Skocz do zawartości

nc+ MIX


jimmyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Adusiek Xps5 watek dotyczy NC+mixx a my rozmawiamy na temat dekodera z tej usługi.Mój dekoder już wiele razy pokazał na ekranie obraz rozmazany jakby efekt mozaiki.Nie jest to na pewno wina anteny.Mam dobrze ustawioną i jest to antena 120.Do tego dekoder CP działa dobrze.Dobrze że te oznaki nie są częste może miesiąc wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie gwarancje to wymieniać czy to wina softu?

Wymieniać aż do skutku, może za którymś razem przyślą sprawny egzemplarz :wink:

A jak wygląda naprawa/wymiana gwarancyjna w serwisie Skymax, to już wiele razy w tym wątku userzy opisywali - droga przez mękę.

 

@kliczko983

ma dwa CI, powinno być ok z modułem NC+ i polsatu, ale nie lepiej było brać VU+ ?

Masz wersję z dwoma tunerami S2 czy dodatkowo DVB-T? Działają polskie kanały naziemnej tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania dotyczące NC+ MIX:

- czy mając pakiet Comfort+ za 29 zł z włączonym Multi+ można też włączyć Extra+ za darmo na jakiś okres

- czy można zamówić kanał MEZZO?

Extra+ raczej za darmo nie dostaniesz.Co do kanału Mezzo to nie powinno być problemu z zamówieniem tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział || Warunki promocji „Comfort+ 39 – dekoder własny”:

 

2. Abonent ma prawo wybrać dodatkowe usługi z oferty Dostawcy usług nie objęte niniejszą Promocją z zastrzeżeniem, iż w takim przypadku zobowiązany będzie do uiszczania na rzecz Dostawcy usług Opłat za każdą dodatkowo wybraną usługę z oferty Dostawcy usług, zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami, Warunkami Promocji, właściwymi dla wybranej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja we wtorek kontaktowalem sie z konsultantem telefonicznie by po miesiecznym darmowym okresie wybrac pakiet na 12 miesiecy, wizalem platyne za 89zl a pan zaproponowal mi dobranie opcji hbo za 0zl na pol roku a pozniej mozliwosc rezygnacji z niej. Tak ze fajna sprawa:) kanaly hbo juz swieca (po 2 dniach od ustalenia warunkow umowy)

 

Pozdrawiam i pytajcie idac z mixa o hbo ewentualnie slyszalem tez ze mozna ugrac history hd tak samo na pol roku bez oplat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki sam moduł jak nc+ mix tylko że z ofertą TNK HD i do tego dekoder taki:

http://www.micro-nh.de/receiver/hd_rece ... 160hd.html

nagrania nie były szyfrowane i można było je przegrać na dysk w komputerze albo odtworzyć na innym sprzęcie. Dekoder nagrywał film w jednym pliku.

 

Poza tym czy są szyfrowane czy nie nagrania to zależy od dekodera z którym współpracuje moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...