Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – pytania początkującego


remekb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie zamówiłem wczoraj pakiet comfort/24m 39,9, a potem znalazłem lepszą opcję Universe+ z HBOiSport za 59,9/15m. czy mogę juz odrazu bez anulowania tamtej opcji zamówić tę nową czy muszę poczekać, nie odebrać przesyłki i dopiero zamówić nową opcję? Oraz czy jak nie odbiorę tamtej przesyłki to nie obciążą mnie żadnymi kosztami zwrotu itd?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam wszystkie za i przeciw bo mogę też brać WiFi PremiumBox + dekoder do multiroomu ale nie chcę pozbywać się obecnych dekoderów ( chyba ,że w ostateczności) dlatego pytam co lepiej zrobić w dobie "parowania" gdy niema alternatywy brać samej karty lub z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet comfort + od tygodnia i mam propozycję dodania ekstra+ w cenie 20zł , moje pytanie, czy jak dodam sobie ten pakiet będę mógł dostać canal + do przetestowania w cenie 20 zł na te najbliższe 2 miesiące, co jest w ofercie urodzinowej ? dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nc+ : w niedzielę (15.02) podpisałem umowę z nc+ ,sprzęt odebrałem ale do multiroom nie otrzymałem karty (dostałem dekodery WiFi Premium Box i WiFi Box oraz tylko jedną kartę), na infolinii nic się nie dowiedziałem bo twierdzą ,że nie maja mojej umowy (ponoć kurier nie zwrócił) karta nie aktywna i każą czekać na aktywację do 22 lutego ( ? ), na mojej części umowy nie ma nr karty tylko wpis karta typu Cameleon oraz jeden nr seryjny sprzętu (PremiumBox+dysk). Czy to jakiś nowy standard ? ( w umowie jest zapis ,że sprzęt aktywny w momencie zawarcia umowy a w szczególnych przypadkach w max 24 godziny po zawarciu umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem ale konsultantka oczywiście powiedziała, że muszą czekać na papiery od kuriera żeby zarejestrować umowę i prawdopodobnie dopiero jutro kanały będą świecić. Co prawda pamiętam, że kiedyś miałem już taką sytuację, że tv miałem w ten sam dzień po odebraniu dekodera i nowej umowy od kuriera, nie pamiętam czy to było w n czy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...