Jump to content
vattax

nc+ – opcje dodatkowe

Recommended Posts

1 godzinę temu, mixMZ napisał:

czyli dalem ciala bo powininem o to spytac na poczatku kwietnia czy jak? w dodatkowych opcjach juz widnieje:

"Zaplanowano wyłączenie dnia 31-03-2019"

to jesli mi faktycznie wylacza na poczatku kwietnia to jk mnie w takim razie skasuja za ten niepelny miesiac... uzluge zlecilem chyba 5-tego marca... :/ 

Trzeba było zostawić.Miałbyś marzec za free.

Widzę, że świecą oba kanały History. Jakąś promocja, bo nic nie włączyłem. Oczywiście sprawdziłem w Ica gdybym coś przypadkiem, ale wyłączony pakiet.

Ja też skorzystałem z oferty HBO i włączyłem dzisiaj.  Za 12,50 mięsiecznie😂

• Confused 1

Mam umowę do końca lipca czy zbyt krótki okres umowy nie daje możliwości do skorzystania z +miesiąca na HBO? 

history /history 2 do końca miesiąca są odkodowane - promocja jakiś seriali dokumentalnych.

2 godziny temu, arczi1280 napisał:

Mam umowę do końca lipca czy zbyt krótki okres umowy nie daje możliwości do skorzystania z +miesiąca na HBO? 

za krótki okres , umowa musi być dłuższa niż okres trwania oferty 

10 godzin temu, ircios napisał:

Ja też skorzystałem z oferty HBO i włączyłem dzisiaj.  Za 12,50 mięsiecznie😂

Nie ma takiej promocji nie ściemniaj

• Sad 1

Jak nie ma jak jest.  Wczoraj włączyłem HBO za 25 zeta. Płacę dopiero w Maju. Więc jak nie ma? 😂😂

• Confused 1

Posted (edited)

HBO i HBO GO jest Za 35 zł bez zobowiązania a nie za 25 zł, nie ma takiej opcji.

Edited by wilos
  • Confused 1

Wiesz... za bezpodstawne pisanie o kimś kłamca, dają ostrzeżenia lub nawet wakacje na pewien czas. Przeczytaj uważnie co napisałem.

• Sad 2

Posted (edited)

Nie ma takiej opcji HBO i HBO GO za 25 zł bez zobowiązania, ty piszesz nieprawdę i wprowadzasz użytkowników w błąd.

Edited by wilos
  • Confused 1
  • Upvote 1

Posted (edited)

Ale temat nakręcssz. Muszę Ci wytłumaczyć, bo żyjesz w swoim świecie i nie czytasz😂

Nic nie pisałem o HBO Go. 

Wziąłem samo HBO za 25 zeta, za które zapłacę w Maju i będzie wyłączone z ostatnim dniem Maja. 

Rozumiesz o czym piszę? Czy większymi literami to opisać?😂

Edited by ircios

Czytaj uważnie, Ircios pisał o zamówieniu HBO. Ja też się tak kiedyś zmyliłem ale przy zamawianiu przez telefon i włączyli mi samo HBO, na szczęscie jest 14 dni na odstąpienie od umowy :)

A to da się samo HBO zamówić bez opcji GO, bo w moje nc+ nie można

• Sad 1

Posted (edited)

Dają. Wystarczy zadzwonić. Specjalnie nie ma w ICA samego HBO, aby na większą kasę naciągnąć. Po co ktoś ma brać z HBO Go, jak już ma dostęp np.od innego operatora. 

Dodatkowo wziąłem sobie paczkę Fbox za 5 zeta do końca umowy 😉

Edited by ircios
  • Confused 2

Czy wy też macie włączone H i H2 ? nie mam wykupionego kanału a są aktywne :) 

• Confused 1

Proponuję wziąć się za czytanie. Od wczoraj jest tu pisane o tym. 

• Upvote 1

20 godzin temu, mxv1 napisał:

Czy wy też macie włączone H i H2 ? nie mam wykupionego kanału a są aktywne :) 

History HD oraz History2 HD odkodowane do 30.04.2019 ze względu na promocję "Złoto Bałtyku".

• Thanks 1

Posted (edited)

Wie ktoś może jak zostanie rozliczona opłata za opcję Mistrzowska Piłka jeśli dziś ją włączę, a za kilka(naście) dni odstąpię od umowy w tym zakresie? Jaka jest dokładnie polityka NC+ jeśli o rozliczanie opłat abonamentowych w przypadku gdy abonent korzysta z danej opcji, a następnie się z tego wycofuje w ramach czternastodniowego prawa do odstąpienia od takiej opcji?

Edited by musiolek

Posted (edited)

Ja dziś uruchomiłem wersję Mistrzowska Piłka za 30zł i jest tak że za kwiecień nie płacę a dopiero za maj doliczą do rachunku :)

Edited by XMAREKK30

No to chyba powszechna znana wiedza. Nic nowego.

Pewnie że nie ale tylko odpowiedziałem koledze na zadane pytanie  jak jest rozliczane  :) Ja uruchomiłem ofertę przed upływem 14 dni i tu nie wiem jakie to ma znaczenia ale pewnie chodzi że nie mogę zrezygnować z ofert w ciągu 14 dni , tak mi się wydaję. 

Na poprzedniej stronie wyraziłem już wątpliwość, co do tego, czy mogą pobierać opłaty, za okres do odstąpienia. (Temat widziałem poruszony gdzieś na innym forum, niestety też bez konkretów, muszę poszukać gdzie to było)

Chodzi o to, że (prawdopodobnie) musieliby najpierw uzyskać od abonenta "wyraźne żądanie" (a nie tylko zgodę, której to wymagali w formularzu na stronie, kiedy ostatnio go widziałem parę miesięcy temu (może coś już zmienili)) uruchomienia usług przed upływem terminu na odstąpienie.

Zagadnienie na tyle ciekawe, że przy dalszych luźnych (tu powtórzę, że nie jestem prawnikiem, więc z mojej strony - TYLKO) rozważaniach możnaby uznać, że informowanie o 14-dniowym terminie na takie "odpłatne odstąpienie" nie jest informowaniem o terminie na odstąpienie na warunkach przewidzianych przez prawo, a brak informacji o tym ostatnim wydłuża go nawet do 12 miesięcy (i odstąpienie ciągle wiązałoby się ze zwrotem opłat)

Nie mam teraz żadnej umowy, której taka sytuacja mogłaby dotyczyć. Inaczej tego typu wątpliwości próbowalbym rozwiać pisząc zapytanie do np. http://stowarzyszeniedlapowiatu.pl