Skocz do zawartości

Jerzy Urban spalił szalik Polski!


Torcida Rybnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie incydenty z udziałem kiboli – w Gdyni i w Łomiankach – wywołały w kraju kolejną dyskusję na temat walki z chuliganami. Sprawę w kontrowersyjny sposób skomentował także Jerzy Urban. Publicysta lubi szokować. I właśnie mamy na to kolejny dowód. Urban umieścił w internecie filmik, który zatytułował „Kibole, ja was chromolę”. Redaktor naczelny tygodnika „NIE” przed kamerą wrzucił do ognia biało-czerwony szalik z godłem narodowym oraz piłkę. Urban zaśpiewał także „Legiony”, ale w zmienionej wersji. Kontrowersyjny apel jest odpowiedzią na ostatnie incydenty z kibolami. W Gdyni chuligani Ruchu Chorzów pobili się z meksykańskimi marynarzami, a w Łomiankach chuligani Legii Warszawa doprowadzili do przerwania spotkania tamtejszej drużyny z Polonią Warszawa. Urban może mieć jednak problem, bo paląc szalik znieważył godło narodowo, a za to można nawet na rok wylądować za kratkami.

 

 

SKANDAL!!! Coś niebywałego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on jeszcze żyje ? Szczerze to myślałem że gość już "zszedł ze sceny"...

 

SKANDAL!!! Coś niebywałego!!

 

Ale co dokładnie ? Wyczyny naszych kochanych rodaków w kolorowych dresach którzy ciągle przynoszą nam chlubę w mediach, na stadionach i na ulicach (uwaga sarkazm!), czy jeden łysy koleś który spalił szalik czy inną część ubioru i wstawił filmik na youtube ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, takiego Jurka Urbana, jak i kolesi z SLD i Ruchu Palikota, oraz ich [beep]ich kumpli, powinno się tępić, za propagandę nienawiści wobec Polaków, propagandę homoseksualizmu, itp... Kibice są chlubą Naszego państwa, oni jako jedyni znają historię Polski lepiej, niż Ci, którzy są wykształceni. Również się przyznam: Jestem kibicem i Narodowcem. Nie wstydzę się tego się przed innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, takiego Jurka Urbana, jak i kolesi z SLD i Ruchu Palikota, oraz ich [beep]ich kumpli, powinno się tępić, za propagandę nienawiści

 

Bo twój kochany Jaruś wraz z Antonim "Smoleńskiem" Macierewiczem aż emanują pokojem i miłością wobec ludzi o odmiennych poglądach? :D

 

Kibice są chlubą Naszego państwa

 

No pewnie. Bo prawdziwą chlubą jest przecież robienie obciachu i wiochy na cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL Mógł spalić szalik klubowy ale poza tym zgadzam się z Urbanem choć nie jestem za komuną - kibolstwo powinno mieć zakaz wejścia na stadiony, niech leją się po łbach poza stadionami

 

A razem z kibolami ty. Człowieku, czy ty nie wiesz, że kibole, a mianowicie kibice to tak naprawdę jedyni ludzie, którzy są gotowi ruszyć do walki za Ojczyznę. Podaję przykład, w którym kibice Ruchu Chorzowa bronili kobiet, obmacywanych bez ich zgody przez meksykańską załogę statku w Gdańsku. A media (TVN/Polsat/TVP/Superstacja) wycinają 1/2 tego zdarzenia, by Patriotów uznać winnymi i przepraszać za coś czego nie zaczęliśmy Meksykańców. Tak samo "my mamy" przepraszać Litwę, za to, że oni zaczęli? Weźcie ludzie, trochę szacunku dla Patriotów i kibiców.

 

Powiem szczerze, takiego Jurka Urbana, jak i kolesi z SLD i Ruchu Palikota, oraz ich [beep]ich kumpli, powinno się tępić, za propagandę nienawiści

 

Bo twój kochany Jaruś wraz z Antonim "Smoleńskiem" Macierewiczem aż emanują pokojem i miłością wobec ludzi o odmiennych poglądach? :D

 

Kibice są chlubą Naszego państwa

 

No pewnie. Bo prawdziwą chlubą jest przecież robienie obciachu i wiochy na cały świat.

 

@MisterD nie popieram, ani Kaczyńskiego, ani Macierewicza. Wolę poprzeć Ruch Narodowy, i ONR... A co do kibiców wspomniałem, już w poprzedniej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, takiego Jurka Urbana, jak i kolesi z SLD i Ruchu Palikota, oraz ich [beep]ich kumpli, powinno się tępić, za propagandę nienawiści wobec Polaków, propagandę homoseksualizmu, itp... Kibice są chlubą Naszego państwa, oni jako jedyni znają historię Polski lepiej, niż Ci, którzy są wykształceni. Również się przyznam: Jestem kibicem i Narodowcem. Nie wstydzę się tego się przed innymi.

Dumni narodowcy i kibole :lol2:, a raczej ignoranci z mentalnością dziecka, co to mają papkę między uszami. W największych metropoliach świata potrafi mieszkać obok siebie kilkadziesiąt nacji mówiących ponad setką języków (new york np), ale zawsze znajdą się zakompleksieni idioci, który nie pasuje jak żyją inni - co robią, z kim sypiają, do kogo modlą się o mannę z nieba. Tak jesteście chlubą państwa, tylko urodziliście się o 70 lat za późno i nie po tej stronie granicy. Żałość dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Sam E250 ale do walki o ojczyznę szkoleni są Żołnierze, ciekawe czemu te karki skoro uważasz że mają nas bronić to nie wybrali kariery w wojsku tylko robią nam obciach na arenie międzynarodowej obrażając kibiców i bijąc ludzi na plaży? Wole zginąć niż zostać obroniony przez takiego ONRowca czy kibola - serio serio.

Aha: ciekawe co powiesz na to

- 1:43 - kibole gwiżdzą podczas hymnu, czy to nie obraza hymnu narodowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że sobie jaja robisz z tymi kibolami patriotami co znają historię a Ty na serio :lol:

 

Podaję przykład, w którym kibice Ruchu Chorzowa bronili kobiet, obmacywanych bez ich zgody przez meksykańską załogę statku w Gdańsku.

Czy zgłosiła się choćby jedna kobieta która była obmacywana przez Meksykańczyków? Bo w tv słyszałem jak Czarnecki mówił że mięśniaki broniły honoru Polki tylko gdzie ta Polka? Jakaś wstydliwa musi być :) No chyba że to złe media nie dopuszczają jej do głosu ale mamy i dobre media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:

1. Forum poświęcone jest technice przekazu satelitarnego, oraz tematyce z tym powiązanej. Dyskusje odbiegające całkowicie od tej sfery, w szczególności dotyczące polityki, religii lub światopoglądu mogą zostać usunięte.

5. Korzystając z Forum nie można: vii. Wdawać się w prywatne spory lub je prowokować. W skrajnych przypadkach po wywołaniu sporu ukarani zostaną wszyscy uczestnicy, niezależnie od ich wkładu,

 

Zamykam, ponieważ temat nie wnosi niczego specjalnego, tylko prowokuje spory. A takich ludzi jak J.U. należy po prostu ignorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...