Skocz do zawartości

Jaki film ostatnio oglądałeś?


shocco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ronnie84 napisał(a):

,,Avatar" na Disney +. Udało mi się przebrnąć przez ten film od początku do końca, choć na dwa podejścia. I jeśli chodzi o wrażenia wizualne to film robi wrażenie, ale już sama historia to odnoszę wrażenie że już to gdzieś widziałem. Nic odkrywczego. 7/10.

Pierwsza część, moim zdaniem, lepsza od drugiej. Ten film najlepiej wygląda w IMAXie w 3D. Nawet najlepszy tv nie odda tych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem kilka filmów z SkyShowtime

 

"Jednym głosem" - 6/10 

Podjęcie tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Harveya Weinsteina dawało nadzieję na przedstawienie historii w ciekawy sposób. Moim zdaniem jest tylko średnio. Liczyłem na więcej. 

 

"Zwycięskie losy Jerry'ego i Marge" - 6/10 

Bardzo ciepła komedia o dwójce emerytów, którzy znaleźli sposób na wygrane w loterii i muszą zmierzyć się z niespodziewaną konkurencją. 

 

"Ambulans"

Taki przeciętny sensacyjniak. Długi, ponad dwugodzinny film. Ciągle ruchy kamerą, które męczą. Scenariusz kiepski 

Takie naciągane 5/10

 

I dwa mega nudne filmy - "The Hanging Sun" oraz "Gość". O ile ten pierwszy dawał jakieś nadzieję, że będzie lepiej, Tak drugi to już od początku szmira straszna. Raczej stracony czas. Odpowiednio 4/10 i 2/10

 

A w HBO MAX/Cinemax obejrzałem "Chappie" film z 2014 o robocie z imieniem jak w tytule. Taka mieszanka "Krótkiego spięcia" z "Robocopem". Średnio wyszło. 

5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to ostatnio oglądałem i dziwnie się czułem, ponieważ było kilka momentów, gdzie nie wiedziałem czy to się dzieje przed czy po oryginalnej trylogii? Raz były opowiadania od czego powstało "Katniss" a także powstanie głównej piosenki filmu, a raz było co się działo wiele lat po akcji. To jest tylko moje zdanie i ja tak zrozumiałem film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...