Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest oferta terminali na własność na jednej stronie przedstawiciela cyfry ale nie wiem czy moge linka dać bo nie wiem czy moderatorzy z sat kuriera mi bana nie dadza :wink: a wiec kopiuje samą treść

"Jednocześnie informujemy, że we wszystkich pozostałych ofertach zmianie ulegają ceny terminali. Od 1 maja będą one dostępne w cenie:

Dekodery na sprzedaż:

- Philips DSR, Strong, Pace, Thomson - 149 PLN

- Philips HD - 499 PLN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki miałbym mieć cel w "kombinowaniu"? Po prostu chodzi mi o wykaz - taki jak np. cennik pakietów. Co do "oferty promocyjnej" - wchodzę i widzę tylko 3 tunery: http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-20-p ... aniej.html A z tego co wiem, to Mediasaty jeszcze w sprzedaży są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w najnowszej ofercie cyfry jest do wziecia dekoder Philips HD za 199zł na własnosc. Wczesniej planowalem wziasc tylko karte i zakupic jakis dekoder na wlasna reke ale wydaje mi ze ze te 199zl to bardzo malo jak za dekoder HD. Co myslicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby poprzednika! A może ktoś z użytkowników Philipsa 6201HD podzielił by się uwagami na temat jakości obrazu oraz problemami z ww odbiornikiem po ostatniej zmianie softu? Wiele osób już sie wypowiadało, najczęsciej negatywnie, nie tylko na tym forum, ale może ktoś to zbierze do kupy, wydaje mi sie że wiele osób byłoby zaiteresowanym tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder Thomson oraz GOLDEN INTERSTAR GI-T/S 870 CRCI Xpeed 6919. Mam jedną kartę c+ więc sygnał jest dzielę za pomocą splitera i 2 kart uniwersalnych. O ile na INTERSTAR nie mam żadnych problemów to z dekoderem od cyfry nie jest tak różowo. W momencie wejście na kanał Discovery Traver, science i kilka innych dekoder od razu się resetuje. Na pozostałych kanałach działa bez problemu. Czy może ktoś się już z czymś takim spotkal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem pytanie też do innego wątku - zapytam też tutaj - czy można zrobić z dekoderem Philips DSX 6010 ... oprócz sprzedaży, czy można przerobić na inną platformę albo zwykłe FTA .... inne propozycje.

 

Nabyłem Philipsa 6201 HD za 199 zł ... dekoder jak dekoder - nowe menu - kanały HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmirek - A mógłbyś sprecyzować czego oczekujesz od dekodera , bo modeli jest kilka i każdy ma jakieś felery

1. Czy strongi mają taką samą grafikę jak pozostałe

2. który ma największą czystość obrazu

3. który obsługuje diseqca bezproblemowo

 

czy warto kupić stronga , wiedząc , że po 13 miesiącach zmienie sieć ?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, Strongi mają inną grafikę.

2. Chyba im nowszy tym lepszy - Strong 6880.

3. Na to pytanie ciężko mi odpowiedzieć, ale raczej na każdym działa bez jakichś większych problemów.

 

Czy warto kupić Stronga? Zapewne tak, bo przynajmniej możesz samemu układać listy itd. A nie wiem co ma Twoja sieć do dekodera, no ale ok :mrgreen:

 

Domyślam się, że pisząc "sieć" masz na myśli platformę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam Kenwooda DTF-2 i cos dziwnego sie z nim stalo jak wlaczalem normalnie ze standby to wyswietlilo sie ERR na wyswietlaczu. Nastepnie wlaczylem jeszcze raz i lista kanalow cala sie poprzestawiala na 1 np jest Movies 24 i chce to ustawic . Wchodze w menu a tam mam opcje dolaczanie nowych kanalow przesuwanie kanalow itp jestem w szoku ale niestety kiedy ustawilem kanaly tv wedlug wlasnego widzi mi sie wystapil problem otoz nie wyszukuje mi w ogole TVS i Universal jest problem bo wyszukuje znane sobie kanaly do kanalu 999 potem juz nie daje rady co zrobic by przywrocic dawna sytuacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto kupić Stronga , wiedząc , że po 13 miesiącach zmienię sieć ?

Jeżeli myślisz o zmianie platformy, to nie kupuj dekodera Cyfry, chyba,że po zakończeniu umowy sprzedasz go, ale wtedy nie osiągniesz zadowalającej ceny, po prostu za dużo ich będzie na rynku wtórnym ( w poprzedniej promocji był za 99 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ledwie wczoraj podpisałem umowę z cyfrą i kupiłem dekoder Philips dsr 6201/91 za 199 zł,a już dzisiaj mam pierwszą awarię :brawo:

Otóż,przestała działać regulacja głośności.Gdy próbuję zwiększyć głośność nie dzieje się nic,przy ściszaniu to samo aż do momentu,w którym dźwięk niknie całkowicie i na ekranie pojawia się przekreślony głośnik tzw. mute.

Odłączyłem dekoder z prądu na pół godziny,zresetowałem przyciskiem na obudowie i nic to nie dało.Jakieś sugestie?

A tak przy okazji,widzę że ten sprzęt posiada wejścia USB,czy da się podpiąć np. twardy dysk i nagrywać programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak masz podłączony tuner do TV?

To nie PVR Ready, gniazdo USB 2.0 do wykorzystania w przyszłości :wink:

Przejrzyj instrukcję, tam wspominają przy okazji konfiguracji o możliwości problemów z dźwiękiem - strona 17 i kolejne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Rzeczywiście :oops: ,instrukcja wspomina o problemach z dźwiękiem,i zaleca przejście z połączenia HDMI na DVI.Procedura skomplikowana jak sekwencja startowa promu kosmicznego.Ale skoro z początku działało bez zarzutu,pomyślałem że to jakaś awaria,i przez myśl mi nie przeszło żeby do instrukcji zerknąć.

No nic,jutro to sprawdzę,może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...