie przy przedłużeniu umowy? Czy można przy przedłużeniu nie brać jej pod uwagę i przedłużyć z samym podstawowym pakiet typu Comfort. Pytam bo coś mi świta, że kiedyś były z tym problemy, nie pamiętam jakie, ale mogę się mylić. 

Posted (edited)

Pytanie, za ile można dobrać Eursport2 do comfort+. W ICA jest 4,99 zł, można telefonicznie coś taniej na dłuższy okres? 

Rlox -> miałem taką sytuację i przy przedłużaniu umowy dostałem sam comfort+, oczywiście po wypowiedzeniu. Tylko trzeba było czekać niemal do końca umowy, żeby dostać w dobrej cenie.

Edited by anabst

Cześć. Czy po zrezygnowaniu z opcji dodatkowej nc+ bardzo kwapi się z jej odłączeniem z początkiem nowego miesiąca? Konsultant zawsze podaje, że przez pierwszych kilka dni kanały mogą działać, ale opłata nie będzie naliczana itd. Z końcem maja muszę zrezygnować z Polsatu Sport Premium, a finał jest 1 czerwca. Zawsze to lepiej byłoby obejrzeć na PSP, ale dla jednego meczu pakietu nie wezmę, zwłaszcza gdy od biedy można obejrzeć na TVP.

U mnie zawsze już 1-go dnia nowego miesiąca usługa dodatkowa była nieaktywna, także nc+ reaguje wręcz szybko.

• Sad 1

Ale czym tu się martwisz @boss509

Przecież dostajesz potwierdzenie, że usługa będzie wyłączona. Nie wyłączą? Tylko się cieszyć i siedzieć cicho. 

18 minut temu, boss509 napisał:

Cześć. Czy po zrezygnowaniu z opcji dodatkowej nc+ bardzo kwapi się z jej odłączeniem z początkiem nowego miesiąca? Konsultant zawsze podaje, że przez pierwszych kilka dni kanały mogą działać, ale opłata nie będzie naliczana itd. Z końcem maja muszę zrezygnować z Polsatu Sport Premium, a finał jest 1 czerwca. Zawsze to lepiej byłoby obejrzeć na PSP, ale dla jednego meczu pakietu nie wezmę, zwłaszcza gdy od biedy można obejrzeć na TVP.

Nawet jak zrezygnujesz,  to kanały nadal są aktywne w NC+GO. Nie martw się ;)

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

U mnie zawsze już 1-go dnia nowego miesiąca usługa dodatkowa była nieaktywna, także nc+ reaguje wręcz szybko.

A u mnie od jakiegoś czasu opcje dodatkowe działają jeszcze dwa tygodnie.Niedawno HBO a ostatnio Eleven. Myślałem, że coś zmienili w zarządzaniu uprawnieniami.

• Upvote 1

5 godzin temu, ircios napisał:

Ale czym tu się martwisz @boss509

Przecież dostajesz potwierdzenie, że usługa będzie wyłączona. Nie wyłączą? Tylko się cieszyć i siedzieć cicho. 

Właśnie o to mi chodziło, żeby nie wyłączyli, bo męczy mnie Szpakowski i fajnie byłoby obejrzeć w dobrej jakości i bez reklam na PSP nie płacąc za to, stąd moje pytanie, czy jest szansa żeby nie zdążyli wyłączyć. Ale skoro będzie w otwartym, to też nieźle.

Czy nadal jest możliwość dobrania opcji w NC+ jako Dopełnienia do wyższego pakietu czyli np. mają pakiet Comfort+ można dopełnić do wyższego pakietu Extra+? W tej chwili tak mam ale będę przedłużać umowę i wypychają mi info że albo Extra+ albo Comfort+ bo już nie ma i nie będzie opcji dopeł. do wyższego pakietu w tej sytuacji Dopełnienia do Extra. Wg. mnie oszukują mnie by naciągnąc na przedłużenie umowy odrazu z Extra+ i to drożej.

Ok! Dzięki! Tak czułem że konsule od NC+ robią w balona by naciągnać na wyższe pakiety. :-)

Cześć

Kolega z pracy wciska mi kit, ze za HBO i HBO GO płaci zero złotych. Najpierw dostał ww. opcje na 6 miesięcy za darmo przy przedłużaniu umowy, teraz upiera się, ze bawi się we włącz/wyłącz i dalej wychodzi 0 zł.

Drogie koleżeństwo, czy to jest możliwe, prawda to? 

Bajeruje Cię... owszem dostał za darmo na 6 miesięcy ale później w opcji włącz wyłącz HBO i HBO GO jest za 35zł czyli po 17,50 na miesiąc.

W opcji włącz-wyłącz to co najwyżej to "0zł" to ma w co drugim rachunku.  Skoro tak twierdzi,  że tak jest jak on mówi,to niech Ci rachunek pokaże (jeśli oczywiście zechce). Ja też nie wierzyłem,  że koleżanka z pracy ma wszystkie kanały tematyczne bez C+ HBO Eleven i innych tego typu za 64zł dopóki nie pokazała mi rachunku.  A tam nadal pakiety po telewizji "n". :)

Kończy mi się darmowy rok Eleven-ów. Mogę przedłużyć za 11,99 zł. ale gdzieś wyczytałem że można taniej na zasadzie "włącz/wyłącz". Może mi ktoś podpowiedzieć jak to zrobić ?