Skocz do zawartości

HBO On Demand


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komunikaty:

 

USŁUGA NIEAKTYWNA - oznacza, że do karty nie dotarły uprawnienia do odbioru HBO DIGITAL, należy zadzwonić do CYFRY+ i zgłosić chęć skorzystania z usługi

AUDYCJA JESZCZE NIEDOSTĘPNA - uprawnienia w karcie są, ale film się jeszcze nie nagrał

CZAS TRWANIA xxxx - uprawnienia w karcie są i film jest nagrany, ten komunikat się pojawia jak film jest w całości zapisany na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis mam ciekawszy efekt: pierwszy odcinek kompanii, ktory obejrzalem wczoraj dzis jest jako" pozycja jeszcze nie dostepna " :D

Mam to samo z koncertem Take That - zniknął i pojawiło się info, że pozycja JESZCZE niedostępna. Na noc tuner czuwa (nic w nocy nie nagrywam), ściąga się bez większych problemów, karty też nigdy nie wyjmuję.

Ale OK. To są na razie testy (darmowe). Niemniej jednak trzeba zwracać uwagę na niedoróbki (czepiać się :wink: ), żeby w momencie płacenia usługa była dopracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że sprawdzałem, czy Take That jest, nie oznacza, że obejrzałem ten koncert. :D

Btw. leciał tak często na HBO, że ..........................

Nie zmienia to faktu, ze porobił sie bałagan. Jak już ktoś napisał wcześniej - powinno (czyt. musi) być info w opisie DO KIEDY dana pozycja jest dostępna. Bo teraz to co, mamy zgadywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie można sie domyślać ze do ok 3-5 marca będą na pewno te które sie pojawiły w lutym. Tak mi sie wydaje.

 

co ciekawsze trzeba obejrzec a reszta moze zniknąć :D

 

A to ze są powtórki z kanału HBO to w sumie mi nie przeszkadza, przynajmniej wybrali te ciekawe, połowe z tego i tak nie oglądałem bo gdzieś mi to zgineło w tłoku w całym tym badziewiu co puszczają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja bym się upierał, że szybciej nastąpi całkowita wymiana... Te filmy, które wystartowały jako pierwsze m.in. "Animal", po jakichś 2-óch tygodniach już wyleciały... :)

Także jak widać, wybrali metodę pojedynczej-cyklicznej wymiany nagrań. Sukcesywanie powoli te pierwsze pozycje już są kasowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak narazie mamy same pozycje które były lub są na antenie HBO.

Ja teraz czekam na jakąś premierę która jeszcze nie była emitowana.

 

A swoją drogą to wstyd aby HBO nie miało dobrej strony internetowej z ofertą HBO DIGITAL. Rozumiem że oferta w rozruchu ale jednak hbo.pl/digital niskim poziomem powala. Muszę tutaj pochwalić nową stronę N z ofertą VOD - bardzo dobra , przydała by sie im tylko data do kiedy dany film będzie wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ta wymiana przebiega nie udolnie. Powinni wymieniać pozycję 1:1 tzn. sciąga się film w miejsce innego a nie codziennie inna pusta lista. Ja osobiscie teraz nie ma co ogladać (oprócz koncertu take that bo wywalili filmy, których nie obejrzałem i wrzcili nowe pozycję na listę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...